Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.7.4 - Hlášení chyb

6 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,244 posts
2,842 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li při testování verze 0.7.3 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Děkujeme 

:Smile_honoring:

Players
10 posts
231 battles

tedy, mám hrát hodnocenou bitvu se sedmičkami, ale chce to osmičku. sedmičku to nepustí do hry

odehraji bitvu odměna se nezapíše do výsledků bitvy a mise se dále tváří jako nesplněná    zkoušeno ?????? 10 ???????

5ad10d76aaae7_Snmekobrazovky(955).thumb.png.cb94ee625fcbfb096790c25156dcb391.png

[CULMY]
Beta Tester
198 posts
10,093 battles
8 minutes ago, kora651 said:

tedy, mám hrát hodnocenou bitvu se sedmičkami, ale chce to osmičku. sedmičku to nepustí do hry

odehraji bitvu odměna se nezapíše do výsledků bitvy a mise se dále tváří jako nesplněná    zkoušeno ?????? 10 ???????

5ad10d76aaae7_Snmekobrazovky(955).thumb.png.cb94ee625fcbfb096790c25156dcb391.png

klasické rankedy .... nynější sezona je rank 23-10 -VIII tier rak 10-2 - X tier a rank 1 tudíž liga mořských vlků se hraje s tierem VII takže až dosáhneš rank 1 tak mužeš hrát s VII tierem .... je to napsáno i v info k budoucí sezoně hodnocen ých bitev :) takže to klidně mužeš vyzkoušek kolikrát chceš ale rozhodně chyba ani bug to není :)

Players
10 posts
231 battles
V ‎13‎.‎04‎.‎2018 v 22:17 marty01234 řekl/a:

klasické rankedy .... nynější sezona je rank 23-10 -VIII tier rak 10-2 - X tier a rank 1 tudíž liga mořských vlků se hraje s tierem VII takže až dosáhneš rank 1 tak mužeš hrát s VII tierem .... je to napsáno i v info k budoucí sezoně hodnocen ých bitev :) takže to klidně mužeš vyzkoušek kolikrát chceš ale rozhodně chyba ani bug to není :)

díky jsem stupid, nepřečetl jsem si zadání omlouvám se všem

[CULMY]
Beta Tester
198 posts
10,093 battles
18 hours ago, kora651 said:

díky jsem stupid, nepřečetl jsem si zadání omlouvám ser všem

v pohodě jsme jen lidi :)

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,244 posts
2,842 battles

Dnes přichází PT verze 0.7.5, zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.