Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
yaketymasq

Velikonoční pomlázka 2018

1 comment in this topic

Recommended Posts

Privateer
291 posts
5,591 battles

CHADwYN.jpg

 

 

 

Blíží se čas Velikonoc, proto jsme si pro vás připravili i jednu tematicky zaměřenou soutěž-  Velikonoční pomlázka 2018.


Roli děvčat nám sehrají letadlové lodě, místo vajíček se budou nadělovat letecké pumy. Soutěž bude mít tři oddělené kategorie, aby si každý přišel na své. Datum konání bude od Zeleného čtvrtka do Velikonočního pondělí a zapojit se může kdokoliv. Za regulérní považujeme pouze výsledky dosažené v Náhodných bitvách na EU servru. Každý může uvést pouze jeden soutěžní příspěvek, který může editovat dle libosti. V jednom příspěvku lze uvést výsledky pro více kategorií současně. Prosím, uveďte v soutěžním příspěvku svou herní přezdívku.


kdy:  od 29.3., 0:01 do 2.4., 23:59 včetně (rozhoduje čas na screenu)
typ:  náhodné bitvy, EU server
vyhlášení výsledků:  do 7.4. (příspěvky na forum možno vkládat do 2.4., 23:59!!)

Prosím, publikujte pouze soutěžní příspěvky. Případné dotazy pokládejte soukromou zprávou přímo mě (yaketymasq). Děkuji.

 


 

 

1. kategorie: Bohatá nadílka
účastní se:    Letadlové lodě
odměny:        vítěz - 7 dní premium účtu + 5x kamo Jarní nebe
                       2. - 10. místo - 3x kamo Typ 3 - Nový rok


Cílem je nasbírat co největší počet zásahů leteckou bombou v jedné bitvě. Pro dokumentaci zde bude číslo kategorie ( 1.) ) a ve spoileru uveden neupravený screenshot obrazovky Osobní skóre, kde je viditelné datum a stuha s počtem zásahů bombou.

Spoiler

EPAlKi9.jpg


 

2. kategorie: Král pomlázky
účastní se:    všechny lodě mimo Letadlových
odměny:        vítěz - 2500 "Stratosdublonů"
                       2. - 10. místo - 3x kamo Typ 3 - Nový rok


Cílem je potopit co nejvíce letadlových lodí. Uveďte číslo kategorie ( 2.) ) a jako dokumentaci každého potopení vždy dvojici neupravených screenů Osobní skóre (datum) + Podrobná zpráva, kde bude vidět potopená letadlová loď/lodě. Každá dvojice v jednom spoileru.

Spoiler

cicm2eK.jpg


 

3.kategorie: Nejlepší koledník
účastní se:     všechny lodě
odměny:         vítěz - loď Yubari
                        2. - 10. místo - 3x kamo Typ 3 - Nový rok


Cílem je obdržet co největší počet zásahů (nikoliv poškození) leteckou pumou v jediné bitvě. Dokumentací bude opět číslo kategorie ( 3.) ) a ve spoileru dvojice neupravených screenů Osobní skóre (datum) + Podrobná zpráva, kde bude v kolonce Obdržené poškození jasně viditelný počet zásahů bombou.

Spoiler

ot40uoM.jpg


Pro vložení obrázku na forum je třeba ho nejdříve nahrát na některý ze servrů k tomu určených a poté vložit jeden z poskytnutých odkazů sem na forum, přímo do textu. Podrobnější (starší) návod viz zde: Jak publikovat obrázky na foru.


!!! Vlákno je nastaveno tak, že uvidíte jen svůj příspěvek. Všechny zprávy uvidí pouze zakladatel vlákna a moderátoři !!!

 

 

Těšíme se na vaši účast a věříme, že poskytnuté odměny nenecháte propadnout.

 

 

:: yaketymasq, Stratos_HF, YabbaCoe za WG ::

 

 

 

Poděkování patří WG za poskytnuté ceny, zmíněným kolegům za spoluúčast, [BL4CK]Sexy_Redheadovi za konzultace a [FO3]ppaloxovi za poskytnuté materiály.

  • Cool 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×