Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
BustyGirlWithPinkPig

Chybová hláška prémiový obchod

4 comments in this topic

Question

Players
406 posts
3,733 battles

Ahoj všichni,

Chtěl bych poradit, jak postupovat, když při jakémkoli pokusu o koupi cokoli z prémiového obchodu mne vyskočí hláška " hopla, něco se pokazilo. Služba je momentálně nedostupná". Nějaké tipy čím by to mohlo být způsobeno?

Předem díky 

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[IDDQD]
Beta Tester
2,422 posts
4,328 battles
1 hour ago, BergiCapitain said:

Ahoj všichni,

Chtěl bych poradit, jak postupovat, když při jakémkoli pokusu o koupi cokoli z prémiového obchodu mne vyskočí hláška " hopla, něco se pokazilo. Služba je momentálně nedostupná". Nějaké tipy čím by to mohlo být způsobeno?

Předem díky 

Vyzkoušej jiný prohlížeč , popřípadě vymaž cookies ze stávajícího . Je to někde v nastavení prohlížeče . Anebo se připojit z jiného počítače . 

Další možnost , že to mají rozbité a nech to na zítra

• 0
Players
406 posts
3,733 battles

Díky za tip, vyzkouším vymazat cookies v prohlížeči až dorazím domů. Zkoušel jsem se přihlásit na stránkách přes mobil a provést transakci a vyskočí stejná hláška. Jinak platbu jsem normálně týden zpátky provedl na nákup něco málo dublonů a vše v pořádku, variantu problému s kartou jsem tudíž zamítl. 

To jsem si taky rikal, ale uz od soboty to vyhazuje tuhle hlášku

Edited by BergiCapitain

• 0
Players
406 posts
3,733 battles

Tak jsem doma vymazal cookies a přeinstaloval prohlížeč. Hláška se objevuje stále. Zkoušel jsem i použít jinou platební kartu a pořád stejná hláška. věděl by někdo co by mohlo být příčinou a jak chybu vyřešit? předem díky!

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.