Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Návrhy na zábavné aktivity během komunitního streamu

36 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,222 posts
2,825 battles

Kapitáni! :cap_look:

Pevně věřím, že jste se během pondělní Tsušimy náramně bavili! A ti, kteří jste to promeškali, přišli jste o hodně :Smile-_tongue:

Během streamu jsem naznačil, že vytvořím vlákno, kde budete moct předkládat konkrétní návrhy na zábavné aktivity, které následně proběhnou během komunitního streamu v rámci žabákova odreagování.

Tak vypusťe Krak..své kreativní já a pište mi sem své návrhy. Jsem opravdu zvědav, co zajímavého z vás vypadne :Smile_playing:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,555 posts
8,683 battles

Viz predesle vlakno  -  zavody v couvani s Fr BB? :Smile_trollface::Smile_hiding:

• Cool 2
  • Funny 1

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,047 posts
9,018 battles

Dala bych další díl "Kačenek" tedy závodů s tier 3 DD. a  nebo Kongo s HE granáty :Smile_playing: 

• Cool 2

[IDDQD]
Players
1,602 posts
15,151 battles

mě napadla hra na honěnou, hejno pomalejších lodí by nahánělo jednu o trochu rychlejší, vítěz by byl ten kdo dal ram do cíle. Bez spolupráce naháněčů by to nešlo když by byl cíl rychlejší (např. cíl Zao, naháněči hinďasové)

• Cool 3

[T-N-T]
3,555 posts
8,683 battles
45 minutes ago, Quetak said:

mě napadla hra na honěnou, hejno pomalejších lodí by nahánělo jednu o trochu rychlejší, vítěz by byl ten kdo dal ram do cíle. Bez spolupráce naháněčů by to nešlo když by byl cíl rychlejší (např. cíl Zao, naháněči hinďasové)

A co hra na schovavanou? Jedna vetsi skupina by se poschovavala po mape za ostrovy a druha mensi (treba Tuccy s Zabakem) by prohledavala mapu a ten kdo by se spotnul posledni by vyhral

Na randomu tuhle hru praktikuje nemale mnozstvi hracu :Smile_hiding:

• Cool 1
  • Funny 2

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,047 posts
9,018 battles

To jsou už trochu dětský hry ne? :Smile_teethhappy:

Rybičky rybyčky lovte se a na schovavanou.

To uz rovnou muzem udelat zavody kdy si streameri zavazou oci a dva dobrovolnici vas budou navigovat po mape do urciteho bodu - takovy maly zavod :Smile_teethhappy:

[10GO]
Players
972 posts
10,467 battles

12 vs 12 s Bismarckama a jenom na sekundáry :cap_rambo:

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,411 posts
4,309 battles
9 minutes ago, Rock_n_Rolf said:

12 vs 12 s Bismarckama a jenom na sekundáry :cap_rambo:

Prosím , prosím můžu vzít Trolpitze ? Je to stejná lodička a přísahám , že ty torpy mi ujedou zcela vyjímečně :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

• Funny 3

[10GO]
Players
972 posts
10,467 battles

Je celkem škoda že se nedají vytvářet scénáře nebo mapy jako třeba u WT, na takovýhle srandy by to bylo výtečný!

[IDDQD]
Players
286 posts
11,180 battles

Líbilo by se mi udělat "národní" fight, tj například německé lodě proti anglickým, americké proti japonským, třeba s omezením podobným minulé Cušimě - samozřejmě by bylo třeba vybrat tier, kde budou oba národy plus minus v tomhle měřítku srovnatelné. Čistě jen který národ zrovna vyhraje, žádná křeč :) ...

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,411 posts
4,309 battles
8 hours ago, Markethia said:

Líbilo by se mi udělat "národní" fight, tj například německé lodě proti anglickým, americké proti japonským, třeba s omezením podobným minulé Cušimě - samozřejmě by bylo třeba vybrat tier, kde budou oba národy plus minus v tomhle měřítku srovnatelné. Čistě jen který národ zrovna vyhraje, žádná křeč :) ...

Dovedu si živě představit , že by vyhráli ti kteří prohráli . Z historického pohledu .

Vždycky mě bavilo hrát za zlouny :Smile_teethhappy:

[T-N-T]
3,555 posts
8,683 battles

A co zkusit 12 CV vs 12 CV? Tedy pokud to treninkovka povoluje.

• Cool 1

[FO3]
Players
257 posts
4,525 battles

Umikaze vybijena

Ocean - Nadvlada - Umikaze only (8km torpy)

12x12 nebo 10x10 (v pripade potreby rozhodcich)

Tymy obsadi sousedni capy a budou na stridacku branit/utocit (o poradi rozhodne los). Utocici tym se jakkoliv priblizi ke kraji sveho capu a vypali vsechna torpeda, libovolnym smerem. Branici tym se snazi neumrit. Nasledne se vymeni poradi. Vyhraje kdo prezije. Hraci se snazi po celou dobu neopoustet oblast capu.

Modifikace:

- rozhodci pred utoky smokuji oblast mezi capy ??

- nekteri z hracu misto torpedovani pokryvaji utok smokem ??

...

Spoiler

fm0xliB.jpg

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,222 posts
2,825 battles

Necropost

Čili jak jsem včera na streamu slíbil, z archivu znovu vyhrabávám toto vlákno. Pokud máte jakékoliv návrhy, sem s tím... :cap_horn:

• Cool 1

Players
138 posts
20,086 battles

Súťaz v pretláčaní. Všetci súťažiaci musia byť samozrejme  v jednom týme. Jedna loď (Žabák?) bude plniť funkciu lopty a ostatní hráči sa budú snažiť pretlačiť ju na stranu súpera. 

• Cool 1

[FO3]
Players
257 posts
4,525 battles

Nacpat co nejvic DD do smoku (idealne jen jeden kruh koure) a zvenku strilet naslepo dovnitr? Bud jako soutez pro strelce nebo pro DDckare, a to at uz kdo umre prvni nebo kdo se nejlepe vyhne.

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
2,422 posts
15,461 battles

Napadá mě soutěž v torpedobeatech. Nějaké rychlonabíjecí mrchy torpící buď přímo loď, nebo oblast (nějaká úžina či tak něco). Stvořit pravou torpédovou polévku a jedinec ať ukáže jak se umí kroutit. Nápad samozřejmě bude třeba hodně vyladit.

• Cool 2

[FO3]
Players
257 posts
4,525 battles
3 minutes ago, TheComedian1983 said:

Napadá mě soutěž v torpedobeatech. Nějaké rychlonabíjecí mrchy torpící buď přímo loď, nebo oblast (nějaká úžina či tak něco). Stvořit pravou torpédovou polévku a jedinec ať ukáže jak se umí kroutit. Nápad samozřejmě bude třeba hodně vyladit.

me napadlo neco podobneho, s tim ze by se udelala ulicka (hanby), kterou by museli odvazlivci projet. Jako to byvalo v "plosinovkach". A bud by je ohrozovala torpeda jak rikas, nebo delostrelecka palba do stejneho mista (bez mireni).

[IDDQD]
Beta Tester
2,411 posts
4,309 battles

Torpedová polívka ? Ulička hanby ?  Napadá mně Darwinova ulička na Two Brothers . Na každý straně ústí jeden šimpanz , podporovaný Montanou . A povinně jí projet jednou a při psaní osmičky kolem těch dvou ostrovů průjezd ješte jednou

[IDDQD]
Beta Tester
2,411 posts
4,309 battles
25 minutes ago, Stratos_HF said:

Torpedová polívka ? Ulička hanby ?  Napadá mně Darwinova ulička na Two Brothers . Na každý straně ústí jeden šimpanz , podporovaný Montanou . A povinně jí projet jednou a při psaní osmičky kolem těch dvou ostrovů průjezd ješte jednou

4 minutes ago, TheComedian1983 said:

A co hromadný drop od CVs do nějakého místečka.... to by šlo néé?:Smile_glasses:

Hmm to by šlo , chci ale sedět v tý Montaně nebo nějaký rychlopalce :cap_horn:

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,047 posts
9,018 battles
Před 2 hodinami TheComedian1983 řekl/a:

Takze Biathlon a misto Bismarka teda torpedovani?

[10GO]
Players
972 posts
10,467 battles

Nedávno jsem byl přesvědčen k tomu, abych se zůčastnil nadcházejícího turnaje ve formátu 3 v 3.

Co například uspořádat něco podobného, Tuccy a Yabba budou komentátoři. Jednalo by se o malé mapy a například t6 lodě maximální délka bitev 10-15 minut...

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,047 posts
9,018 battles

Turnaje jsou blbost jak to das dokupy - staty? Zbytecny dohadovaní incomming :cap_viking:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.