Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Shin_Tekkenson

Problem z sondą hydroakustyczną GRAF SPEE

26 comments in this topic

Recommended Posts

[RP-PL]
Players
118 posts
2,063 battles

Miałem dziś problem na Grafie .

Włączyłem sondę i nie odsłoniło mi w ogóle ani tego okrętu który mnie zatopił w sumie artylerią, ani drugiego [wcześniej] będących za zasłonami. Odległość była o wiele mniejsza niż wymaga opis urządzenia.

W końcu po to jest? Prawda ta sonda.

Proszę o rzeczowe wypowiedzi.

Pozdrawiam

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
6 minutes ago, Little_Rowboat said:

A moglibyśmy dostać powtórkę?

a gdzie sie je wlacza w opcjach gry?

[MAX]
Players
840 posts
6,110 battles

Trzeba ściągnąć specjalne dodatkowe opcje pana Aslaina.

17 minutes ago, Shin_Tekkenson said:

Włączyłem sondę i nie odsłoniło mi w ogóle ani tego okrętu który mnie zatopił w sumie artylerią, ani drugiego [wcześniej] będących za zasłonami. Odległość była o wiele mniejsza niż wymaga opis urządzenia.

Skoro ich nie odsłoniło, to skąd wiesz jaka była odległość?

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
197 posts
12,942 battles

Wrogie okręty mogły być już poza zasięgiem Twojego hydro. Po prostu widząc, że pushujesz na dym i wiedząc, że posiadasz takie urządzenie po prostu odpłynęli dalej, strzelając czy torpedując za zasłony dymnej. 

Ja bym tak zrobił. 

Pozdrawiam.

• Cool 4

Players
311 posts
5,131 battles
6 hours ago, HectorBarbossa said:

a gdzie sie je wlacza w opcjach gry?

można też w pliku preferences.xml wpisać:

<isReplayEnabled>    true    </isReplayEnabled>

i też będzie :)

• Funny 1

Players
1,344 posts
7,105 battles
13 godziny temu, Shin_Tekkenson napisał:

Miałem dziś problem [na koncie bratanka,nie grał 4 dni więc wszedłem aby wbić mu kuferek]

Nie pisałbym takich rzeczy na forum, sam na siebie donosisz.

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,039 posts
12,119 battles
4 hours ago, Misiuuuu said:

Nie pisałbym takich rzeczy na forum, sam na siebie donosisz.

zpAktkpTURBXy81ODAxMjQ0YTM4ZmZhNDNkNjUzZ

Beta Tester
660 posts
10,504 battles
2 minuty temu, Shin_Tekkenson napisał:

Nie widzę nic poza drwinami.

Prosze zamknąć temat.

Odpowiedź już dostałeś wyżej. I dodatkowo jeszcze ostrzeżenie, że grasz niezgodnie z regulaminem gry. Lepiej tego nierób, bo można dostać bana na konto.

[RP-PL]
Players
118 posts
2,063 battles
12.04.2018 o 13:27, Jasoandr napisał:

Wrogie okręty mogły być już poza zasięgiem Twojego hydro. Po prostu widząc, że pushujesz na dym i wiedząc, że posiadasz takie urządzenie po prostu odpłynęli dalej, strzelając czy torpedując za zasłony dymnej. 

Ja bym tak zrobił. 

Pozdrawiam.

To była odległość 500 metrów max.

• Boring 1

[MIRKO]
Players
115 posts
4,951 battles

Trzeba naprawdę być optymistą żeby wchodzić na to forum i oczekiwać że choć jeden temat w którym udzielają się nowi gracze obędzie się bez drwin.

• Cool 2

[TF16]
Community Contributor
3,932 posts
8,935 battles
24 minutes ago, zakir3214 said:

Trzeba naprawdę być optymistą żeby wchodzić na to forum i oczekiwać że choć jeden temat w którym udzielają się nowi gracze obędzie się bez drwin.

Trochę przesadzasz. Wybacz, ale opis który kolega wrzucił kłóci się z mechaniką gry. Według mechaniki to jest niemożliwe. Ponieważ nie ma innych dowodów niż słowo kolegi, drodzy forumowicze zauważyli, że dzielenie się kontem z innym graczem jest niezgodne z regulaminem gry.
Jak jest dobrze udokumentowany problem - zwykle forum pomaga.

• Cool 1

Players
1,486 posts
12,470 battles
1 hour ago, Shin_Tekkenson said:

To była odległość 500 metrów max.

Strefa spota pewnego ( proxispot ) wynosi 2km lub dla okrętów tierów VIII+ jeżeli mają zamontowaną modyfikację systemu wykrywania 1 będzie wynosiła 3km. Nasze odczucia nie zawsze są zgodne z rzeczywistością a matematyka i mechanika gry jest jedna.

Ewentualnie mogłeś mieć laga lub też czasem pojawiający się bug, który powoduje, że nie widzi się niektórych okrętów pomimo widoczności ich na minimapie ( sojuszniczych i wrogich ) nawet jeżeli są tuż obok ( to zazwyczaj, jeżeli zaloguję się do bitwy po crashu )

Głupio formuowane tematy zawsze tutaj są mocno obśmiewane. Jakbyś dodał powtórkę to nikt by tutaj z szyderą nie wyjeżdzał. Serio.

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
386 posts
20,860 battles
On 2018-04-12 at 12:28 PM, Shin_Tekkenson said:

Miałem dziś problem na Grafie .

W końcu po to jest? Prawda ta sonda.

Proszę o rzeczowe wypowiedzi.

Pozdrawiam

Przyczyna jest zanieczyszczenie stykow pomiedzy obudowa sondy a ozwojeniem wtornym cewek.

Nalezy wymontowac sonde uzywajac klucza plaskiego 10 mm. Najpierw odkrecamy 7 srub mocujacych obudowe i ostroznie podnosimy dekielek.

Trzeba uwazac aby nie uszkodzic uszczelki, najlepiej podwazyc cienkim srubokretem. Mozna opukac.

Emission-Exhaust-Gas-EGR-Cooler-Valve-30

Po zdjeciu dekielka usuwamy podkladki mocujace i powinnismy miec dojscie do stykow.

Styki moga byc mocno zardzewiale ( foto)

39162978284_981e995004_b.jpg

Najlepiej oczyscic delikatnie szczotka druciana i posmarowac wazelina kontaktowa.
Potem montujemy wszystko spowrotem . Na uszczelke nakladamy warstwe silikonu.

I smiga jak nowy!

gallgrafspeewreck01.jpg

• Cool 1
  • Funny 7

[HOB]
Players
996 posts
4,952 battles

500 metrów i nie widać przeciwnika? To chyba celownik był ustawiony bardzo blisko lub w przeszkodę.

Na razie mamy parę prób udowodnienia, że mechanika gry nie działa jak należy (co dziwne, zawiodły dwie mechaniki równocześnie), ale prócz wydajemisia nie ma żadnych dowodów.

Należy uznać sytuację za niebyłą, że w rzeczywistości przeciwnicy byli po prostu poza zasięgiem spota z 2 kilometrów a także sondy.

Włącz powtórki, a jeśli jesteś na to za leniwy to w chwili zdarzenia zrób skrina. Jeśli sytuacja się powtórzy i zamieścisz konkretne dowody, to nie dostaniesz opier  nie otrzymasz konstruktywnej krytyki, nikt się nie będzie nabijać, na Discordzie zawołają Drwala w sprawie tego błędu, a Drwal poleci nadać wpis do odpowiedniego działu.

• Cool 2

[RP-PL]
Players
118 posts
2,063 battles

[Jak ktoś wspomniał wyżej,jestem NOWYM graczem.2 miesiące.Staram się grać co dziennie.Gram premium, kupuje premki,klamoty itd.Wydaje dużo kasy-bo lubię grac na poziomie. Robie prezenty rodzinie.Udało mi się tu ściągnąć brata i jego syna,oraz kolegę z pracy.]

...........................................................................

Pisze wprost. Nie udało mi się zrobić screen ponieważ były straszne lagi. Ping skakał od 20 do 120.W kolejnej walce wywalił mnie całkiem z gry bo było ping -15.I zostałem zatopiony gdy wróciłem.

Ps.

I nie łamę regulaminu gry -czytałem go od dechy do dechy. W żadnej mierze tego nie robię.Spełniam wszystkie parametry wymienione w regulaminie.

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
386 posts
20,860 battles
1 minute ago, Shin_Tekkenson said:

[Jak ktoś wspomniał wyżej,jestem NOWYM graczem.2 miesiące.Staram się grać co dziennie.Gram premium, kupuje premki,klamoty itd.Wydaje dużo kasy-bo lubię grac na poziomie. Robie prezenty rodzinie.Udało mi się tu ściągnąć brata i jego syna,oraz kolegę z pracy.]

Pisze wprost. Nie udało mi się zrobić screen ponieważ były straszne lagi. Ping skakał od 20 do 120.W kolejnej walce wywalił mnie całkiem z gry bo było ping -15.I zostałem zatopiony gdy wróciłem.

Ps.

I nie łamę regulaminu gry -czytałem go od dechy do dechy. W żadnej mierze tego nie robię.Spełniam wszystkie parametry wymienione w regulaminie.

Jak byly lagi to przeciwnik uciekl spoza zasiegu zanim go sonar wykryl.

Nawet bez sonaru po dojsciu do dymu byl by wyswietlony automatycznie na 2 km.

Wiec pewne ze go tam nie bylo. Mogl strzelac bedac za dymem w odleglosci przewyzszajacej zasieg sonaru. Jesli nie bylo innego okretu z jego boku ktory by go wyswietlil to pozostal niewidoczny a pociski lecialy przez dym...

[TF16]
Community Contributor
3,932 posts
8,935 battles
13 minutes ago, Shin_Tekkenson said:

Ps.

No to napiszę wprost: taka sytuacja nie mogła mieć miejsca. Po pierwsze WSZYSTKIE okręty są wykrywane automatycznie z zasięgu 2km (lub 3 przy odpowiednim module). Po drugie WSZYSTKIE okręty w zasięgu sonaru też są automatycznie wykrywane.
Wytłumaczeniem może być fakt, że być może w ogniu walki po prostu nie trafiłeś w odpowiedni klawisz i NIE WŁĄCZYŁEŚ sonaru.
Proponuję zapoznać się z tym:

[RP-PL]
Players
118 posts
2,063 battles

Własnie ta,leciały przez dym.Ale bylem bardzo blisko.Nie ważne.temat jest już nieistotny.Mamy teraz w klanie inne zmartwienie.

Proszę zamknąć temat.

Dziękuję za wszystkie informacje i pozdrawiam serdecznie. A za to co złe przepraszam jakbym coś palnął.

.....................................................

Wczoraj mieliśmy włamanie do discorda i skasowano nam wszystko co w ciągu 7 miesięcy zrobiliśmy na WT i 2 miesięcy tu.

Wiemy kto, został zapis w dzienniku.Gracze z jednego z klanów w WOWS i WT -ta sama nazwa.

......................................................................

[RP-PL]
Players
118 posts
2,063 battles
1 minutę temu, Dark_Havoc napisał:

No to napiszę wprost: taka sytuacja nie mogła mieć miejsca. Po pierwsze WSZYSTKIE okręty są wykrywane automatycznie z zasięgu 2km (lub 3 przy odpowiednim module). Po drugie WSZYSTKIE okręty w zasięgu sonaru też są automatycznie wykrywane.
Wytłumaczeniem może być fakt, że być może w ogniu walki po prostu nie trafiłeś w odpowiedni klawisz i NIE WŁĄCZYŁEŚ sonaru.
Proponuję zapoznać się z tym:

Ja nie oskarżam nikogo o cheaty. Gdyby tak było,zapewne system by to wykrył.Sam mam kilka niszczycieli, ciężki krążownik i kroążowniki z torpedami,i wiem jak ich używac.Ale temat można juz zamknąc.Nie ciągnijmy już tego bo nawet mi się nie chce.

[MAX]
Players
840 posts
6,110 battles

Ostatnio na reddicie pojawiło się kilka wątków, w których ludzie mieli problemy z detekcją (przykład na szybciora), więc może rzeczywiście coś jest nie tak.

• Cool 1

[RP-PL]
Players
118 posts
2,063 battles

Wczoraj miałem tak na krążowniku IV lvl. Broniłem lotniskowca, niszczyciel otoczył się mgłą, ruszyłem na niego.  Włączyłem hydro..i nic.Byłem blisko, mniej niż 2 km. Zatopił go ktoś inny-niszczyciela.Ale hydro nie działało. Pingi były ok.

[TF16]
Community Contributor
3,932 posts
8,935 battles
1 hour ago, Shin_Tekkenson said:

Wczoraj miałem tak na krążowniku IV lvl. Broniłem lotniskowca, niszczyciel otoczył się mgłą, ruszyłem na niego.  Włączyłem hydro..i nic.Byłem blisko, mniej niż 2 km. Zatopił go ktoś inny-niszczyciela.Ale hydro nie działało. Pingi były ok.

Następnym razem zrób choć zrzut ekranu. Powtórka też by była pomocna.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.