Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
sirgan987

Poszukuję Aktywnego klanu z potencjałem do Bitw Klanowych.

7 comments in this topic

Recommended Posts

[PRAVD]
Players
4 posts
2,460 battles

Nick: sirgan987
Bitwy: 1,145+
Preferowany typ okrętu: CL/CA/DD/BB.
Preferowane Tiery: VI - X.
Ulubiony Okręt: Neptun.
Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/pl/player/501593992,sirgan987/?type=all
TS/Discord/Mumble: Dostosuję się, przez wiele lat używałem TS, ostatnio przeżuciłem się na Discord, Mumbla też kilka razu zdarzyło mi się używać. Aktywność? gdy gram zawsze jestem na komunikatorze. 
O Sobie: Jeżeli kogoś to obchodzi to mam na imię Sebastian i 24 lata.  z WG jestem prawię od początku WoTa, w ciągu tych kilku lat gry brałem udział w w licznych CW,  ESL i innych eventach, Jednak po tym jak klan się rozpadł, przerzuciłem się na statki. Aktualnie z X tierów mam tylko Yamato, poza nim najwyższe tiery które posiadam to Neptun, Pensacola i Mahan. Jako że jestem raczej graczem który lubi rywalizować znudziło mnie siedzenie w klanach 4fun gdzie nic się nie dzieje a aktywność jest mała, a gdy już się na discordzie pojawi te 4 osoby, to męczą niskie tiery. Ja mam większe ambicje więc chciałbym dołączyć do poważnego i aktywnego klanu, w którym nie będę miał problemu  znaleźć plutonik na VIII czy X tiery  i przy okazji pod szlifować swoje umiejętności.  

[BSW]
[BSW]
Players
169 posts
14,027 battles

Witam

Bedzie wiele odpowiedzi  ale jednak zapraszam ciebie do dolaczenia, do BSW.  To czego szukasz znajdziesz u nas. 

Serdecznie pozdrawiam

Lenovo76

BALTIC SEA WOLVES

[QRF]
Players
64 posts
7,878 battles

Siemanko kolego, 

myślę że LM_2 sprosta Twoim oczekiwaniom. Chłopak mają zespół i grają na luzie. Jest później możliwość przejścia do LM i grania bardziej ambitnie :)

[BTT-W]
[BTT-W]
Players
12 posts
4,257 battles

Pisz do Yoytman w Grze. Szukamy Aktywnych ludzi do CW , Turniejów jak i zwykłej codziennej gry. Pozdrawiam

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.