Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TankJr87

Yamato okrętem premium?

11 comments in this topic

Recommended Posts

[PL966]
Players
94 posts
4,647 battles

Witajcie kapitanow 

Od kiedy jest musashi dziwi mnie jedna rzecz czego gorszy okręt jest okrętem premium? Jeśli sugerować się historią to yamato bardziej na to miano zasługuje. Missouri rozumiem, chyba że X nie może być premium? 

• Boring 1

[GOFER]
[GOFER]
Beta Tester
4,020 posts
29 minutes ago, TankJr87 said:

Od kiedy jest musashi dziwi mnie jedna rzecz czego gorszy okręt jest okrętem premium? Jeśli sugerować się historią to yamato bardziej na to miano zasługuje.

Yamato jest w drzewku, bo coś musi mobilizować graczy to przechodzenia przez Izumo.

Musashi jest premką T9, bo mnóstwo ludzi zapłaci zań gotówką.

Premek na T.10 póki co nie ma.

Pozdrawiam

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
198 posts
12,981 battles

A mnie dziwi, że porównujesz tier 9 z 10.

Dziwi mnie także stwierdzenie "gorszy". Różni się od Yamato to fakt, ale jest tier niżej.

Kto powiedział, że X nie może być premium? Masz jakieś oficjalne stanowisko WG?

[DARTH]
Beta Tester
1,672 posts
18,193 battles
38 minutes ago, Jasoandr said:

A mnie dziwi, że porównujesz tier 9 z 10.

Dziwi mnie także stwierdzenie "gorszy". Różni się od Yamato to fakt, ale jest tier niżej.

Kto powiedział, że X nie może być premium? Masz jakieś oficjalne stanowisko WG?

wręcz przeciwnie moim zdaniem bo wszystko wskazuje że Salem będzie tier 10 premium (tak w tej chwili definiuje go wiki i tak dostali go pierwsi testerzy), dostępnym za free-exp (zdaje sie za 1,2 mln).

inna sprawa że jak ktoś nie umie pływac Baltimorem czy Desem to taki Salem będzie jedną chodząca frustracją.... 

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
1 minute ago, Viandinea said:

1,2 mln expa za kastrat Desa:fish_palm:

Juz frytoexpowcy zacieraja raczki, na cos trzeba wydac jeszcze expa z Trypica, a ze az dyche juz dajo...

• Funny 1

[2137]
Weekend Tester
278 posts
5,200 battles
1 hour ago, Scarrry said:

wręcz przeciwnie moim zdaniem bo wszystko wskazuje że Salem będzie tier 10 premium (tak w tej chwili definiuje go wiki i tak dostali go pierwsi testerzy), dostępnym za free-exp (zdaje sie za 1,2 mln).

inna sprawa że jak ktoś nie umie pływac Baltimorem czy Desem to taki Salem będzie jedną chodząca frustracją.... 

Salem równie dobrze może być za wbicie 1 rangi na rankedach 9 razy. Stalingrad za klanówki dla übermenschów, a Kloszard za free expa dla plebsu.

Wydaje mi się, że Kloszard nie będzie nagrodą za rankedy, bo to by był środkowy palec, dla przeciętnego zjadacza chleba, którego interesuje play-style Kloszarda/Stalina.

Players
1,952 posts
4,706 battles
1 hour ago, MK1D said:

Kloszard

Szybko się dorobił przezwiska, biorąc pod uwagę, że jeszcze jest w testach:Smile_teethhappy:

Players
722 posts
5,489 battles

Salem na 90% będzie za wbicie 9x rangi 1 na rankedach.

USS Flint, czyli praktycznie kopia Atlanty za 3x ranga 1.

USS Black, czyli kopia Fletchera za 5x ranga 1.

USS Salem, czyli kopia Des Moines za 9x ranga 1 (?).

[ALKO]
[ALKO]
Players
698 posts
11,416 battles

jak już będzie dyszka za rankingi to podejrzewam, że po 15 sezonie będziemy dostawać U.S.S. Esses

[BSW-F]
Players
970 posts
10,422 battles
4 godziny temu, TankJr87 napisał:

Witajcie kapitanow 

Od kiedy jest musashi dziwi mnie jedna rzecz czego gorszy okręt jest okrętem premium? Jeśli sugerować się historią to yamato bardziej na to miano zasługuje. Missouri rozumiem, chyba że X nie może być premium? 

Moi zdaniem dlatego, bo Yamato masz takiego jaki był w 1945 roku, a Musashi jaki był w chwili zwodowania, jeszcze z mało znaczącą obroną przeciwlotniczą.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.