Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Szkodn1k

Waluta premium / wspólne konto

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
471 battles

Witam, jestem nowych graczem (tzn wróciłem do gry po 2/3 latach przerwy) szukałem informacji na ten temat jednak znalazłem jedynie informacje z przed 2 lat.

Zakupiłem dzisiaj walute premium za pośrednictwem sklepu "Żabka" zakupiłem walute do konta WG jednak kod który aktywowałem dodał mi złoto jedynie do konta WoT oraz WoW natomiast na WoWs (na tym najbardziej mi zależy) nie mam dostępnej tej waluty premium. Dziwi mnie fakt, że konto na czołgach i samolotach ma wspólne FREE PD oraz walute premium, niestety konto na WoWs jakby żyło własnym życiem - jedynie premium konto jest aktywne.

Proszę o pomoc lub informacje czemu moje wspolne konto wygladą inaczej i nie mam dostępu do waluty premium w WoWs.

Z góry dziękuje

[TF16]
Community Contributor
3,940 posts
8,964 battles
9 minutes ago, Szkodn1k said:

Witam, jestem nowych graczem (tzn wróciłem do gry po 2/3 latach przerwy) szukałem informacji na ten temat jednak znalazłem jedynie informacje z przed 2 lat.

Zakupiłem dzisiaj walute premium za pośrednictwem sklepu "Żabka" zakupiłem walute do konta WG jednak kod który aktywowałem dodał mi złoto jedynie do konta WoT oraz WoW natomiast na WoWs (na tym najbardziej mi zależy) nie mam dostępnej tej waluty premium. Dziwi mnie fakt, że konto na czołgach i samolotach ma wspólne FREE PD oraz walute premium, niestety konto na WoWs jakby żyło własnym życiem - jedynie premium konto jest aktywne.

Proszę o pomoc lub informacje czemu moje wspolne konto wygladą inaczej i nie mam dostępu do waluty premium w WoWs.

Z góry dziękuje

WoWs jest kompletnie osobnym produktem i obecnie ma z WoT i WoWp wspólne WYŁĄCZNIE czas premium. Nie jest planowanie inne łącznie kont. Jeżeli nie wykorzystałeś jeszcze tego złota w WoT możesz spróbować napisać do wsparcia, aby daną kwotę przerzucili Ci do WoWs - gdyż się pomyliłeś.

Players
2 posts
471 battles

rozumiem, dziekuję za odp. przynajmiej zakupie sobie premke na kilka tyg.

edit.

Dark_Havoc

jak odpisałem to Twojego postu jeszcze nie widziałem. Dziękuję za odp.
już nie bede się w to bawił, zakupie sobie premki a na wypłate za 2 dni dodam sobie dubloniki.
Już wszystko wiem, wiec temat można zamknąć.

[LOBUZ]
Players
752 posts
10,096 battles
20 hours ago, Szkodn1k said:

Z góry dziękuje

Na tej karcie (gdzie był kod) wskazane było, że będziesz mógł kupić walutę do konta WG czy po prostu złoto do WoT? 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.