Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Goomich

Varyag, Tier 3, Premium

17 comments in this topic

Recommended Posts

[MAX]
Players
840 posts
6,110 battles

Pisałem o stronie. W pracy nie mam dostępu do gry.

Players
1,948 posts
4,671 battles

Aż dziw, że trzy tak łatwe misje 1 etapu rozciągnęli na 2 tygodnie. Przecież to idzie zrobić w dzień, no góra dwa, jak ktoś ma mało czasu.

[BSW-F]
[BSW-F]
Players
968 posts
10,381 battles

Właśnie dlatego są dwa tygodnie, by mogli je zrobić ludzie, którzy nie mogą grać w weekend lub w tygodniu.

Players
1,948 posts
4,671 battles
2 minutes ago, Davao said:

Właśnie dlatego są dwa tygodnie, by mogli je zrobić ludzie, którzy nie mogą grać w weekend lub w tygodniu.

Plus to, że od drugiego etapu Varyaga będzie można kupić w sklepie premium, na bank będzie tam na bannerze.

[BSW-F]
[BSW-F]
Players
968 posts
10,381 battles
4 minuty temu, henryk5pio napisał:

Plus to, że od drugiego etapu Varyaga będzie można kupić w sklepie premium, na bank będzie tam na bannerze.

Byłoby to bardziej dziwne, że ktoś by chciał go kupić, niż w przypadku Grafa Spee.

Players
67 posts
21,428 battles

Po czterech bitwach ponad 55k dmg średnio. Nie jest źle.

Okręt dość szybki i zwinny. Nie ma problemu z nadążaniem za akcją, a wymijanie torped (o ile się je zauważy) nie stanowi większego problemu.

Dział nie za dużo, ale dość szybkostrzelne.

Z (bardzo) bliska pomocnicza daje radę. W jednej bitwie zrobiłem eksperta od walki w zwarciu.

[BSW-F]
[BSW-F]
Players
968 posts
10,381 battles

Dla Mnie generalnie typowa niskopoziomowa premka. Zabawka do zabawy.

[CSMW]
Beta Tester
1,309 posts
9,724 battles

Fajnie, że dali dwa malowania, to syci moje żądze estetyczne. Co do jakości ciężko coś więcej powiedzieć, bo wszystkie CA II/III są siebie warte (oprócz OP kutari). No, może fajnie, że szybki  i układ dział lepszy niż Oleg, bo luf tyle samo, ale większa swoboda z przenoszeniem ostrzału- nie trzeba obracać wieży.

[TF16]
Community Contributor
3,932 posts
8,935 battles

Zagrałem 1 grę - od razu przeciw tierowi 4. Całkiem miło się grało. Najbardziej zdziwiły mnie cytki w Danae z HE. Kamuflaże ładne. Działa aż proszą się do strzelania pełną burtą w natarciu - możemy prawie jednocześnie strzelać do celów z prawej i z lewej strony.

[BSW-F]
[BSW-F]
Players
968 posts
10,381 battles
3 godziny temu, Dark_Havoc napisał:

Najbardziej zdziwiły mnie cytki w Danae z HE.

Mnie też, ale Danka ma chyba najgorszy pancerz w grze. Tak cytka może wpaść, bo Bosman się pośliznął :Smile_teethhappy:

Players
254 posts

Działa nie nadążają, słaba balistyka. Spot równy z kamo. Zdaje się, że nieźle podpala. Ale funu jakoś nie widzę. A po co mi lolek bez funu.

Players
1,486 posts
12,470 battles
On 1.05.2018 at 4:35 AM, Davao said:

Mnie też, ale Danka ma chyba najgorszy pancerz w grze. Tak cytka może wpaść, bo Bosman się pośliznął :Smile_teethhappy:

Pancerz Danae i Caledona jest tak rewelacyjny, że da się je scytadelować z AP Tachibany.

• Funny 2

[BSW-F]
[BSW-F]
Players
968 posts
10,381 battles
4 godziny temu, Marblehead_1 napisał:

Pancerz Danae i Caledona jest tak rewelacyjny, że da się je scytadelować z AP Tachibany.

Nie gadaj???? :Smile_teethhappy:

Players
1,486 posts
12,470 battles
21 hours ago, Davao said:

Nie gadaj???? :Smile_teethhappy:

Ale tak jest :Smile_Default: wczoraj odpaliłem treningówkę z Caledonem i Danae i cytki wchodziły w nie aż serce rosło od patrzenia. Co salwa to conajmniej jeden. To samo mogłem w sumie sprawdzić jeszcze dla Emeralda, bo mam dziwne wrażenie, że było by tak samo. Tylko układ pancerza RN III i IV powoduje, że to nie powinno dziwić. Test był robiony z bliskiej odległości gdzie trajektoria jest jeszcze w miarę płaska.

EDIT. Sprawdziłem też AP Tachibany przeciw Emeraldowi. Bez zaskoczenia, cyce też ładnie w niego wchodziły bez żadnych problemów. Testy robione na dystansie 2km-0,7km. Czyli da się.

• Funny 1

Players
341 posts
3,232 battles

Kurrrła jakie to to fajne jest. Siekanie prawie non  stop z dwóch stron robi robotę. Z perkiem 2% i flagą (nie miałem  w tej bitwie) całkiem nieźle pali. (tam niżej to troche z AP było strzelane)

Polecam jako odstresowywacz po jakiejś detonacji w rankingówkach czy cuś.\

Jakby to poobwieszać dopalaczami na kredyty, to dla kogoś takiego  bez premki jak ja, to fajna maszynka do farmienia kasiory. 100-130k za bitwę na czysto to lepiej niż na niektórych V czy VI, bo koszt obsługi  na nim jest mniejszy niż kamo za 7500 kredytów.

Spoiler

image.thumb.png.b5970943156cadf63fdcf54934aea97a.png

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.