Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
PolskaKielbasa

Celowanie zza wyspy

5 comments in this topic

Question

Players
61 posts
3,963 battles

Witam, co prawda nie jestem nowym graczem, ale pytanie raczej się do takich zalicza więc...

Zauważyłem na kilku streamach, że niektórzy graczy znają jakiś "trick" i gdy celują zza wyspy, w jakiś magiczny sposób "podnoszą" sobie kamerę, tak, że nie tylko widzą zasłonięty przez wyspę okręt, ale również dużo lepiej kąt pod którym płynie.

Jaki klawisz odpowiada za taki ficzer, bo szukałem w opcjach i nic takiego nie znalazłem? A może to jakiś mod?

4 answers to this question

Recommended Posts

• 2
Players
3,783 posts
19,327 battles
25 minut temu, PolskaKielbasa napisał:

Witam, co prawda nie jestem nowym graczem, ale pytanie raczej się do takich zalicza więc...

Zauważyłem na kilku streamach, że niektórzy graczy znają jakiś "trick" i gdy celują zza wyspy, w jakiś magiczny sposób "podnoszą" sobie kamerę, tak, że nie tylko widzą zasłonięty przez wyspę okręt, ale również dużo lepiej kąt pod którym płynie.

Jaki klawisz odpowiada za taki ficzer, bo szukałem w opcjach i nic takiego nie znalazłem? A może to jakiś mod?

Ja próbuje zajrzeć za wyspę "podnosząc" celownik na maksymalny zasięg okrętu. Możesz też szybko naciskać klawisz "M" od mapy, żeby zatrzymać widok przy przejściu z normalnego, ale to moim zdaniem niewygodne.

Pomaga też kątomierz z modów. Z czasem ma się wyczucie na jaką wysokość trzeba strzelać do okrętu, widząc jego etykietę, a ustawienie bierzesz z kątomierza. Ja tak strzelam i trafiam bardzo często - czyli na ślepo.

• 2
Players
1,857 posts
11,807 battles

Na pewno chodzi Ci o klawisz M. Jeśli 2 razy szybko bo nadusisz zobaczysz widok z podniesionej kamery

• 1
[KURLA]
Players
1,363 posts
7,520 battles

Jest jeszcze samolot zwiadowczy (też podnosi kamerę) ale chyba nie o to Ci chodziło.

• 1
Beta Tester
414 posts
16,911 battles
20 godzin temu, Misiuuuu napisał:

Jest jeszcze samolot zwiadowczy (też podnosi kamerę) ale chyba nie o to Ci chodziło.

Mam nieodparte wrażenie, że to chodzi właśnie o to.

23 godziny temu, PolskaKielbasa napisał:

[...] gdy celują zza wyspy, w jakiś magiczny sposób "podnoszą" sobie kamerę, tak, że nie tylko widzą zasłonięty przez wyspę okręt, ale również dużo lepiej kąt pod którym płynie.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.