Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
CzartaNoga

Skórki kosmiczne

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
2,497 battles

Witam.Pytanie czy skórki na dziesiątki będą caly czas w sklepie? Wydają się sensowne jak ktoś malo gra ...brak czasu na karmienie kredek. A może będzie coś takiego na Missouri ?

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
198 posts
12,978 battles

Te kosmiczne skiny pewnie za jakiś czas wyjdą ze sklepiku. 

Każdy okręt na T10 ma możliwość założenia kamo premium za golda. Więcej, owe kamuflaże są do tego tańsze o całe 3 tysiące dublonów. Bonusy od obu kamo jest identyczne. 

• Cool 1

Players
4 posts
2,497 battles

Ok.Dzięki.Właśnie się nad tym zastanawiałem,jednak z braku dychy w porcie nie widzę jakie camo można kupić .Chodzi mi tylko o Kurfursta... Z braku lepszego bym kupił choć wolałbym właśnie standardowy wygląd do niego.Jeszcze raz dziękuję.

[MAX]
Players
849 posts
6,122 battles
2 hours ago, CzartaNoga said:

...brak czasu na karmienie kredek. A może będzie coś takiego na Missouri ?

Przeciez Missouri ma dwa premiowe kamuflaze.

Players
4 posts
2,497 battles

Tak,zgadza się. Z Missouri jest taka sprawa że to jedyny okręt którym gra mój syn i jemu bardzo się podobają te skórki i to jest dobry powód żeby takową nabyć gdyby można było.Dzięki.

[GLORY]
Players
350 posts
7,584 battles

...brak czasu na karmienie kredek. A może będzie coś takiego na Missouri ?

Ale poco szpecić tak piękny okręt?

[ISEN]
Beta Tester
1,116 posts
2,506 battles
14 hours ago, CzartaNoga said:

Witam.Pytanie czy skórki na dziesiątki będą caly czas w sklepie? Wydają się sensowne jak ktoś malo gra ...brak czasu na karmienie kredek. A może będzie coś takiego na Missouri ?

1. Skórki kosmiczne (to jest moje silne przypuszczenie) będą prawdopodobnie dostępne do końca "kosmicznych wygłupów" czyli pewnie wraz z 0.7.4 znikną,

2. Skórki kosmiczne są dostępne wyłącznie na te okręty, na które zostały opracowane. Więc w wypadku Missouri, dla którego jej nie opracowano, nie będzie,

3. Skórki kosmiczne mają takie same parametry, jak "normalne" premium kamuflaże, poza (wyższą) ceną.

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Wincyj kurła wincyj mangi, sajensfikszyn i butelkopuszek na okretach, wszak przeciez np w czasie 2WŚ co drugi japonski zolnierz wieszal cycata mange nad prycza, okrety mialy oczojebnoswiecace malowania i tym podobne, to takie historyczne.

• Cool 1

Players
4 posts
2,497 battles

Wincyj,wincyj. Im wincyj tym lepij. Nie podoba się to nie trzeba kupować nikt nie zmusza przyciż,takowosz. Wows to nie symulator historyczny chyba że czegoś nie doczytałem. Sh3 to był dobry symulator więc polecam jak by co...a reszta to kwestia gustu a o tym się nie...

Players
576 posts
7,319 battles

Ja jestem jak najbardziej przeciwny tego typu upiększeniom. Oddzielne tryby gry na te dziwolągi kosmiczne czy hellowenowe- proszę bardzo. Ale nie mieszajmy tego z pięknymi okrętami bojowymi (nawet jak część z nich jest zmyślona). Jaki to jest mega wyczyn intelektualny, żeby wymyśleć jakieś fajne, zwykłe kamuflaże? A niech tam, niech nie będą historyczne. Mało to może być konfiguracji plam, brył, ciapek, cętek czy linii??? Jak widzę jakieś Haguro w oczojebne wzorki albo francuskiego BB-ka w ornamentach i kurczakach to mam przeczucie graniczące z pewnością, że za jego sterami siedzi albo dziecko albo zniewieściały facet w rurkach.       

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.