Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
yaketymasq

Velikonoční pomlázka 2018 - Vyhlášení

19 comments in this topic

Recommended Posts

[FO3]
Players
258 posts
4,525 battles

Vyhlášení výsledků soutěže Velikonoční pomlázka 2018

1. kategorie - Bohatá nadílka - zásahy leteckou pumou

vítěz:  vojtaruner z klanu [NJORD] - odměna 7 dní premium účtu + 5 kamufláží Jarní nebe

Spoiler

shot-18_04.02_16_14.55-0172.jpg.382090e8

2. kategorie - Král pomlázky - potopení LL

vítěz:  Burzum71 samotář - odměna 2500 dublonů

3. kategorie - Nejlepší koledník - inkasované zásahy pumou

vítěz:  ppalox z klanu [FO3]  - odměna prémiová loď Yubari

Prosím vítěze o trpělivost při čekání na odměny, bude vás určitě někdo kontaktovat. Děkuji

Více cen jsme nerozdělovali, protože se k našemu velkému zklamání nikdo další nezúčastnil. Je obrovská škoda, že tímto propadlo velké množství odměn poskytnutých WG.

Všem třem účastníkům gratuluji k vítězství, velmi si cením jejich aktivity. Podali kvalitní výkony jejichž hodnotu nesnižuje nízká účast, ba naopak ukázali, že dosáhnout dobrý výsledek i v takto krátkém čase není nemožné.

Ještě jednou, mé poděkování si zaslouží WG, YabbaCoe a Stratos_HF za poskytnuté odměny a pomoc při organizaci, stejně jako i ostatní kdo se na soutěži se mnou podíleli. A YabbaCoeovi patří i má omluva, že jsem nedokázal nadchnout a přimět k účasti větší masu lidí.

:: yaketymasq ::

:Smile_honoring:

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,412 posts
4,309 battles

Až přijdu z práce domu srovnám to s Burzum71 - blahopřeju

Škoda no , mohlo se toho rozdat víc . Psal jsem na to názor včera v PM autorovi soutěže , jenže to je tady na ofiku nepublikovatelné .

Základ je nadávat na WG ( netvrdím , že neoprávněně ) že na nás oproti jiným serverům ***** a 2x  , jenže tady se stačilo trochu snažit  a odměna byla jistá . Nechtěli jste ? Váš problém . Příště ušetřím já a WG taky

Jestli budu ještě něco dělat , tak to bude jenom vnitroklanově a forum s tím nebude mít nic společného .

• Cool 2

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,224 posts
2,825 battles

Já bych k tomu měl taky komentář. Osobně je mi strašně líto, jak je opravdu mizivá účast při jakékoliv soutěži. Lidi se tu snaží, poskytují plno věcí ze svého a skvěle zorganizované soutěže, které se mohli zúčastnit absolutně všichni, se zúčastní jen tři lidi? Nebo vám se nelíbí, že se tady něco děje, že vlastně něco můžete vyhrát? 

Je mi to líto taky vzhledem k organizátorům. Vytvořit takovou soutěž, vymyslet pravidla, udělat artwork, to stojí hromadu času a úsilí. Pak vyjednávat dodatky k cenám u zlého žabáka ( :cap_haloween:), který to musí vyjednávat dále. No a pak jsou poskytnuty ceny a já po takhle naplánované události přijdu s reportem, že máme 3 zúčastněné. To opravdu netvoří dobré jméno naší komunity a především to zároveň nám vytváří překážky pro případné další aktivity a soutěže do budoucna...

• Cool 2

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,047 posts
9,018 battles

Za sebe mohu říct, že v průběhu CW jaksi není chuť a toliko času na random. A teď si vezmi, že lidé mají rodiny a nemůžou tu sedět furt. CW jsou opravdu hodně náročné na čas. :Smile_sceptic:

• Cool 1

Players
27 posts
5,880 battles

Ono by bylo fajn, kdyby se všechny tyhle typy soutěží objevili přímo ve hře. Znám spousty lidí, co na fórum nechodí a tudíž o ničem neví. Pokud to takhle není naschvál, že je to odměna pro lidi, co sem chodí. Šlo by například ve hře přidat tlačítko "přihlásit ke komunitě", člověk si vybere česko-slovenskou a pak by se mu to zveřejňovalo ve hře jako speciální komunitní úkol a viděl by tam, průběžně jeho nejlepší dosažený výsledek. Určitě lepší systém, než fotit screenshoty a postovat to na forum. Úvaha do budoucna, jestli chcete aby se někdo soutěží účastnil.

Jinak účast lidí na foru je dost mizivá v Čechách. Chtělo by to víc oživit, třeba nějakýma pravidelnýma srazama, který nemusejí být bůhvíjak oficiální. Ta komunita by se víc znala a víc lidí by sem chodilo si pokecat.

[FO3]
Players
258 posts
4,525 battles
47 minutes ago, CapricaSix said:

.... Šlo by například ve hře přidat tlačítko "přihlásit ke komunitě", člověk si vybere česko-slovenskou a pak by se mu to zveřejňovalo ve hře jako speciální komunitní úkol a viděl by tam, průběžně jeho nejlepší dosažený výsledek. Určitě lepší systém, než fotit screenshoty a postovat to na forum. Úvaha do budoucna, jestli chcete aby se někdo soutěží účastnil....

Napad je to dobry, ale jsme prave u toho co zminil Zabak - nejdrive musi komunita ukazat aktivitu, aby se tvurcum vubec vyplatilo neco takoveho implementovat. Pro tri lidi to nikdo delat nebude.

Co se informovanosti tyka, mam obavu, ze je chyba v komunite. Zminka vysla v clanku Zamereno na komunitu na WoWs webu, dale to bylo na foru, v nekolika FB skupinach, dale ve Volne diskusi ve hre jsem pravidelne upozornoval a dokonce i primo pri hrani v chatu. Podle me jsme toho o moc vic udelat nemohli, za stavajicich podminek.

Dublony a lod za odmenu mi pripadaly jako dobre lakadlo, lod dokonce jen za to, ze jste smolar a vybere si vas letadlovka, ani nemusite nic zahrat. Bohuzel jen jeden clovek se ozval. A pak si clovek v Rambaldiho vlakne precte, ze lidi chteji ze soutezi premiove lode? Mel jsem hodne smisene pocity a zajimalo by me, za jaky ukol by si predstavovali treba Tirpitze (zrejme jen za lognuti do hry).

Ad Lucy - bavili jsme se o tom na TS, tak jsem mohl trochu premyslet, ale viz predchozi odstavec, myslim, ze za 5 dni se mohlo ozvat precejen vic lidi, zejmena kdyz chat Volna diskuse ve hre byl plny spamu od lidi, kteri ani klanovky nehraji. Na lidi, kteri jsou hodne aktivni na foru se nezlobim, verim, ze toho maji dost a stejne tak si myslim, ze prave svou aktivitou delaji pro komunitu hodne. Ale jakmile se muze nekde nadavat na WG, tak to je vlakno plne hned. Napriklad ta komedie kolem 3 dnu premiaku za fps dropy je k placi.

Meho casu nelituji, byla to sranda a dobrodruzstvi, komunikace se zucastnenymi me bavila. Mrzi me, ze jsem o cas okradal ostatni, a pak Zabaka, ze sem ho vystavil takove potupe, jakoby nestacilo, ze si z nej uz tak delaji srandu za nase namornictvo :Smile_Default:

• Cool 2

Players
27 posts
5,880 battles

Já sice čtu skoro všechno, co vyjde na webu, ale já, i znám spoustu lidí, co to nehrajeme v češtině, a v anglický verzi o tom zmínka nebyla (což chápu že to tak je).

Ta implementace by byla pro všechny komunity a všechny servery, by samozřejmě nebylo jen pro Česko-Slovensko.

Určitě ty jako osoba s tím nic víc neuděláš. Jen narážím na to, že moc hráčů na foru nechodí. Na FB je x příspěvků denně, skoro nemožný sledovat všechno. Ve hře personálně oslovíš malé procento lidí. Osobně, si vzpomínám, že jsem o tom četl na forum a úspěšně jsem to zapomněl asi 5 minut nato...

Je mi líto, že jsi strávil čas něčím, co pak nemělo takovou odezvu. Je potřeba podobné soutěže přímo implementovat do hry. Nebo si dohodnout podporu u velitelů velkých českých klanů, kteří to vezmou za svoje a rozšíří informaci v rámci svých klanů.

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,412 posts
4,309 battles

Když jsem dělal nějakou soutěž oznamoval jsem ji tak 3-4 dny předem . Dával jsem o tom vědět i lidem z jiných klanů ( BL4CK , Culmy atd přes TS , pokud ho mám , anebo přes chat v klientovi ) a stejně je účast mizivá . Nemluvě o tom , že mi bylo řečeno že začínám dělat divné soutěže . To chcou vyhrát jenom za lognutí do hry , anebo za screen že odcouval 500 metrů ? To už si můžu rovnou udělat seznam hráčů a přes generátor náhodných čísel  někoho vylosovat . To by se líbilo ( stejně by se někdo našel , kdo by íčoval - proč on ? Proč ne já ) . 

Včera jsme natukli takový jeden dlouhodobí projekt , musí se to ještě  doladit .Byl by tak 3x do roka a každé kolo by trvalo +/- měsíc . No uvidíme .

[IDDQD]
Players
1,218 posts
9,342 battles
1 hour ago, Stratos_HF said:

Když jsem dělal nějakou soutěž oznamoval jsem ji tak 3-4 dny předem . Dával jsem o tom vědět i lidem z jiných klanů ( BL4CK , Culmy atd přes TS , pokud ho mám , anebo přes chat v klientovi ) a stejně je účast mizivá . Nemluvě o tom , že mi bylo řečeno že začínám dělat divné soutěže . To chcou vyhrát jenom za lognutí do hry , anebo za screen že odcouval 500 metrů ? To už si můžu rovnou udělat seznam hráčů a přes generátor náhodných čísel  někoho vylosovat . To by se líbilo ( stejně by se někdo našel , kdo by íčoval - proč on ? Proč ne já ) . 

Včera jsme natukli takový jeden dlouhodobí projekt , musí se to ještě  doladit .Byl by tak 3x do roka a každé kolo by trvalo +/- měsíc . No uvidíme .

Stráťo. Já si třeba cením každé soutěže, ale mně nesedly úkoly a neměl jsem prakticky žádné screeny k tomu, abych je mohl poslat. Letadlové lodě pro zachování duševního zdraví nehraji. Takže zásahy pumou bych nenašel. Navíc jsme v CV lama. Potopení letadlové lodě.. Tady ten úkol jsem nesnášel už v kampani WG. Nebudu přece nahánět letadlovou loď, když se bojuje o capy. Tady bych to zkoušel jen pokud by byla standartní bitva. A obdržené zásahy pumou? na všech křižnících vozím baráž, u DD tě trefí jedna dvě a u bitevek sem neměl štěstí. A to jsme hrál nedávno Monarch a Alsace. 

Ale jinak díky ti za tvé soutěže. Myslím, že po jednom nezdaru by jsi to neměl vzdávat. Pořád se tu najdou tací, co mají možnost se zapojit a jsou nesmírně rádi (hlavně študáci) za každou soutěž, co tu kdo dá. Já a Rimmer už delší dobu plánujeme taktéž soutěž. Dosud jsme se neshodli na podmínkách a odměnách. No inspiroval jsi mě a dnes to pořešíme a v blízké době (co nejdřív) zkusíme soutěž i my. Pokud i u nás nebude úspěch, tak bychom mohli udělat soutěž na dopočty ve stylu "Kdo potopí Stratose, získá 2500 goldů". :Smile_teethhappy::Smile_hiding:

• Cool 2

[IDDQD]
Alpha Tester
170 posts
7,784 battles
Před 27 minutami Wolffnstein řekl/a:

Pokud i u nás nebude úspěch, tak bychom mohli udělat soutěž na dopočty ve stylu "Kdo potopí Stratose, získá 2500 goldů". :Smile_teethhappy::Smile_hiding:

To budete mít celkem těžké protože stratos až tak mc často nehraje :D a když už tak to teprve stojí za to :D  (hlavně na TS) :D 

• Cool 1

[FO3]
Players
258 posts
4,525 battles

Wolfe, diky za info (musim rict, ze jsi teda smolar, protoze ja sam jsem moc nenahral a presto bych se ucastnit mohl :) ale to se stane). Lucy taky rekla sve duvody, proc se neucastnila. To se mi libi.

Mozna by bylo lepsi zalozit vlakno s dotazem, proc se lide nezucastnili konkretnich soutezi a neptat se na to jake ceny chteji (nic ve zlem). Jak uz jsem rekl, vubec me nemrzi cas straveny pripravou, byla to pro me zabava a kdybych se do toho nechtel poustet, tak jsem to nedelal. Ale stve me, ze lide v jednom vlakne hlasuji o tom ze chteji premiove lode a premium ucet. Tady mohli oboji mit a nikdo se neobtezoval. To je pro me vrchol pokrytectvi.

Ja se taky napriklad neucastnim RR soutezi, protoze se mi na prvni pohled zdaji ukoly slozite a nesplnitelne a zatim jsem nadmerne linej si to poradne precist. Ale jestli diky male ucasti z toho pro me smrdi nejaka odmena, tak je nejvyssi cas abych si to precet. Treba "Ceskoslovenska" jsem se ucastnil rad. Nekterych soutezi se ucastnim, i kdyz bylo dopredu jasne, ze nevyhraju, protoze proste jen podporuju aktivitu. Malo kdo si muze totiz dovolit dat ze sveho top premiovou lod a jestli ma jit s prosikem za WG, musi byt ucast odpovidajici odmene.

Tak snad se to v budoucnu spravi. Narozdil od Stratose jeste nemam tolik zkusenosti, tedy ani tech negativnich, tak jeste snad taky neco bude. :Smile_coin:

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,224 posts
2,825 battles
On 4/6/2018 at 9:20 PM, CapricaSix said:

Já sice čtu skoro všechno, co vyjde na webu, ale já, i znám spoustu lidí, co to nehrajeme v češtině, a v anglický verzi o tom zmínka nebyla (což chápu že to tak je).

Ta implementace by byla pro všechny komunity a všechny servery, by samozřejmě nebylo jen pro Česko-Slovensko.

Určitě ty jako osoba s tím nic víc neuděláš. Jen narážím na to, že moc hráčů na foru nechodí. Na FB je x příspěvků denně, skoro nemožný sledovat všechno. Ve hře personálně oslovíš malé procento lidí. Osobně, si vzpomínám, že jsem o tom četl na forum a úspěšně jsem to zapomněl asi 5 minut nato...

Je mi líto, že jsi strávil čas něčím, co pak nemělo takovou odezvu. Je potřeba podobné soutěže přímo implementovat do hry. Nebo si dohodnout podporu u velitelů velkých českých klanů, kteří to vezmou za svoje a rozšíří informaci v rámci svých klanů.

Ono co se týče oznamování přímo ve hře, to bude poměrně větší problém, jelikož by se tato nová možnost musela nějak zaimplementovat do hry a osobně pochybuji, že by byl zájem u vývojářů se něčemu takovému věnovat. Přece jenom ze strany WG probíhá hodně globálních aktivit. To co se děje v některé komunitě v rámci jednoho jazyka je prakticky zbytečné, jelikož opět bys to musel implementovat pro všechny (tím myslím i ostatní servery), kdy soutěže jednou individuální a z drtivé většiny organizované samotnými hráči. Samozřejmě já bych to tam taky chtěl nějakým způsobem mít přímo ve hře, bylo by to mnohem jednodušší na organizaci...

[IDDQD]
Weekend Tester
1,722 posts
4,577 battles

No jeje. Já to úplně prehlíd. Jinak bych se určitě zúčastnil. :(

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,412 posts
4,309 battles
On 7. 4. 2018 at 9:39 AM, Wolffnstein said:

No inspiroval jsi mě a dnes to pořešíme a v blízké době (co nejdřív) zkusíme soutěž i my. Pokud i u nás nebude úspěch, tak bychom mohli udělat soutěž na dopočty ve stylu "Kdo potopí Stratose, získá 2500 goldů". :Smile_teethhappy::Smile_hiding:

Výborně , jdu hrát na NA anebo aktivuji druhý ůčet :Smile_teethhappy: mně nedostanete 

On 7. 4. 2018 at 10:07 AM, Mortimord said:

To budete mít celkem těžké protože stratos až tak mc často nehraje :D a když už tak to teprve stojí za to :D  (hlavně na TS) :D 

svatá pravda , ten :etc_red_button: mám pořád po ruce

Players
360 posts
3,634 battles
V 6. 4. 2018 v 8:50 yaketymasq řekl/a:

Vyhlášení výsledků soutěže Velikonoční pomlázka 2018

1. kategorie - Bohatá nadílka - zásahy leteckou pumou

vítěz:  vojtaruner z klanu [NJORD] - odměna 7 dní premium účtu + 5 kamufláží Jarní nebe

Odhalit skrytý obsah

shot-18_04.02_16_14.55-0172.jpg.382090e8

2. kategorie - Král pomlázky - potopení LL

vítěz:  Burzum71 samotář - odměna 2500 dublonů

3. kategorie - Nejlepší koledník - inkasované zásahy pumou

vítěz:  ppalox z klanu [FO3]  - odměna prémiová loď Yubari

Prosím vítěze o trpělivost při čekání na odměny, bude vás určitě někdo kontaktovat. Děkuji

Více cen jsme nerozdělovali, protože se k našemu velkému zklamání nikdo další nezúčastnil. Je obrovská škoda, že tímto propadlo velké množství odměn poskytnutých WG.

Všem třem účastníkům gratuluji k vítězství, velmi si cením jejich aktivity. Podali kvalitní výkony jejichž hodnotu nesnižuje nízká účast, ba naopak ukázali, že dosáhnout dobrý výsledek i v takto krátkém čase není nemožné.

Ještě jednou, mé poděkování si zaslouží WG, YabbaCoe a Stratos_HF za poskytnuté odměny a pomoc při organizaci, stejně jako i ostatní kdo se na soutěži se mnou podíleli. A YabbaCoeovi patří i má omluva, že jsem nedokázal nadchnout a přimět k účasti větší masu lidí.

:: yaketymasq ::

:Smile_honoring:

V 6. 4. 2018 v 9:15 Stratos_HF řekl/a:

Až přijdu z práce domu srovnám to s Burzum71 - blahopřeju

Škoda no , mohlo se toho rozdat víc . Psal jsem na to názor včera v PM autorovi soutěže , jenže to je tady na ofiku nepublikovatelné .

Základ je nadávat na WG ( netvrdím , že neoprávněně ) že na nás oproti jiným serverům ***** a 2x  , jenže tady se stačilo trochu snažit  a odměna byla jistá . Nechtěli jste ? Váš problém . Příště ušetřím já a WG taky

Jestli budu ještě něco dělat , tak to bude jenom vnitroklanově a forum s tím nebude mít nic společného .

Ahoj, 

Vyjadrim se k tomu trochu opozdene, predem vam dekujeme za souteze, ktere poradate. Mozna si myslite, ze se jich neucastni moc hracu nebo je nesleduji. Ale za me souteze si procitam jakmile vyjdou a sleduji je. Ono to hlavne v teto soutezi prameni z toho co psal Wolf...

V 7. 4. 2018 v 9:39 Wolffnstein řekl/a:

Stráťo. Já si třeba cením každé soutěže, ale mně nesedly úkoly a neměl jsem prakticky žádné screeny k tomu, abych je mohl poslat. Letadlové lodě pro zachování duševního zdraví nehraji. Takže zásahy pumou bych nenašel. Navíc jsme v CV lama. Potopení letadlové lodě.. Tady ten úkol jsem nesnášel už v kampani WG. Nebudu přece nahánět letadlovou loď, když se bojuje o capy. Tady bych to zkoušel jen pokud by byla standartní bitva. A obdržené zásahy pumou? na všech křižnících vozím baráž, u DD tě trefí jedna dvě a u bitevek sem neměl štěstí. A to jsme hrál nedávno Monarch a Alsace. 

Ale jinak díky ti za tvé soutěže. Myslím, že po jednom nezdaru by jsi to neměl vzdávat. Pořád se tu najdou tací, co mají možnost se zapojit a jsou nesmírně rádi (hlavně študáci) za každou soutěž, co tu kdo dá. Já a Rimmer už delší dobu plánujeme taktéž soutěž. Dosud jsme se neshodli na podmínkách a odměnách. No inspiroval jsi mě a dnes to pořešíme a v blízké době (co nejdřív) zkusíme soutěž i my. Pokud i u nás nebude úspěch, tak bychom mohli udělat soutěž na dopočty ve stylu "Kdo potopí Stratose, získá 2500 goldů". :Smile_teethhappy::Smile_hiding:

CV soutez pro me nezusastnitelne, letiste nehraju a myslim si ze je nas takovych vice. Duvodu je mnoho.

Druha soutez byla o potápění enemy CV, k tomu asi tak, kdyz v bitve mi nejaka zasviti a mam dostrel, tak to na ni vysypu, ale abych ji nahanel nekde na kraj mapy a kaslal na tym to zase ne. Takze svete div se za celou dobu souteze jsem potopil dva kusy CV a s tim se nebudu ucastnit.

Posledni soutez byla obdrzene zasahy leteckymi pumami. K tomu asi tak, jo semtam me neco trefi, ale tak 2-3 za bitvu a s tim se taky ucastnit nebudu.

Shrnu to tak, ze bych se velmi rad zucastnil, kdyby bylo s cim. Myslim, ze takovych nas bude vic a priste se budu tesit na dalsi soutez  a kdyz bude s cim, rad se zucastnim. Takze diky a nenechte se odradit!

[IDDQD]
Beta Tester
2,412 posts
4,309 battles
1 hour ago, BergiCapitain said:

Dík za podporu , sice jenom  duševní a trochu pozdě , ale i to potěší :Smile_honoring:

Mám něco v merku na Svatého Jana - 24 června ( musím to trochu upravit , lidí z nickem začínajícím na y,Y nejsou Svatý Jan ) a k tomu ještě něco . no uvidíme .

[FO3]
Players
258 posts
4,525 battles

taky se pridam, diky za podporu.

Ale je treba si uvedomit, ze v soutezich nikdy nemuzes prohrat, naopak, casto se stane, ze vyhrajes nejaky bonus za "mimoradny" prispevek :Smile_glasses: V tvem pripade to mohl byt los o dublony. Vsak uvidime co priste :Smile_honoring:

Players
360 posts
3,634 battles
Před 3 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Dík za podporu , sice jenom  duševní a trochu pozdě , ale i to potěší :Smile_honoring:

Mám něco v merku na Svatého Jana - 24 června ( musím to trochu upravit , lidí z nickem začínajícím na y,Y nejsou Svatý Jan ) a k tomu ještě něco . no uvidíme .

Před 3 hodinami yaketymasq řekl/a:

taky se pridam, diky za podporu.

Ale je treba si uvedomit, ze v soutezich nikdy nemuzes prohrat, naopak, casto se stane, ze vyhrajes nejaky bonus za "mimoradny" prispevek :Smile_glasses: V tvem pripade to mohl byt los o dublony. Vsak uvidime co priste :Smile_honoring:

Supr pánové budu se tesit na dalsi souteze :Smile_honoring: příště neco nahodim i kdyz vysledek nebude na vyhru :cap_rambo:

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.