Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Błędy

56 comments in this topic

Recommended Posts

[FT-B]
Players
101 posts
1,893 battles

Nie mogę się zalogować. Błąd łączenia z serwerem, błędny login lub hasło...Wszystko wpisuję dobrze,na normalnym serwerze działa .

WG Staff
1,341 posts
2,932 battles
18 hours ago, Toyminator said:

Nie mogę się zalogować. Błąd łączenia z serwerem, błędny login lub hasło...Wszystko wpisuję dobrze,na normalnym serwerze działa .

Do PT zakłada się osobne konto :)

[XMAX]
Players
18 posts
896 battles

Witam,

1. Misja 4 - Nalezy ukonczyc bitwe rankigowa / Warunki ukonczenia Okret 7 poziomu 

Jak najade kursorem na bitwa to mam ze musze wybrac tier 8 ? Ogolnie nie moge tego ukonczyc nie wiem co robie zle moze to jest blad.

2. W odpowiedzi na Wasze liczne prośby specjalne umiejętności unikatowych dowódców są teraz oznaczone specjalną ikoną, która wyróżnia je na tle innych.

Nie widze czegos takiego ale moze nie wiem jak to sprawdzic...

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,971 battles
15 minutes ago, Zymeth said:

Witam,

1. Misja 4 - Nalezy ukonczyc bitwe rankigowa / Warunki ukonczenia Okret 7 poziomu 

Jak najade kursorem na bitwa to mam ze musze wybrac tier 8 ? Ogolnie nie moge tego ukonczyc nie wiem co robie zle moze to jest blad.

2. W odpowiedzi na Wasze liczne prośby specjalne umiejętności unikatowych dowódców są teraz oznaczone specjalną ikoną, która wyróżnia je na tle innych.

Nie widze czegos takiego ale moze nie wiem jak to sprawdzic...

Ad 1 - Musisz najpierw dość do rangi pierwszej grając najpierw tierem 8, a od 10 rangi - X tierem. Jak dojedziesz do 1 miejsca - będziesz w superlidze - w niej gra się 7 tierem

Ad. 2 Masz unikalnego dowódcę? Podejrzewam, że nie. Jest ich tylko kilku: Joe Doe, Isoroku Yamamoto, Jack Dunkirk i Jean _Jacquest Honore - podejrzewam że są oni niedostępni na serwerze testowym więc nie ma jak tego sprawdzić.

[A-Z]
Players
165 posts

1. Brak opcji wyłączenia tego :etc_swear: dzwonka odtwarzanego po zakończeniu ładowania dział pancernika.

2. W języku polskim nie ma słowa: "przeciwlotniczynm".

[CSMW]
[CSMW]
Players
7 posts
13,453 battles

W grze na minimapie są widoczne okręty, lecz nie widać ich w grze nawet 10 s różnicy. I kapitan dunkirk powinien być zaznaczony perk kapitański do średnicy dymu. To błędy na głównym serwerze!!

[BSW]
[BSW]
Players
674 posts
8,809 battles

Zniknął czat w bitwie?

Ok. Któraś część Aslainowej paczki powoduje znikanie czata bitwy.

Edited by WujekJeff

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,971 battles
10 hours ago, holek_69 said:

W grze na minimapie są widoczne okręty, lecz nie widać ich w grze nawet 10 s różnicy. I kapitan dunkirk powinien być zaznaczony perk kapitański do średnicy dymu. To błędy na głównym serwerze!!

To wynika z błędu minimapy, gdzie okręty które zniknęły powinny być wyświetlane na szaro, a są wyświetlane na czerwono - tak jak wyświetlone.

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,971 battles

Nadal pojawiają się zakończone już dawno misje:
image.thumb.png.f7c126c74a5bd74400d1a66805c0ead7.png

W dodatku z błędami - mam zaliczony etap 2 i 4 a nie zaliczone 1, 3 i 5 Zadania osobistego.

Players
80 posts
10,722 battles

Witam wszystkich itd itp. Po ostatniej aktualizacji wszystkie ustawienia mojego konta : graficzne , audio, control, zostały zresetowane do startowych . Znikną numer karty z wpisanych na stale danych. Nie mam odległości  i czasu do celu i nie mam możliwości tego włączyć. To zorganizowana akcja czy spisek :)   ?

Players
1,306 posts

Na 90% jestem pewien, że włączone obrażenia potencjalne, po spocie i normalne powodują crasha gry gdy np salwa torpedowa wejdzie pomiędzy dwa okręty i system nie jest w stanie przypisać, któremu okrętowi dać potencjalne z torped.

[DARTH]
[DARTH]
Players
78 posts
12,106 battles

krytyczny błąd 2 razy dzisiaj i wywala z gry ( nigdy wcześniej nie było) i w trakcie rankingówek :(

• Cool 3

[MS-B]
[MS-B]
Players
587 posts
7,567 battles

Błąd w wyświetlaniu podgląd alternatywnego kamuflażu na okręcie Varyag(linki w załączniku).

Na pierwszym screenie jest podświetlony kamuflaż alternatywny, na drugim jest właściwy wygląd okrętu z kamo.

shot-18.04.28_16.56.54-0280.jpg

shot-18.04.28_16.57.03-0722.jpg

Players
1,306 posts
2 hours ago, ochucki5 said:

krytyczny błąd 2 razy dzisiaj i wywala z gry ( nigdy wcześniej nie było) i w trakcie rankingówek :(

u mnie w ciągu 2 dni grania po patchu 3 crashe - tyle to ja od początku gry nie miałem...

[LUZ]
Players
53 posts
5,926 battles

Błąd w tłumaczeniu sygnału Victor Lima w zakładce Sygnały.

W przypadku +1% jest "... o kalibrze większym niż 160 mm", powinno być "... o kalibrze mniejszym niż 160 mm"

a.JPG

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,971 battles
29 minutes ago, Maximurr said:

Błąd w tłumaczeniu sygnału Victor Lima w zakładce Sygnały.

W przypadku +1% jest "... o kalibrze większym niż 160 mm", powinno być "... o kalibrze mniejszym niż 160 mm"

a.JPG

Ale niby czemu:

• +1% chance of causing a fire for bombs and shells with a caliber above 160mm.
  • +0.5% chance of causing a fire for bombs and shells with a caliber below 160mm.
  • +4% chance of causing flooding.

Zgodnie z tym jest dobrze:
+0,5% na podpalenie o kalibrze nie większym niż 160mm (mniejszym)
+1% na podpalenie o kalibrze WIĘKSZYM niż 160%

Wszystko jest OK.

• Funny 1

[DARTH]
[DARTH]
Players
78 posts
12,106 battles
- <System>
  <Provider Name="Application Error" />
  <EventID Qualifiers="0">1000</EventID>
  <Level>2</Level>
  <Task>100</Task>
  <Keywords>0x80000000000000</Keywords>
  <TimeCreated SystemTime="2018-05-01T13:38:21.198446900Z" />
  <EventRecordID>15592</EventRecordID>
  <Channel>Application</Channel>
  <Computer>asus</Computer>
  <Security />
  </System>
- <EventData>
  <Data>worldofwarships.exe</Data>
  <Data>0.7.4.0</Data>
  <Data>5addc762</Data>
  <Data>ucrtbase.dll</Data>
  <Data>10.0.16299.248</Data>
  <Data>dcc3eab0</Data>
  <Data>c0000409</Data>
  <Data>0009348b</Data>
  <Data>2604</Data>
  <Data>01d3e126a870a31a</Data>
  <Data>D:\Games\WOWarships\worldofwarships.exe</Data>
  <Data>C:\WINDOWS\System32\ucrtbase.dll</Data>
  <Data>8555417c-24df-4b04-a92f-259304645a2d</Data>
  <Data />
  <Data />
  </EventData>
  </Event>

krytyczny wywala nie wiem nie znam sie na tym. od aktualizacji z rankedami sie tak dzieje

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
4,228 posts
15,519 battles

Jak powyżej - wróciły problemy ze stabilnością i zasobozernoscia klienta, objawy te same co w poprzednim ptahu: zacięcia, lagi, disco jeszcze nie uświadczyłem. Jeszcze.

Poza tym zbugowany jest wybór trybu bitwy: ustawiam rankedy a wrzuca mnie do kolejki na randomach albo koop - dwa razy wczoraj.

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,971 battles

Nadal występuje błąd przy zmianie trybu bitwy: karuzela ustawia się na początku zamiast zostać nad wybranym okrętem.

[LUZ]
Players
53 posts
5,926 battles
On 30.04.2018 at 2:27 PM, Dark_Havoc said:

Ale niby czemu:

• +1% chance of causing a fire for bombs and shells with a caliber above 160mm.
  • +0.5% chance of causing a fire for bombs and shells with a caliber below 160mm.
  • +4% chance of causing flooding.

Zgodnie z tym jest dobrze:
+0,5% na podpalenie o kalibrze nie większym niż 160mm (mniejszym)
+1% na podpalenie o kalibrze WIĘKSZYM niż 160%

Wszystko jest OK.

Tak zgadza się, jednak wszystko jest ok. Jakoś jestem przekonany, że jak pierwszy raz to czytałem to nie było "nie" przed "większym". Screan robiłem kilka dni później więc albo poprawili albo co chyba bardziej prawdopodobne źle przeczytałem.

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,971 battles
4 minutes ago, Maximurr said:

Tak zgadza się, jednak wszystko jest ok. Jakoś jestem przekonany, że jak pierwszy raz to czytałem to nie było "nie" przed "większym". Screan robiłem kilka dni później więc albo poprawili albo co chyba bardziej prawdopodobne źle przeczytałem.

Na wiki jest w odwrotnej kolejności: najpierw +1% a potem +0,5% w kliencie jest najpierw +0,5% a potem +1% i pewnie to Cię zmyliło.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.