Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Schizus

Łikend spad

7 comments in this topic

Recommended Posts

[ZORRO]
Beta Tester
1,186 posts
2,448 battles

Hejka naklejka sportowe świry.

Nie jestem w temacie i zauważyłem "eh i znowu weekend" został zamknięty i wmurwionego drwala pod koniec.

Co tam się wydarzyło :D ?

[BSW-F]
Players
1,039 posts
11,855 battles

No jak jest rozmowa o kiepskich drużynach, to pewnie i po sobie zaczęli jeździć...

Players
1,582 posts
14,191 battles
28 minutes ago, Davao said:

No jak jest rozmowa o kiepskich drużynach, to pewnie i po sobie zaczęli jeździć...

Sztorm na kałtyku szedł zdrowy to i Drwal przyszedł z piłą. W końcu ten temat spadł i jakby się zdrowiej na forum zrobiło.

[BSW-F]
Players
1,039 posts
11,855 battles

W sumie to nie czytałem tego tematu ostatnio, wiec nie do końca wiem. Poczytam później.

Ale chyba było pewnie tak, że marudzenia na zespoły przerodziło się na osobiste wytykanie każdego błędu czy oczywiście wytykanie palcem czyichś statystyk.

[ROEL]
Players
3,137 posts
11,043 battles
On 28.04.2018 at 6:36 PM, Marblehead_1 said:

Sztorm na kałtyku szedł zdrowy to i Drwal przyszedł z piłą. W końcu ten temat spadł i jakby się zdrowiej na forum zrobiło.

Spoko, usunąć jeszcze ze 4 tematy i będzie totalnie martwe forum. Zdrowo jak cholera. Spadł najlepszy temat, nastał marazm, znudzenie i 4 posty na krzyż na forum - szaleństwo, za to raj dla pseudo moderacji.

• Cool 2

Players
2,205 posts
13,580 battles
19 hours ago, Ter_ion said:

Spoko, usunąć jeszcze ze 4 tematy i będzie totalnie martwe forum. Zdrowo jak cholera. Spadł najlepszy temat, nastał marazm, znudzenie i 4 posty na krzyż na forum - szaleństwo, za to raj dla pseudo moderacji.

Siedziałeś jakiś czas na naszym TSie więc pewnie kojarzysz ikonkę "Karny K****" z uroczym, pomarańczowym marzeniem kobiet niezależnych przy nicku. Za użycie słowa "frędzel" w staromowie koledzy Drwala przewidują trzy dni bana na forum. Użytego oczywiście jako nazwę własną, nie obelgę.

Za ironicznego posta o kamuflażach @draco_vulgaris dostał tydzień albo dwa bana.

Moderacja troszkę się nam rozpasała. Pójście po najmniejszej linii oporu jest najłatwiejsze ale nie o to chodzi.

• Funny 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.