Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TankJr87

Kolorystyka Makoto Kobayashi dla innych japońskich okrętów?

16 comments in this topic

Recommended Posts

[PL966]
Players
96 posts
4,971 battles

Ale dziwna społeczność, jakby średnia wieku była 16 lat zamiast normalnie odpisać to gify obrazki ludzie :D w grze wam nie idzie że tu się wyżywacie ? :D 

• Cool 2
  • Funny 1
  • Boring 1

[TTTPL]
[TTTPL]
Beta Tester
1,260 posts
11,153 battles

Te kamuflaże są beznadziejne a ty chcesz więcej? Poziom odpowiedzi jest adekwatny do poziomu artystycznego tego Kobayashi. Bojler na pancerniku Roma i gryzmołki na innych same mówią za siebie 

Beta Tester
1,131 posts
3,800 battles
15 minutes ago, Treevill said:

Te kamuflaże są beznadziejne a ty chcesz więcej? Poziom odpowiedzi jest adekwatny do poziomu artystycznego tego Kobayashi. Bojler na pancerniku Roma i gryzmołki na innych same mówią za siebie 

Niektóre gryzmołki są jeszcze z trudem możliwe do zaakceptowania, ale... no właśnie bojler i najgorsze ze wszystkich gryzmołki na Romie są porażające.

[LUZ]
Players
2,561 posts
4,080 battles
6 hours ago, TankJr87 said:

Ale dziwna społeczność, jakby średnia wieku była 16 lat zamiast normalnie odpisać to gify obrazki ludzie :D w grze wam nie idzie że tu się wyżywacie ? :D 

Na szczęście Tobie idzie w grze świetnie i wyżywać się na forum nie musisz.:cap_haloween:

• Bad 1

[CSMW]
Beta Tester
1,490 posts
10,696 battles

Tia... bo MI sie cos nie podoba to już nie ma prawa nikomu...  Pieprzony pępkoświatyzm... I jeszcze te kompletnie abstrakcyjne czepianie sie statów, które do poczucia estetyki ma sie jak pięść do nosa... Gość miał racje z tą mentalną średnią wieku...

• Cool 2
  • Bad 1

Players
1,582 posts
14,209 battles
On 4/22/2018 at 6:50 PM, Korsarz_87 said:

Tia... bo MI sie cos nie podoba to już nie ma prawa nikomu...  Pieprzony pępkoświatyzm... I jeszcze te kompletnie abstrakcyjne czepianie sie statów, które do poczucia estetyki ma sie jak pięść do nosa... Gość miał racje z tą mentalną średnią wieku...

Oj bo nie rozumiesz - taki duży a nie załapał tego tak długo. Każdy powód jest dobry byle by komuś *edited* na forum a przynajmniej zawsze można jakiś znaleźć. Szczególnie jeżeli ktoś naraża się masom wyrażając zdanie odmienne. 

Co do kamuflaży. Na Kii i Ashitace są nawet zjadliwe,  może nie są ładne ale zjadliwe. Kupić bym nie kupił tego na pewno ale mógłbym z takim kamo pływać bo nie psuje mojego poczucia estetyzmu. Kamo na Romie z bojlerem woła o pomstę do nieba i nie rozumiem jak można było dać coś takiego. 

On 4/22/2018 at 5:52 AM, TankJr87 said:

Kolejny naiwny.  Zadam Ci takie pytanie. Jeśli wchodzisz na baru, ale takiej raczej speluny to spodziewasz się jak sądzę pięknych obrusów, whisky w karafce nalewanej przez kelnera we fraku i muzyki klasycznej lecącej z głośników za 50k USD lub granej przez muzyków? Nie?  No właśnie.

A odpowiadając na Twoje pytanie z pierwszego postu w temacie. Jeśli WG uzna, że temat się sprzedaje to dadzą zapewne też inne, jeżeli nie to tak nie będzie. PRzez analogię można przypuścić, że mogą to być kamuflaże dla innych okrętów premium. Nie wiem czemu ale obstawiam Asashio - choć nie jest to niczym poparte.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

• Cool 1
  • Bad 1

[LUZ]
Players
2,561 posts
4,080 battles

Zaraz zaraz, pan napisał, że " komuś w grze nie idzie, to się wyżywa na forum", atakując nieświadomie samego siebie, co mu delikatnie wytknąłem, a wy w dość nieprzyjny sposób, bardzo wulgarnym językiem, atakujecie mnie? Szanuję.

W dodatku ani słowa nie napisałem odnośnie jakiegoś poczucia estetyki, ani tym bardziej nie powiązałem go ze statystykami. 

• Bad 1

[CSMW]
Beta Tester
1,490 posts
10,696 battles
25 minutes ago, Marblehead_1 said:

Co do kamuflaży. Na Kii i Ashitace są nawet zjadliwe,  może nie są ładne ale ciekawe i zjadliwe. Kupić bym nie kupił na pewno ale mógłbym z takim kamo pływać bo nie psują mojego poczucia estetyzmu. Kamo na Romie z bojlerem woła o pomstę do nieba i nie rozumiem jak można było dać coś takiego.

No właśnie. Mi też sie nie podoba "roma- zbiórka na wośp" ;) ale na przykład podoba mi sie Rasputin, którego aż sobie kupiłem, a co ;) Komuś rzygać sie chce na jego widok? Okej, są filtry! ;)

I jeszcze takie przemyślenie z mojej strony na koniec- mawia się, że "o gustach się nie dyskutuje". Stolec prawda. Jak najbardziej można dyskutować. Szkoda tylko, ze pępuszkoświatuszki mylą dyskusję (niezobowiązująca wymiana argumentów) z przekonywaniem współrozmówcy do swojej racji za wszelką cenę.

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.