Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
batonik26

Darmowy Texas

13 comments in this topic

Recommended Posts

[KAA]
Players
383 posts
7,796 battles

Na Twichu jest kolejny fajny materiał do zebrania  (nadal można zrobić ten z kapitanem na 10 pkt., flagami i kamuflażami Twitcha). Tym razem za fri można zebrać Texasa z prem camo oraz 15 camo Twitch. Dodatkowo dochodzi misja (czteroetapowa) na kolejny prem camo, z ciekawymi nagrodami pośrednio.

Żeby to zdobyć, trzeba założyć konto na Tw., połączyć je z kontem z WG i zbierać looty. Do poprzedniego zbioru konieczne było dodatkowe założenie konta na Amazonie (podanie numeru karty kredytowej),  ale wszystko jest całkowicie za fri. 

Mam nadzieję, że tematu jeszcze nie było ;-)

Players
1,490 posts
12,529 battles
6 minutes ago, batonik26 said:

Na Twichu jest kolejny fajny materiał do zebrania  (nadal można zrobić ten z kapitanem na 10 pkt., flagami i kamuflażami Twitcha). Tym razem za fri można zebrać Texasa z prem camo oraz 15 camo Twitch. Dodatkowo dochodzi misja (czteroetapowa) na kolejny prem camo, z ciekawymi nagrodami pośrednio.

Żeby to zdobyć, trzeba założyć konto na Tw., połączyć je z kontem z WG i zbierać looty. Do poprzedniego zbioru konieczne było dodatkowe założenie konta na Amazonie (podanie numeru karty kredytowej),  ale wszystko jest całkowicie za fri. 

Czyli nie trzeba tym razem robić tych cyrków z Amazon Prime aby dostać Texasa? Bo coś mi tu nie pasuje. Sprawdzam kontwo na Twitchu i muszę mieć Prime.

Players
125 posts
9,202 battles
26 minutes ago, batonik26 said:

Od piątku info krąży na forach i bez konta Prime ch... dostaniesz.

• Cool 1

[KAA]
Players
383 posts
7,796 battles

Tak na serio to nie wiem, bo ma Amazona - zakłada się  go darmowo, żadnych opłat - przynajmniej przy poprzednim lucie tak było. 

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Myk polega na tym, ze przy kolejnym lootcie odpalacie znowu darmowy tydzien na prime, tylko uwaga: sprawdzie czy aby napewno to jest za free i czy jakis jeden dolar nie zostal pobrany z konta

Players
722 posts
5,490 battles

Karty wirtualne działają? Mogę na wirtualną przelać jakieś pieniądze. Bo nie zamierzam do niczego podpinać swojej głównej karty bankowej.

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,971 battles
8 minutes ago, HectorBarbossa said:

Myk polega na tym, ze przy kolejnym lootcie odpalacie znowu darmowy tydzien na prime, tylko uwaga: sprawdzie czy aby napewno to jest za free i czy jakis jeden dolar nie zostal pobrany z konta

Najzabawniejsze jest, że aktywując konto na amazonie mamy nie TYDZIEŃ, a MIESIĄC za darmo. Właściwie to nie wiem skąd twitch bierze ten tydzień darmowy, jak jest cały miesiąc darmowy.

[B-EYE]
Players
651 posts
7,461 battles
2 hours ago, batonik26 said:

nadal można zrobić ten z kapitanem na 10 pkt., flagami i kamuflażami Twitcha

Da się to jeszcze zebrać?
Dopiero wczoraj udało mi się uporać z kłopotami z aktywacją, ale tej oferty już nie widziałem (na kapitana). Zatem jak to zrobić?

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,971 battles
Just now, demencjusz said:

Da się to jeszcze zebrać?
Dopiero wczoraj udało mi się uporać z kłopotami z aktywacją, ale tej oferty już nie widziałem (na kapitana). Zatem jak to zrobić?

Na kapitana oferta skończyła się 4 kwietnia. Teraz jest tylko Texas i misje na stały kamuflaż do niego.

Weekend Tester
504 posts
On ‎08‎.‎04‎.‎2018 at 7:22 PM, SirensRevolution said:

Karty wirtualne działają? Mogę na wirtualną przelać jakieś pieniądze. Bo nie zamierzam do niczego podpinać swojej głównej karty bankowej.

ING działa.

Mając na niej 0 zł i po aktywowaniu Prime usunąłem dane karty z konta Amazon.

W efekcie Texas i kapitana z 10 pkt mam na stanie :cap_cool:

[TF16]
Community Contributor
3,946 posts
8,971 battles
2 minutes ago, Darlantan said:

Czyli kolejne nabijanie odsłon i subskrybujących.

Komu? Musisz mieć tylko konto. Nic nie musisz oglądać i nic subskrybować.

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.