Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Tokoto

TokotoBBa - Twitch Stream

9 comments in this topic

Recommended Posts

[_PL_]
Community Contributor
23 posts
4,280 battles

Witam !

Zapraszam na swoj kanal wszystkich lubiacych luzne granie bez spiny !:fish_viking:

https://www.twitch.tv/tokotobba

Streamy odbywaja sie raczej codziennie w wieczorowych porach (zwykle po 3 - 4 h )

Do tego co niedziele dla ogladajacych konkurs na 1000 Dublonow :cap_wander:

A z okazji pierwsze promocji mojego kanalu w nadchodzaca niedziele tj. 15,04,2018 do 1000 Dublonow dorzucam wybrany statek VI tieru z zakladki Statki w sklepie Wargaming :)

Oraz w nastepna niedziele 22,04,2018 do wygrania bedzie niszczyciel VII tieru zasponsorowany przez jednego z mojich widzow ! :) 

Pozdrawiam ! TokotoBBa !

• Cool 3

[_PL_]
Community Contributor
23 posts
4,280 battles

Zapraszam na dzisiejszego Strema.

A w nim evencik organizowany przez Cristoffs i ekipe :) wiecej wiad w linku !

[_PL_]
Community Contributor
23 posts
4,280 battles

W dzisiejszym konkursie na stremie wygrali - 1 miejsce Mr_Marijusz statek Duca D'Aosta ! 2 miejsce 3com3 - 1000 Dublonow ! W przyszlym tygodniu w niedziele do wygrania bedzie niszczarka VII tieru i 1000 Dublonow ! 

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
198 posts
12,981 battles

Hej,

czy kolega może używać innego koloru czcionki? Biały na białym to raczej słaby pomysł.

Pozdrawiam.

[_PL_]
Community Contributor
23 posts
4,280 battles
14 hours ago, Jasoandr said:

Hej,

czy kolega może używać innego koloru czcionki? Biały na białym to raczej słaby pomysł.

Pozdrawiam.

Dzieki za informacje i sprawdze to dzis, aczkolwiek ja mam tlo strony ciemno niebieskie wiec dobze wszystko widac a nie zmienialem ustawien forum.

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
198 posts
12,981 battles

Ja używam ustawień classic i post wygląda tak:
5ad4d6fc31cdd_Beznazwy.thumb.jpg.f5894410183fdb6c9043056c4f1d6068.jpg

Co prawda po zaznaczeniu tekstu wszystko staje się czytelne, ale nie o to przecież chodzi. 
Pozdrawiam.

[_PL_]
Community Contributor
23 posts
4,280 battles

Dzieki, sprawidzilem to i masz racje po zmianie na jasne tlo nie widac nic. Ale nie ma mozliwosci zmiany koloru wiec nie wiem jakim cudem ciagle pisze na bialo kiedy staram sie zedytowac tamten post.

Przepraszam i ponawiam tamta wiad:

W konkursie na stremie 15.04.2018 wygrali - 1 miejsce Mr_Marijusz statek Duca D'Aosta ! 2 miejsce 3com3 - 1000 Dublonow ! W przyszlym tygodniu w niedziele do wygrania bedzie niszczarka VII tieru i 1000 Dublonow !

[_PL_]
Community Contributor
23 posts
4,280 battles

Witam a tu taka bitewka na Harekaze :) i prosze o porady czy lepiej jest kiedy filmik przyspiesza w nudnych momentach czy lepszy w calosci ? moze podlozyc jakas muzyczke ? czy oryginal gites ? jakies pomysly ?

• Cool 1

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
198 posts
12,981 battles

Jak nie ma komentarza to dobrze dobrana muzyczka jest OK. Są i tacy co gadają i muzyczkę podkładają :P

Nudne momenty jak najbardziej na przewijaniu ;)

Pozdro

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.