Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.3 - Hlášení chyb

31 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,237 posts
2,835 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li ve verzi 0.7.3 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Děkujeme 

:Smile_honoring:

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
148 posts
8,787 battles

Stále přetrvává chyba v zobrazení unikátního francouzského velitele. I při nejvyšším počtu bodů má stále vzhled jako čerstvě rekrutovaný velitel .

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,061 posts
9,063 battles

Nějaké úpravy na foru?

DelayedFewGermanpinscher-size_restricted

Padá to Máchalové....

[IDDQD]
Alpha Tester
2,428 posts
15,461 battles

V game centru přes který hru spouštíš je možnost ověřit integritu hry.

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,061 posts
9,063 battles
Před 4 hodinami TheComedian1983 řekl/a:

V game centru přes který hru spouštíš je možnost ověřit integritu hry.

jj dotáhne to chybějící či poškozené soubory - vyzkoušej

Pokud reinstal - tak funguje to co jsi psal nakopírování původních souborů třeba z flashdisku.

Players
10 posts
231 battles

Začal jsem hrát, hru řádně nainstaloval, bohužel poslední tři dny v podstatě nehratelné, po třetí čtvrté bitvě se hra zasekne, buď se vůbec nenačte zůstane základní obrazovka  s rozložením týmů a dál to nepokračuje, nebo hned po odehrání prvních 20-30 sekund  přestanu hru ovládat, loď jede dál jen nejsem schopen jí ovládnout.

děje se to přesně od okamžiku, kdy jsem získal kontejner s týdenním premiovým účtem ( takže dva dny jsou v sedínce a peklo pokračuje)

Zkoušel jsem nejprve přes  Game centru ověřit integritu a opravit, nepomohlo, tedy nová čistá instalace po 5 bitvách ausgerechtne to samé. Přitom zvuk normálně pokračuje, ostatní hrají, můžu pouštět třeba kouř, nebo doplňovat HP ale nemohu ovládat loď a minimapa setrvá v pozici jak byla při přerušení ovládání.

píše to viz obrázky.

ze hry nelze odejít, nelze jí zrušit ani pomocí alt+F4. Musím do správce a násilím jí vypnout.

5ace328a15c08_Snmekobrazovky(936).thumb.png.8846a162e0f6c5c3a2d882c47fa1276f.png

555.thumb.png.640900eadba2441b882833acc8275f37.png

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,592 posts
8,747 battles
16 hours ago, kora651 said:

Začal jsem hrát, hru řádně nainstaloval, bohužel poslední tři dny v podstatě nehratelné, po třetí čtvrté bitvě se hra zasekne, buď se vůbec nenačte zůstane základní obrazovka  s rozložením týmů a dál to nepokračuje, nebo hned po odehrání prvních 20-30 sekund  přestanu hru ovládat, loď jede dál jen nejsem schopen jí ovládnout.

děje se to přesně od okamžiku, kdy jsem získal kontejner s týdenním premiovým účtem ( takže dva dny jsou v sedínce a peklo pokračuje)

Zkoušel jsem nejprve přes  Game centru ověřit integritu a opravit, nepomohlo, tedy nová čistá instalace po 5 bitvách ausgerechtne to samé. Přitom zvuk normálně pokračuje, ostatní hrají, můžu pouštět třeba kouř, nebo doplňovat HP ale nemohu ovládat loď a minimapa setrvá v pozici jak byla při přerušení ovládání.

píše to viz obrázky.

ze hry nelze odejít, nelze jí zrušit ani pomocí alt+F4. Musím do správce a násilím jí vypnout.

5ace328a15c08_Snmekobrazovky(936).thumb.png.8846a162e0f6c5c3a2d882c47fa1276f.png

555.thumb.png.640900eadba2441b882833acc8275f37.png

Napis primo na  https://eu.wargaming.net/support/en/products/wows/

Players
83 posts
8,206 battles

Zdar jak sviňa kapitáni.

Po poslední aktualizaci mám problém přihlásit se do hry. Když už se náhodou načte přístav, tak to hned spadne zase na přihlašovací obrazovku. Hrát není možné. (2 x přeinstalována hra) Zjistil jsem, že má hra nějaký osobní problém s přetaktovaným procesorem AMD Ryzen 5 1600 (přetaktováno 3,8 GHz / normal 3,2 - 3,7GHZ s boostem).

Když vrátím nastavení procesoru na auto, okamžitě mě hra přihlásí a jde hrát. U jiných her tento problém není. A u dřívější verze hry nebyl problém. ????

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,592 posts
8,747 battles
1 hour ago, syky79 said:

Zdar jak sviňa kapitáni.

Po poslední aktualizaci mám problém přihlásit se do hry. Když už se náhodou načte přístav, tak to hned spadne zase na přihlašovací obrazovku. Hrát není možné. (2 x přeinstalována hra) Zjistil jsem, že má hra nějaký osobní problém s přetaktovaným procesorem AMD Ryzen 5 1600 (přetaktováno 3,8 GHz / normal 3,2 - 3,7GHZ s boostem).

Když vrátím nastavení procesoru na auto, okamžitě mě hra přihlásí a jde hrát. U jiných her tento problém není. A u dřívější verze hry nebyl problém. ????

Zkus napsat primo na   https://eu.wargaming.net/support/en/products/wows/

Tohle asitady na foru nevyresime a na supportu ti aspon napisou co potrebuji (logy, nastaveni atd.) aby to vyresily

Players
10 posts
231 battles
V ‎12‎.‎04‎.‎2018 v 10:29 Sigimundus řekl/a:

Tak jsem tam napsal, odpovědi jsem se nedočkal, premiovko zítra končí, hra po celý týden nehratelná, naprosto bez jakéhokoli řádu hra dělá stále stejnou chybu co jsem popsal výše, asi je to trest za superkontejner s týdenním premiem.  

[IDDQD]
Beta Tester
2,419 posts
4,319 battles
24 minutes ago, syky79 said:

Já zatím bez odpovědi, ale psal jsem teprve včera.

Koukni po novým biosu podle základní desky .

Mám ho ručo taktlej na 3,7 (vše ostatní na auto ) a uplně bez problemu . Základovka Gigabyt AB350 Gaming 3 s předpředposledním biosem F20

Players
83 posts
8,206 battles

Zkoušel jsem 2 poslední Bios, zatím nechám na auto a uvidím po další aktualizaci. Ale je to škoda, byl to vyšší výkon zdarma.

Players
10 posts
231 battles

tak podávám report, 

konstatuji, že po skončení prémiového účtu hra bez problémů 15 her a pak dále ty samé problémy přitom děti co hrají na jiném účtu na stejném počítači problémy nemají....  a pochopitelně z podpory kam jsem to poslal se nikdo ani neobtěžoval ozvat.....

takhle to vypadá, jen se teď trochu něco změnilo, loď ovládám, jen neovládám děla a kamera nejede s lodí, ale je jako pevná, minipapa nereaguje na žádný pohyb, ze hry lze vystoupit pouze pomocí správce úloh,  po znovu nalogování  do hry problém přetrvává a skončí až se skončením bitvy  

5ad85ca497344_Snmekobrazovky(997).thumb.png.025f47b2adb150d30ac9cedc1113e6c4.png

mám sto chutí to celé smazat a vykašlat se na to........

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,237 posts
2,835 battles
V 4/17/2018 v 19:59 kora651 řekl/a:

tak podávám report, 

konstatuji, že po skončení prémiového účtu hra bez problémů 15 her a pak dále ty samé problémy přitom děti co hrají na jiném účtu na stejném počítači problémy nemají....  a pochopitelně z podpory kam jsem to poslal se nikdo ani neobtěžoval ozvat.....

takhle to vypadá, jen se teď trochu něco změnilo, loď ovládám, jen neovládám děla a kamera nejede s lodí, ale je jako pevná, minipapa nereaguje na žádný pohyb, ze hry lze vystoupit pouze pomocí správce úloh,  po znovu nalogování  do hry problém přetrvává a skončí až se skončením bitvy  

5ad85ca497344_Snmekobrazovky(997).thumb.png.025f47b2adb150d30ac9cedc1113e6c4.png

mám sto chutí to celé smazat a vykašlat se na to........

První věc, kam jsi přesně posílal report a kdy konkrétně to bylo?

Všímám si, že máš nainstalované všelijaké módy, které mohou dělat problémy se stabilitou hry a také i z grafického hlediska. Zkus tedy veškeré módy zrušit, smazat a mělo by to být v normálu. Pak případně tam zkus postupně dávat povolené módy, které potřebuješ pro hraní. 

Players
10 posts
231 battles
Před 2 hodinami YabbaCoe řekl/a:

První věc, kam jsi přesně posílal report a kdy konkrétně to bylo?

Všímám si, že máš nainstalované všelijaké módy, které mohou dělat problémy se stabilitou hry a také i z grafického hlediska. Zkus tedy veškeré módy zrušit, smazat a mělo by to být v normálu. Pak případně tam zkus postupně dávat povolené módy, které potřebuješ pro hraní. 

Tak novinky:

report jsem poslal 12.4.

odpověď jsem dostal dnes...

pokud se týká módů  jsou to bez vyjímky Aslan a jejich zrušení byla první věc co jsem udělal, nicméně to nepomohlo a na neuspokojivém stavu se nic nezměnilo....

Ale abych to zjednodušil, dneska jsem požádalo zrušení účtu a nebudu to už dále řešit. Díky za snahu i pomoc

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
395 posts
8,956 battles
13 hours ago, kora651 said:

dneska jsem požádalo zrušení účtu a nebudu to už dále řešit. 

Ano, to je ten pověstný support WG. Já mám podobně otřesné zkušenosti. Nebýt lidí zde na fóru a na TS, tak jsem nevyřešil nic. Zájem ze strany supportu WG o hráče je totálně nulový. A vlasntě nejen supportu. Ve chvíli, kdy zaplatíš prémiák, tak pro ně přestáváš zase na měsíc být atraktivní. 

A to ti pak posílají maily, jak moc všem na publiku chybíš. Podíváš se tam ze zvědavosti, co se změnilo, a zjistíš, že k dobrému nic a k horšímu to ostatní.

Zkusím WG poradit - EDIT na hráče si dobrou reklamu nevybudujete.

Edited by Kampa1987
Vulgarismus

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,061 posts
9,063 battles

Dva dny pauza Operace Hermes a random - 5 FPS. Ok omluva teamu.

Restart hry a 10FPS - mrtvola na ranu - 5x report...................dekujiiiiiiiiii.

nashle nikdy

Players
10 posts
231 battles

Takže abych byl spravedlivý:

nakonec musím konstatovat, že se přeci jen něco děje dostal jsem z technické podpory rady jak co zkusit (světe zboř se dokonce česky) takže jsem se rozhodl zatím vytrvat, a zkusit jejich návody, zatím to moc nepomohlo.... ale snaha se cení..

V ‎20‎.‎04‎.‎2018 v 2:29 LucyCZ řekl/a:

Dva dny pauza Operace Hermes a random - 5 FPS. Ok omluva teamu.

Restart hry a 10FPS - mrtvola na ranu - 5x report...................dekujiiiiiiiiii.

nashle nikdy

tak to dobře znám, včera večer FPS v randomu  oscilace 60 - 2  chvílemi nehratelné lodě skáčou, zaměřovač se seká, tralalalalala

navíc celý večer nebylo možné u potopených pochválit nebo prásknout 

12-1.png.e20461371e575737d3564b482182649c.png

[SALIS]
Players
165 posts
10,259 battles
18 minutes ago, kora651 said:

navíc celý večer nebylo možné u potopených pochválit nebo prásknout 

12-1.png.e20461371e575737d3564b482182649c.png

To bude asi tím, že jsou to boti (nebo alespoň ty na tomhle screenshotu) pravděpodobně v COOP bitvách a ty prostě pochválit nelze :Smile_Default:

Players
10 posts
231 battles
Před 1 hodinou Dave6 řekl/a:

To bude asi tím, že jsou to boti (nebo alespoň ty na tomhle screenshotu) pravděpodobně v COOP bitvách a ty prostě pochválit nelze :Smile_Default:

dík za odpověď, nicméně byly to pochopitelně random ne koop  ale moje chyba je, že mě nenapadlo že v randomu budou boti

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,061 posts
9,063 battles

Další pokus v operacích

- drop FPS 9-60

- zamrznutí hry obrazu - vyplé zvuky a zmrzačená grafika

- zmizení myši

- vynuto přes správce úloh

shot-18_04.22_00_13.36-0369.thumb.jpg.92960cef8b154d07723f7af993eee6e2.jpg

[1CSSL]
Players
222 posts
5,479 battles
Před 14 hodinami LucyCZ řekl/a:

Další pokus v operacích

- drop FPS 9-60

- zamrznutí hry obrazu - vyplé zvuky a zmrzačená grafika

- zmizení myši

- vynuto přes správce úloh

Nejsi sama mám stejné problémy i v randomu  

včera FPS 8-45

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.