Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
miotacz_gruzu

Poszukuję wiedzy

9 comments in this topic

Recommended Posts

[TF16]
Players
25 posts
9,029 battles

Ahoj kapitanowie!

Trzymając się formularza...

Nick: miotacz_gruzu

Ilość bitew: niebawem 6.5k

Preferowane typy okrętów: DD/CA/BB

Preferowane tiery:  można powiedzieć że już od IV do samej góry (jestem elastyczny)

Ulubiony okręt: tu pojawia się problem, ponieważ nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Na każdym tierze znajdzie się kozak. Często nawet nie jeden.

Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/player/532268763,miotacz_gruzu/

TS/Discord/Mumble: tak/nie/nie (jeśli będzie potrzeba można zainstalować)

To tyle jeśli idzie o suche dane. Od siebie chciałbym dodać, że szukam klanu w którym znajdę kogoś w rodzaju mentora... Tak, chciałbym się rozwinąć, potrafię słuchać, cenię konstruktywną krytykę oraz najzwyczajniej w świecie (może trochę na wyrost) uważam, że mam potencjał. W starym klanie w dwóch sezonach CW karierę zakończyliśmy na Sztormie.

Chciałbym dostać się do klanu w którym będę nawet najsłabszym zawodnikiem "na papierze". To na pewno zagwarantuje mi możliwość podniesienia umiejętności. 

Hmm... Akademia bardzo silnego klanu także mile widziana, pod warunkiem możliwości gry z pierwszym składem.

Priorytet ---> Progres.

O całej reszcie szczegółów chętnie porozmawiam.

Pozdro!

• Cool 3

[TF16]
[TF16]
Players
1,167 posts
14,658 battles

Zapraszam do nas... Myślę, że Twoja postawa i nastawienie do gry będzie doskonale pasować do naszej filozofii budowania klanu i jego wartości :)

• Cool 1

[CSMW]
[CSMW]
Players
70 posts
11,827 battles

Zapraszam do CSMW. Mysle , ze u nas znajdziesz to czego szukasz. Pozdrawiam.

Players
1,430 posts
12,017 battles
16 hours ago, miotacz_gruzu said:

Hmm... Akademia bardzo silnego klanu także mile widziana, pod warunkiem możliwości gry z pierwszym składem.

w csmw to nawet team główny z takimi statami. Tak jak kolega Przemysław powiedział, u nas znajdziesz to czego szukasz :cap_rambo:

[RP]
[RP]
Players
15 posts
6,774 battles

Zapraszam do nas [RP] Marynarka Wojenna RP

[PUNKS]
Players
36 posts
11,546 battles

Zapraszamy do PUNKSów. Bo jak powszechnie wiadomo PUNKS not dead. A jeśli już, to z gracją :)

[BTT-W]
[BTT-W]
Players
12 posts
4,262 battles

Pisz do Yoytman w Grze. Szukamy Aktywnych ludzi do CW , Turniejów jak i zwykłej codziennej gry. Pozdrawiam

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.