Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Tanatoy

Bitwy kosmiczne powracają!

25 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff, Administrator, Community, WG Team
2,175 posts
2,268 battles

Kapitanowie,

W tym wątku czekamy na Wasze opinie dotyczące bitew kosmicznych!

Link do artykułu

• Cool 1
  • Bad 1

Beta Tester
168 posts
3,090 battles

Hmm ale jak zdobyć te statki? :) Mają z kontenerów za bitwy losowe wypadać? :P Jakoś inaczej to wyglądało na serwerze testowym gdzie wystarczyło jedną losową rozegrać aby dostać dwa pierwsze statki...

[TF16]
Community Contributor
993 posts
10,065 battles

Tu trzeba losową wygrać

Beta Tester
168 posts
3,090 battles

Ok, ale czy tylko ja nie widzę aby to było gdzieś w grze napisane :P

Edit: Aż odpaliłem i sprawdziłem raz jeszcze. Nigdzie nic takiego. 

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles
10 minutes ago, Soroka said:

Ok, ale czy tylko ja nie widzę aby to było gdzieś w grze napisane :P

Edit: Aż odpaliłem i sprawdziłem raz jeszcze. Nigdzie nic takiego. 

https://worldofwarships.eu/pl/news/common/space_warships/

Tam na samym środku jest:

Statki kosmiczne i ich dowódcy przypisywane są do konta gracza po ukończeniu prostej misji. Jeśli wygrasz dowolną bitwę krążownikiem z poziomów VI-X, na Twoim koncie pojawią się cztery statki – Galaxy, Aurora, Norma i Zaya. Za zwycięstwo dowolnym niszczycielem VI-X poziomu otrzymasz Blue Aster i FlyFire. Potężny Alldestroyer, piękny Paris i elegancki Hellcarrier zostaną udostępnione zwycięstwie odpowiednio pancernikiem lub lotniskowcem z poziomu VI-X.

Też nie zwróciłem na to uwagi.

Beta Tester
168 posts
3,090 battles

Ok, dzięki bo standardowo szukałem takiej informacji w grze tak jak to było na PTR-erze :)

Beta Tester
168 posts
3,090 battles

Ja wolałem wynagrodzenia kontenerowe z testów jednak jeśli chodzi o ich ilość :D

Players
341 posts
3,236 battles

Może gdzieś nie doczytałem. Skąd tak nagle po jednej wygranej bitwie pojawiły się misje na  3 BB francuskie? 

image.thumb.png.8d5b5034c813cf9d183045d0de293a4f.png

@edit: Jakiś bug to chyba był, bo po kolejnej bitwie misje zniknęły.

Beta Tester
168 posts
3,090 battles

Wow :cap_like: Dobrze że bez 8 tieru bo czułbym się mało wyjątkowy że taki wcześniej wydropiłem :P

[DARTH]
Beta Tester
1,671 posts
18,169 battles

te bitwy kosmiczne...

OMG... jakież one są paskudne!

Wargaming przez tyle czasu nie zrobił praktycznie żadnego postępu! Dalej widać słabo ukrywaną wodę - dziób dalej rozbija fale nieistniejącej wody, sztuczna tafla pseudo-powierzchni razi sztucznością, tekstury, nawet w jakości max grafiki, są średnie na okrętach i słabiutkie na np meteorach udających wyspy... rozmycia jakbym grał w produkt sprzed 20 lat. Efekty pocisków sa na siłe "ufantastycznione" ale to dalej te same pociski i torpedy bez większych ingerencji wizualnych poza przesadnym rozświetleniem pocisków.

gra wygląda jak jakaś niedorobiona beta, naprawdę tak duża firma mogła postarać się dużo bardziej

... taka afera, zapowiedzi, budowanie napięcia i taki niedorobiony tryb.... :Smile_amazed:

• Cool 4

[DARTH]
Beta Tester
1,671 posts
18,169 battles

zagrałem dwie bitwy Kurfurstem (Alldestroyer) zrobionym na max-pomocniczą....  lanie noobków, którzy na co dzień grają tiery 5-6, i dorwali sie do sprzętu tier 10 w konwencji S-F, nie jest nawet zabawne, damage po 150k na bitwe, wszędzie zagrania graczy na poziomie własnie tier 5 - paradowanie burtami, prymitywne strzelanie torpedami bez celu w zasięgu , ataki yolo, nieogarnianie mapy.... niemiecka kiełbasa z badziewiaka staje się tu potęgą (gracze nie ogarniają siły i zasięgu pomocniczej).

efekt wciskania na siłę graczy wiele tierów niższych w top-tier okrety. Słabe jak cholera, nie tak słabe jak jakość grafiki tego trybu, ale generalnie rozegrałem dwie bitwy dla bonusów i to tyle, wracam do mojego najnowszego zakupu - Gascogne :)

shot-18_03.29_12_03.54-0553.thumb.jpg.186a537db6cdceecb5ca0b4cc39f636f.jpg

Players
1,486 posts
12,474 battles

Takie pytanie. Czy statystyki z tego trybu wliczają się do ogólnych statystyk? Czy wliczają siędo bitew losowych czy do koopów czy może jeszcze sąjakośinaczej liczone?

Beta Tester
168 posts
3,090 battles

Mi się wydaje że ani tu ani tu tj. na pewno nie losowe i na pewnie nie koopy.

[DARTH]
Beta Tester
1,671 posts
18,169 battles
34 minutes ago, Marblehead_1 said:

Takie pytanie. Czy statystyki z tego trybu wliczają się do ogólnych statystyk? Czy wliczają siędo bitew losowych czy do koopów czy może jeszcze sąjakośinaczej liczone?

raczej nigdzie, wows-numbers na pewno ich nie uwzględnia.

Ot tyle że troche kasy, free-expa i kamuflaży wyciągniesz z tego. Tyle że będziesz zmuszony patrzec na oczojebną paskudną grafikę w której noobki "rozbiją się na bogato". 

• Cool 2

[WEED_]
Players
17 posts
10,018 battles

Paskudne toto straszliwie, po 1 bitwie ukryłem w porcie wszystkie okręty  do tych bitew. Nie denerwują oczu.  Szkoda że nie można ukryć jeszcze na liście zadań do wykonania w gwiezdnych bitwach.

• Cool 4

[DARTH]
Beta Tester
1,671 posts
18,169 battles
2 hours ago, KamazaPL said:

Paskudne toto straszliwie, po 1 bitwie ukryłem w porcie wszystkie okręty  do tych bitew. Nie denerwują oczu.  Szkoda że nie można ukryć jeszcze na liście zadań do wykonania w gwiezdnych bitwach.

zrobiłem to samo :D

Players
2,775 posts
15,268 battles
12 hours ago, Scarrry said:

(...) Tyle że będziesz zmuszony patrzec na oczojebną paskudną grafikę w której noobki "rozbiją się na bogato". 

5 minut roboty i da się grać :-). Bierzesz niszczarę i wygrana goni wygraną, bez znaczenia w jakiej scenerii - kosmicznej, czy zwykłej :-P. Chłopcy i dziewczęta się strzelają, a my sobie kapujemy po kolei wszystko, spamując przy okazji torpy.

shot-18_03.30_01_08.51-0519.jpg.5309fe2100d305818152ab5651724d63.jpg

Zawsze też możemy mieć kosmos na Ziemi ;-)

shot-18_03.30_01_55.26-0241.jpg.92f35a124eb4cb1a7b961641f592cd88.jpg

• Cool 1

[DK-PL]
Players
1,435 posts
19,417 battles

Oto moje spostrzeżenia nt. bitew ko(s)micznych :Smile_teethhappy:

Pierwsze primo, nie wiedziałem że kosmos jest płaski 2D, WG bawi, ale też i uczy nowych praw fizyki i kosmologii, szacun :Smile_hiding: Na pewno tutaj ten, prima-aprilisowy żart się im udał wybornie :Smile-_tongue:

A teraz uwaga, moja opinia, choć wcześniej byłem bardzo zniesmaczony takim marnotrawieniem czasu i środków, po wczorajszych kilku rozgrywkach stwierdzam że PODOBA MI SIĘ ! :Smile_teethhappy: Mianowicie dlatego że w końcu chyba WG zrozumiało i nareszcie te żałosne wybryki natury, nigdy nie pływające, papierowe projekty jak Grosse K., Minotaur, Zao, są tam gdzie być powinny ! To są właśnie fantazyjne okręty rodem ze sci-fi i ich miejsce jest w kosmosie, a nie na wodach morskich World of Warships:Smile_teethhappy: 

Postuluję by tryb bitew kosmicznych zostawić na STAŁE w grze i przenieść do niego WSZYSTKIE te nigdy nie pływające okręty (głównie IX i X tierów), zaś w bitwach morskich zostawić tylko okręty historyczne ! :Smile_great:

Players
1,174 posts
9,758 battles
On 29.03.2018 at 11:53 AM, Scarrry said:

lanie noobków, którzy na co dzień grają tiery 5-6, i dorwali sie do sprzętu tier 10 w konwencji S-F, nie jest nawet zabawne,

Jako że jestem noobek T6-7 ("piątki" w większości sprzedałem, bo nie pasowały do scenariuszy) poczytałem wasze sugestie /uwagi, no i też postanowiłem zagrać kilka rund. Wrażenia?

Jak dla mnie, oprawa graficzna przypomina mi pływanie/ ślizganie się po tafli szklanej czy lodowej. Owszem, jest trochę klimatu kosmicznego, ale nie aż tak dużo. A co do umiejętności... Hmm, sam wczoraj zrobiłem parę testów rozpoznawczych, w pierwszej bitwie dostałem salwę z Kurfursta nie wiadomo jak i kiedy, w następnych grach zacząłem bardziej kombinować. Dziś trzy gierki i stop. Ostatnia, z mego punktu widzenia najlepsza, zakończyła się wzajemną wybijanką aż do stanu 1 BB u nas kontra 1 uszkodzony CV strony przeciwnej. Jako że mój kosmiczny Des Moines nie miał torped, pod koniec bitwy pociągnąłem "z byka" wrogiemu space Kurfurstowi i zabrałem go ze sobą na dno.

Co do idei kosmicznych okrętów, zgadzam się z @mickecobra  że w tym trybie mogłyby zostać okręty, które nigdy realnie nie istniały. Tyle, że zaburzyłoby to aktualną drabinkę okrętów. Japończycy mieli Yamato, Amerykanie Missouri, natomiast u Niemców nie pojawił się Kurfurst, francuskie Republiki to również tylko papier. Prędzej WG wypuści następne premki niż zgodzi się na zmniejszenie zarobków. No chyba że ten tryb zostanie zachowany i w przyszłym roku - albo np. jesienią - znowu zostanie wypuszczony, może tylko troszkę po tuningu. Pożywiom, uwidzim :-))

PS. @Odo_Toothless  jak ci się udało wbić kosmiczne środowisko do ziemskich wysp i zwykłych okrętów innych tierów? Jakaś profesjonalna sztuczka?

5ac4c6101d5e2_Space-battleumbra-01.thumb.jpg.2a832ba259fa4e27cab0c9befc369b1b.jpg5ac4c6131cbce_Space-battleumbra-02.thumb.jpg.d82452a2b0dac05ca300db8487377a5f.jpg5ac4c615c72ab_Space-battleumbra-03.thumb.jpg.010cac60ef6cf904d86b83e8de877044.jpg

• Cool 1

[FWK]
Players
656 posts
9,351 battles
On 30.03.2018 at 1:19 AM, Odo_Toothless said:

5 minut roboty i da się grać :-). Bierzesz niszczarę i wygrana goni wygraną, bez znaczenia w jakiej scenerii - kosmicznej, czy zwykłej :-P. Chłopcy i dziewczęta się strzelają, a my sobie kapujemy po kolei wszystko, spamując przy okazji torpy.

shot-18_03.30_01_08.51-0519.jpg.5309fe2100d305818152ab5651724d63.jpg

Zawsze też możemy mieć kosmos na Ziemi ;-)

shot-18_03.30_01_55.26-0241.jpg.92f35a124eb4cb1a7b961641f592cd88.jpg

No - my sobie kapujemy, reszta się radośnie strzela rozwalając twoją drużynę, a później przegrywamy, bo cały team wroga zaczyna cię lubić i słać prezenty,, z których część dochodzi i radośnie idziemy na dno, lub przegrywamy bo nie możemy sami ogarnąć obrony wszystkich baz.

Nie zapominaj, że zwycięstwo lub przegrana to nie sprawa jednej osoby, a raczej całej drużyny.

Players
2,775 posts
15,268 battles
2 hours ago, umbra_arboris said:

PS. @Odo_Toothless  jak ci się udało wbić kosmiczne środowisko do ziemskich wysp i zwykłych okrętów innych tierów? Jakaś profesjonalna sztuczka?

Wystarczyło podmienić pliki z ustawieniami map. Zamiast tych kosmicznych np, te z Solomon Islands. To działa też w druga stronę.

Sam zobacz- rozpakuj i skopiuj katalog do modów. A pro-po minimapka z żółtymi obwódkami wysp jest z paczki Hakabase.

spaces.zip - zmienia kosmos na Ziemię

• Cool 2

[TF16]
Community Contributor
993 posts
10,065 battles

Można się odstresowac i poplumkać w stojące burtą krążki. I napewno lepsze to niż podwodniaki w WT - nuda poziom hard. Nie oczekujcie realizmu od trybu który ma pełnić role zabawy na prima aprilis. 

Players
1,174 posts
9,758 battles

Popływałem (a może raczej pofruwałem? ) jeszcze trochę kosmicznymi shipami i teraz zastanawiam się, czy po najbliższym patchu ten typ bitew pozostanie dostępny, czy też zostanie zlikwidowany? Może mnie ktoś oświecić forumowym "kagankiem oświaty"? Z góry thx

5adfb1cf0d06b_Spacebattle.thumb.jpg.a67cc70dc0f0ecb6e82eb26ed79050cd.jpg

[E--C]
Players
441 posts
4,387 battles

Zostanie zlikwidowany, więc jeśli się podoba/chcesz nafarmić elitarnego dla kapitanów to polecam się pośpieszyć :Smile_izmena:

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.