Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Cristoffs

Klan Party - 13.04.2018 (Drzwi Otwarte Klanów)

20 comments in this topic

Recommended Posts

[HOB]
Players
375 posts
10,471 battles

Witam Wszystkich Kapitanów,

Chciałem zaprosić  na Klan Party World of Warship w dniu 13 kwietnia na 18.00, planowane zakończenie około 21.00.  To będzie drugie podejście do Drzwi Otwartych Klanów, które mieliśmy w marcu.

Jeśli macie słuchawki i mikrofon, oraz zainstalowanego Discorda będziecie mogli doświadczyć jak pływa się w klanie, poznać klany polskiej sceny WOWS i mam nadzieję, że będziemy mogli nauczyć się od siebie wzajemnie czegoś nowego.

Podczas trawania eventu, będzie można także zobaczyć na Twitch jak nam idzie, lub samemu znaleźć się w obiektywie nie tylko celownika :

Mamy tylko trzy zasady uczestnictwa:

1. Musicie mieć słuchawki i mikrofon
2. Zainstalowanego Discorda
3. Okręty bez ograniczeń tieru

Każdy, kto chciałby pobawić się nie tylko w swoim klanie, ale także z całą resztą społeczności niech czuje się zaproszony.

Jeśli będzie sporo chętnych do popływania spróbujemy rozegrać bitwę treningową w jakimś ciekawym formacie.

Chętnych do udziału w wydarzeniu zapraszam na DISCORD :
https://discord.gg/UTKKanQ

Tutaj możesz oglądać:

Oglądaj na TWICHU u Cristoffa

Oglądaj na TWICHU u TokotoBBa

Oglądaj na TWICHU u Kurczaka

image4521.thumb.png.4be6bd8912af2e8a366735c353d0a2f6.png

• Cool 3

Players
1,305 posts
10,774 battles

A będzie jakaś większa akcja reklamowa wśród osób chętnych do nauki? Z tego co pamiętam, poprzednio był z tym problem.

[PARTY]
Beta Tester
6 posts
5,183 battles

Dziękujemy za reklamę ;) Z miłą chęcią wpadniemy.

[A-Z]
Players
164 posts

Takie małe info(?)...

Proponowałbym usunięcie kolorów z pierwszego posta. Na skórce "Dark" jest on praktycznie nieczytelny.

Schowek-1.thumb.jpg.cb647364ad44876c9388ff975eb88462.jpg

A co do samego "Klan Party", to sam chętnie bym się czegoś nauczył, ale ze względu na brak mikrofonu (powody osobiste, nie wnikajmy), nie spełniam zasad uczestnictwa.

• Cool 1

[HOB]
Players
375 posts
10,471 battles
1 hour ago, Amaha said:

Takie małe info(?)...

Proponowałbym usunięcie kolorów z pierwszego posta. Na skórce "Dark" jest on praktycznie nieczytelny.

Reveal hidden contents

Schowek-1.thumb.jpg.cb647364ad44876c9388ff975eb88462.jpg

A co do samego "Klan Party", to sam chętnie bym się czegoś nauczył, ale ze względu na brak mikrofonu (powody osobiste, nie wnikajmy), nie spełniam zasad uczestnictwa.

Już poprawiłem.

[BSW]
[BSW]
Players
169 posts
13,901 battles

Cristoffs z klanu BSW wyslę przedstawicieli  :)

do uslyszenia w niedziele :)

pozdro

Lenovo76

• Cool 1

[WIDMO]
Players
13 posts
9,091 battles

Powodzenia panowie, niestety jestem w pracy w tym czasie.
Tego typu eventy zawsze będę popierał, jednak możnaby pójść nieco dalej, fajnie jakby był patronat WG i jego konkretne wsparcie. Mianowicie trzymać serwer na discordzie cały czas, myslę, że chętnych na pomoc mniej doświadczonym jest tylu, że zawsze będzie parę osób dostepnych do wspólnej gry. Bo cykliczne akcje swoją drogą, ale potrzeby jak wszyscy wiemy są dużo większe. ;)

[HOB]
Players
375 posts
10,471 battles
5 hours ago, Prospero5216 said:

Powodzenia panowie, niestety jestem w pracy w tym czasie.
Tego typu eventy zawsze będę popierał, jednak możnaby pójść nieco dalej, fajnie jakby był patronat WG i jego konkretne wsparcie. Mianowicie trzymać serwer na discordzie cały czas, myslę, że chętnych na pomoc mniej doświadczonym jest tylu, że zawsze będzie parę osób dostepnych do wspólnej gry. Bo cykliczne akcje swoją drogą, ale potrzeby jak wszyscy wiemy są dużo większe. ;)

Serwer na discordzie jest cały czas i zapraszam wszystkich chętnych do korzystania. Nie zawsze jest ktoś wolny do pomocy, ale zawsze można się jakoś umówić.

[HOB]
Players
375 posts
10,471 battles
2 hours ago, zdzislawdyrma said:

czy będzie after party?

tylko we własnym zakresie

[ISEN]
[ISEN]
Players
392 posts
11,473 battles
17 godzin temu, zdzislawdyrma napisał:

czy będzie after party?

Będzie, jak dam radę przeżyć w miarę w pionie główne wydarzenie :P

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,040 posts
12,119 battles

Poruszyłem temat temat ZGZ pewnie ktoś będzie.

[HOB]
Players
375 posts
10,471 battles

Szanowni Kapitanowie !

W ramach dzisiejszych zajęć Party Klanowego, testujemy nowy pomysł na bitwę w ramach bitew treningowych.

Gramy na mapie "Wielki Wyścig".

• Tiery szóste.
  • Dywizjon kontra Dywizjon
  • W dywizjonie mogą być tylko 1 niszczyciel, 1 krążownik, 1 Pancernik
  • Dywizjony nie muszą być zawiązane w ramach klanu.
  • Przynależność do klanu nie jest wymagana.

Chętni proszeni do zgłaszania się na Discord, jeśli nie macie dywizjonu także zapraszam , myślę, że chętni się znajdą.

• rect4503.thumb.png.81739ed591d8c8310264f7afe9e16ecd.png

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,040 posts
12,119 battles

Byłem i miło było usłyszeć na żywo osoby znajome z forum. ;) Moim zdaniem takie spotkania mają potencjał do budowania polskiej sceny gry i do promocji gry w ogóle. W formie mini-turniejów, czy jak dziś też prób bitew historycznych np. Japonia vs USA.

Słychać, że nadajemy na tych samych falach, a spotkane osoby można zaliczyć do grona "pozytywnie zakręconych". Inicjatywa wypali, jeżeli trafi do większego grona odbiorców, na stronie gry, na FB. 

Proponuję przyszłą edycję rozszerzyć o jakiś panel dyskusyjny, ustalić temat, można dorzucić do streama czy yt. formę wywiadów z clan leaderami, członkami, o historii klanów, o klimacie, w ogóle o grze.

Inicjatywę skierować do osób bez klanu, raczkujących. Warunki stwarzamy sobie sami, biernością nic nie stworzymy.

Pozdr.

• Cool 1

[HOB]
Players
375 posts
10,471 battles
2 hours ago, Marshal00 said:

Byłem i miło było usłyszeć na żywo osoby znajome z forum. ;) Moim zdaniem takie spotkania mają potencjał do budowania polskiej sceny gry i do promocji gry w ogóle. W formie mini-turniejów, czy jak dziś też prób bitew historycznych np. Japonia vs USA.

Słychać, że nadajemy na tych samych falach, a spotkane osoby można zaliczyć do grona "pozytywnie zakręconych". Inicjatywa wypali, jeżeli trafi do większego grona odbiorców, na stronie gry, na FB. 

Proponuję przyszłą edycję rozszerzyć o jakiś panel dyskusyjny, ustalić temat, można dorzucić do streama czy yt. formę wywiadów z clan leaderami, członkami, o historii klanów, o klimacie, w ogóle o grze.

Inicjatywę skierować do osób bez klanu, raczkujących. Warunki stwarzamy sobie sami, biernością nic nie stworzymy.

Pozdr.

Przetwarzam pomysły :cap_like:. Część z nich jest zbliżona do tych, które kiełkowały w mojej mózgownicy. Wydaje się, że budujemy potencjał. Za każdą edycją mam nadzieje, będzie lepiej.

[SOK]
[SOK]
Players
2,223 posts
19,381 battles

Potwierdzam, było zabawnie :)

Dajcie spokój tylko z jakimiś wywiadami i innymi bzdurami :) Nikogo to raczej nie interesuje, a zainteresowani sami wiedzą. Powodzenia !

[HOB]
Players
375 posts
10,471 battles
4 godziny temu, talerus21 napisał:

Przegapiłem :Smile_sad:

Będzie następna edycja. Już niedługo podam termin.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.