Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.7.4 - Vylepšení matchmakeru

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,236 posts
2,835 battles

Kapitáni! :cap_fainting:

V testované verzi 0.7.4 se objevují poměrně podstatné úpravy Matchmakeru. Jak se vám tyto změny líbí? 

[CULMY]
Beta Tester
198 posts
10,077 battles

toto je to "podstatné" vylepšení ?? to snad ne ..7 hráčů a z toho 4 ddčka ? LOL

shot-18_04.13_21_37.00-0523.thumb.jpg.2bc36b652c2939032591209b7a2de044.jpg

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,236 posts
2,835 battles
V 4/13/2018 v 21:48 marty01234 řekl/a:

toto je to "podstatné" vylepšení ?? to snad ne ..7 hráčů a z toho 4 ddčka ? LOL

shot-18_04.13_21_37.00-0523.thumb.jpg.2bc36b652c2939032591209b7a2de044.jpg

Tady jde spíše o zrcadlení týmů. Přece jenom počet hráčů online na PT je velmi omezený a přece jenom hodně lidí více zkouší DDčka. Pamatuješ si třeba jak vypadala fronta, než jsi skočil do bitvy?

[CULMY]
Beta Tester
198 posts
10,077 battles
4 hours ago, YabbaCoe said:

Tady jde spíše o zrcadlení týmů. Přece jenom počet hráčů online na PT je velmi omezený a přece jenom hodně lidí více zkouší DDčka. Pamatuješ si třeba jak vypadala fronta, než jsi skočil do bitvy?

jasný s tím zrcadlením to chápu a fronta byla 10 bitevek 11 křižníků a 8 ddček ... jasný chápu to je mi to nepřišlo jako změna :D

[IDDQD]
Beta Tester
2,419 posts
4,319 battles

Asi sem . 

Podle https://worldofwarships.eu/cs/news/updates/anti-abuse-system/ bude Nevhodné/Nesportovní chování trestáni jinak . Je tam i vypsáno za co a jak .

Příklad - Nedopustím se ničeho co je zde vypsáno ( růžovka atd. ) , ale - potkám divizi hráčů ( jak z enemy/vlastních a ti mne nareportují .Potkám je v další bitvě ( není problém , lodičky tolik lidí nehraje ) a udělají to znova ( pokud jsou v klanu , tak se domluví a kdokoliv od nich  mě  potká a report ) a mám po ptákách .Toto se dřív , v tancích dělo úplně normálně . Nebyl moc velký problém fásnout ban i na týden . Co tady ?

Pokud je to nesrozumitelné , mohl by jsi se někdy stavit u Nesmrtelných na TS a vysvětlíme si to ? Děkuji :Smile_honoring:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,592 posts
8,747 battles
47 minutes ago, Stratos_HF said:

Asi sem . 

Podle https://worldofwarships.eu/cs/news/updates/anti-abuse-system/ bude Nevhodné/Nesportovní chování trestáni jinak . Je tam i vypsáno za co a jak .

Příklad - Nedopustím se ničeho co je zde vypsáno ( růžovka atd. ) , ale - potkám divizi hráčů ( jak z enemy/vlastních a ti mne nareportují .Potkám je v další bitvě ( není problém , lodičky tolik lidí nehraje ) a udělají to znova ( pokud jsou v klanu , tak se domluví a kdokoliv od nich  mě  potká a report ) a mám po ptákách .Toto se dřív , v tancích dělo úplně normálně . Nebyl moc velký problém fásnout ban i na týden . Co tady ?

Pokud je to nesrozumitelné , mohl by jsi se někdy stavit u Nesmrtelných na TS a vysvětlíme si to ? Děkuji :Smile_honoring:

Novy sytem bude cisty automat nezavysli na reportech od hracu. Respektive Tyccy psal ze to budetak bude  " the system is automated"

Je to v komentari pod tebou postovanym clankem (v anglicke verzi) na ofiko strankach

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,236 posts
2,835 battles
Před 1 hodinou Sigimundus řekl/a:

Novy sytem bude cisty automat nezavysli na reportech od hracu. Respektive Tyccy psal ze to budetak bude  " the system is automated"

Je to v komentari pod tebou postovanym clankem (v anglicke verzi) na ofiko strankach

Přesně tak, systém bude reagovat na datech ze hry, nikoliv na reportech ostatních hráčů, jelikož se dobře ví, že často hráči těchto reportů zneužívají. Hlavně bych chtěl poukázat na to, že až tento nový systém příjde v platnost na live serveru příští týden, bude se hodně analyzovat, jaký to má dopad na samotnou hru, zda bude potřeba to nějak "překopat" či to funguje, jak má :cap_like:

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,236 posts
2,835 battles

Dnes přichází PT verze 0.7.5, zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.