Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Darlantan

Kim jest BunnyCommander

5 comments in this topic

Question

[FWK]
Players
656 posts
9,351 battles

Witam.

Mam pytanie kim jest osoba o nicku "BunnyCommander" i jak się z nią skontaktować. Dla wyjaśnienia chodzi o dziwne ostrzeżenie jakie mi gość wsadził. Ponoć spamowałem w temacie rekrutacyjnym "Floty Wujka kostucha". Chciałbym, żeby mi wyjaśnił w jaki sposób mogłem tam spamować, skoro temat założyłem i raz podbijałem wrzucając tam dowcip o marynarzach.

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles
21 minutes ago, Darlantan said:

Witam.

Mam pytanie kim jest osoba o nicku "BunnyCommander" i jak się z nią skontaktować. Dla wyjaśnienia chodzi o dziwne ostrzeżenie jakie mi gość wsadził. Ponoć spamowałem w temacie rekrutacyjnym "Floty Wujka kostucha". Chciałbym, żeby mi wyjaśnił w jaki sposób mogłem tam spamować, skoro temat założyłem i raz podbijałem wrzucając tam dowcip o marynarzach.

Podejrzewam, że jest to moderator. O moderacji nie wolno dyskutować na forum :P
W razie czego pisz do Drwala. Pewnie Ci pomoże.

• 0
Players
1,568 posts
8,629 battles
23 minutes ago, Darlantan said:

Witam.

A nie chodziło o kolory? Dowcip był napisany jakimś tam kolorem, a tego na forum nie można od niedawna używać. Jedynie domyślny kolor czcionki jest dozwolony.

• 0
[FWK]
Players
656 posts
9,351 battles

Dark - na razie napisałem też do supportu - może coś odpowiedzą.

Szakal - Nie - dowcip był pisany "całkowitym standardem" zarówno czcionka jak i kolor.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.