Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Archiballd

Pytanie w sprawie japońskiej linji niszczycieli

7 comments in this topic

Question

[PLSI]
Players
1 post
1,199 battles

Mam pytanie  wiadomo ze  10  tier  shimikaze    kozak  ale  jak  widze  co robi  8  tier  Akizuki  to  sie  mocno  zastanawiam...  co polecacie  Jechać  do  shimikaze  czy  jednak odejscie  na  bok i linia  Akazuki??

6 answers to this question

Recommended Posts

• 1
Players
722 posts
5,490 battles

Całkowicie inny styl gry. Shimakaze to torpedowiec, Akizuki natomiast to typowy gunboat. Niedługo ta linia zostanie dokończona aż do X tieru, gdzie znajdzie się powiększana wersja Akizuki z 10 działami.

Jak wolisz odbijać capy i walczyć z wrogimi niszczycielami to Akizuki. Jeżeli preferujesz torpedować z ukrycia to Shima.

• 1
Players
722 posts
5,490 battles
12 hours ago, Radeckij said:

Jakieś szczegóły, dobry człowieku? Dyskutowałem w zeszłym roku na ten temat z @Falathi i obaj uznaliśmy że jest z czego dociągnąć linię -- tier 9 to byłby nieco podrasowany Fuyutsuki, a tier 10 to Super Akizuki, który mógłby wyglądać tak:

@RadeckijŹródło:

EDIT Kolega wyżej @Goomich też już podał link.

• 0
[GOFER]
[GOFER]
Beta Tester
4,020 posts
On 13.04.2018 at 6:05 PM, SirensRevolution said:

Całkowicie inny styl gry. Shimakaze to torpedowiec, Akizuki natomiast to typowy gunboat. Niedługo ta linia zostanie dokończona aż do X tieru, gdzie znajdzie się powiększana wersja Akizuki z 10 działami.

Jakieś szczegóły, dobry człowieku? Dyskutowałem w zeszłym roku na ten temat z @Falathi i obaj uznaliśmy że jest z czego dociągnąć linię -- tier 9 to byłby nieco podrasowany Fuyutsuki, a tier 10 to Super Akizuki, który mógłby wyglądać tak:

super_akizuki_by_tzoli-d7o83xm.png

Jestem ciekaw, na ile trafiliśmy.

Pozdrawiam

• 0
[BSW]
Players
52 posts
4,309 battles

Akizuki to jest prawdziwy morderca na swoim tierze, dobrze zagrany akizuki potrafi rozwalić ze swoich działek wszystkie niszczarki nawet 10 poziomu poza chabarowskiem. Goły wydaje się co najwyżej średni, najważniejsze to zrobić na kapitanie perk zwiększający penetrację pocisków burzących wtedy zaczyna się magia. Ja nim gram przez większą część gry trochę jak lekkim krążkiem, a nie jak niszczarką, zajmujemy dogodny punkt, zadymiamy i robimy miazgę z wroga.

Do zalet należy zaliczyć:

- bardzo dobre działa, zdecydowanie jedne z najlepszych dział niszczycieli w grze pod warunkiem że mamy wymieniony wyżej perk (lepsze są chyba tylko działa rosyjskich niszczarek)

- bardzo dobra jak na niszczarkę obrona przeciwlotnicza

- bardzo dobre torpedy

- bardzo dużo hp-ków jak na niszczyciel

Do wad zaliczamy natomiast:

- bardzo kiepskie kamo co wymusza specyficzny typ gry

- wolny

- mało zwrotny

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.