Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ichikun98

[FMP] Zaprasza na pokład ( ̄^ ̄)ゞ

3 comments in this topic

Recommended Posts

[FMP]
[FMP]
Players
71 posts
7,160 battles

Full Metal Poi! - Yuudachi kawai desu~!

EkjuUcB.png

Discord: FMP

O nas:
Jest to wielonarodowościowy klan, który wypłynął na powierzchnie ponad rok temu. Stworzony przez gracza Ichikun98. Z początku była to kupka sklejonych osób poznanych podczas bitew, a także z kanałów czatu w grze, którzy postanowili pójść za przygodą w poszukiwaniu chwały i szczęścia. Klan miał swoje dobre i złe momenty. Jesteśmy świeżo po przebudowie podstawy klanu, aby ludzie bardziej się integrowali, a także cieszyli w pełni z gry. Naszym celem jest stanie się lepszymi w grze, a także stworzenie nowych taktyk, które zaimplementujemy w randomach lub bitwach klanowych.

Ze względu na nazwę, klan także posiada szeroką gamę obiektów rekreacyjnych dla zasobów ludzkich typu Otaku, trzymających ich w najlepszej kondycji do walki. (Dla ludzi nie będących otaku - też są, dzięki bogu ,normalne miejsca na rozmowy.)


Co oferujemy:
# +54% WR , 35/50 członków :cap_hmm:
# Miła atmosfera propagowana przez szeroką gamę osób z całego świata:cap_cool:
# Korzyści płynące z ulepszeń klanu :cap_money:
# Kompetentni sojusznicy do dywizjonów :cap_win:


Wymagania:
Będąc trochę lajtowym klanem, który jednak ma ochotę trochę powalczyć o swoje. Nie będziemy patrzyli na twój wskaźnik zwycięstw do przegranych tak bardzo ( utrzymuj go tylko ponad 50%). Jedyne co nas będzie obchodziło, to ilość bitew na twoim koncie. 1000 bitew losowych jest wystarczające, a także bycie w posiadaniu minimum 1 okrętu na 10 tierze . A także, zerkniemy na twoje statystyki na twoich okrętach T10, i ocenimy czy są godne dla tego typu okrętu.

Ostatecznie będzie wymagany od ciebie także komunikator głosowy discord,na którym to bazuje całe życie codzienne klanu. ( Discord
Ze względu na międzynarodową kadrę, wymagana jest znajomość języka angielskiego. Tak więc, zapraszamy!

 

Co zrobić jak już dołaczysz do serwera? Zagadaj do szefa (Ichi) lub jednego z admirałów (Bonta3000, Cr4zy, Tjntin, Panzer_FTW) aby przeprowadzili ewaluację twojego podania.
 

Szerzcie wiarę w niszczyciel Yuudachi!  Ku chwale imperium!

Mały poczęstunek

__yuudachi_kantai_collection_drawn_by_da

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×