Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
buziak

Komandor Kappa Twitch

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
5 posts
1,269 battles

Ahoj,

Czy może ktoś wie coś na temat kapitana/komandora Kappa? Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/world-of-warships-prime-skin-kappa-inne-automat-i7262480854.html

Zastanawia mnie czy to jakiś fake czy podpucha do przejęcia konta, ponieważ sprzedający piszę, że wymagane jest podanie loginu i hasła do konta WG aby aktywować bonus. Osobiście nie znalazłem żadnych info na temat takiego kapitana czy eventu.

kappa komandor.jpg

[TF16]
Community Contributor
3,948 posts
8,973 battles

Eee lepiej zaloguj się na Twitch i po prostu uaktywnij 7 dni darmowego dostępu do Twitch Prime. Na necie znajdziesz poradniki jak to zrobić za darmo. Płacić 9,99 i stracić do tego konto... trochę może być przykro. Ogólnie Twitch prowadzi teraz taką akcję w której dostaje się dowódcę 10 punktowego i 5 kontenerów.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,240 posts
8 minutes ago, buziak said:

Ahoj,

Czy może ktoś wie coś na temat kapitana/komandora Kappa? Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/world-of-warships-prime-skin-kappa-inne-automat-i7262480854.html

Zastanawia mnie czy to jakiś fake czy podpucha do przejęcia konta, ponieważ sprzedający piszę, że wymagane jest podanie loginu i hasła do konta WG aby aktywować bonus. Osobiście nie znalazłem żadnych info na temat takiego kapitana czy eventu.

Jeżeli ktokolwiek gdziekolwiek w prosi Cię o login i hasło do jakiegokolwiek konta, to znaczy, że trafiłeś na oszusta. 

Players
5 posts
1,269 battles

Nie jestem na bieżąco ze wszustkim eventami dotyczacymi WOWS dlatego pytam :) Jak można o linka do tego eventu na Twitcha to byłbym wdzięczny

[TF16]
Community Contributor
3,948 posts
8,973 battles
8 minutes ago, buziak said:

Nie jestem na bieżąco ze wszustkim eventami dotyczacymi WOWS dlatego pytam :) Jak można o linka do tego eventu na Twitcha to byłbym wdzięczny

https://blog.twitch.tv/twitch-prime-members-get-a-shipton-of-world-of-warships-loot-including-commander-kappa-32715b3fe488?source=rss-------1

Po prostu wchodzisz na twitch.tv i tam na górze jest korona - Twitch prime i szukasz na samym dole oferty. A potem postępujesz po kolei z tym co pokaże się na ekranie.

Players
5 posts
1,269 battles

Niby już aktywowałem ale nic mi się w grze nie pojawiło. Fakt, że zebrałem bonus zanim połączyłem konta z Twitcha z WG w zarządaniu kontem na stronie WOTa - może popełniłem błąd :/

[TF16]
Community Contributor
3,948 posts
8,973 battles
12 minutes ago, buziak said:

Niby już aktywowałem ale nic mi się w grze nie pojawiło. Fakt, że zebrałem bonus zanim połączyłem konta z Twitcha z WG w zarządaniu kontem na stronie WOTa - może popełniłem błąd :/

Spokojnie poczekaj. Czasem i do godziny się pojawia.

Players
5 posts
1,269 battles

Popróbowałem, tz zalogowałem się do WOWS za pomocą konta TWITCH i wszystko poszło.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA BO DZIŚ OSTATNI DZIEŃ TEJ PROMOCJI DLA WOWS

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.