Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kevin_Sam_W_Pancerniku

Szukam..

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
45 posts
1,265 battles

Nick: Kevin_Sam_W_Pancerniku
Ilość bitew: 250
Preferowany typ okrętów: BB/CA

Preferowane tiery: Kompletnie bez różnicy.
Ulubiony okręt: Brak, ale jeśli już musiałbym wybierać, to jak na razie najprzyjemniej grało mi się Colorado.

Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/pl/player/533818246,Kevin_Sam_W_Pancerniku/
TS/Discord/Mumble: Zdecydowanie tak / od biedy / Gdzieś się tam wala na dysku z czasów gry w EVE.

Coś o sobie.. Daniel, lat 30. Jak pewnie wielu się domyśli, nie jest to pierwsze moje konto, nicków z poprzednich dwóch nie podam, więc nie pytajcie. Najwyższy tier w tej chwili to T8 - N. Carolina, po za tym parę T5, niedługo zawita Yorck. Gram głównie BB, tu mam zamiar zrobić Montanę, potem powolutku Conqueror i Republique, Co do CA.. Tutaj jest ciut gorzej, nigdy nie byłem fanem campy za wysepką, więc często moja gra na nich szybko się kończy, aczkolwiek powoli się temperuję i gdzieś tam przykampię z tyłu, w planach Hinderburg,drugi kandydat się jeszcze nie wyłonił. DD i CV nigdy jakoś szczególnie mnie nie interesowały, szczególnie teraz kiedy nie ma strafe na tierach 4/5 i walka myśliwcami sprowadza się w 90% do zwykłego szczęścia, być może zmienię podejście do CV po wbiciu T6, lub reworku CV, zależy co będzie pierwsze. DD pomalutku robię linię USA, tier 4 dopiero więc można powiedzieć że raczkuje, ale na pewno będę rozwijał tą linie.

Czego chcę od klanu? Przede wszystkim szukam klanu, w którym nauczę się grać zespołowo pod przyszłe sezony CW, czy też ew. turnieje. Granie randomów nijak ma się do gry drużynowej i nawet gdybym miał same ciemno fioletowe staty, pewnie na turniejach czy CW grał bym gorzej niż powinienem. Dlatego szukam klanu, który prowadzi sparingi i/lub treningi, podczas których będę miał okazję podszlifować ten aspekt gry.  Pomoc jakiegoś ogarniętego gracza przy DD/CV też mile widziana ;)

Od siebie oferuję zaangażowanie w życie i rozwój klanu, i chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności w grze. Gram w zasadzie codziennie między 18-22/24, w weekendy dłużej, lub wcale, zależy od planów :p

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, proszę pisać tutaj lub w grze, postaram się się w miarę szybko odpowiedzieć.

Do zobaczenia na morzu ^^

Players
1,430 posts
11,988 battles
25 minutes ago, Kevin_Sam_W_Pancerniku said:

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, proszę pisać tutaj lub w grze, postaram się się w miarę szybko odpowiedzieć.

zapraszam do CSMW

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.