Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Tanatoy

Błędy

17 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff, Administrator, Community, WG Team
2,175 posts
2,268 battles

Kapitanowie,

Tutaj raportujemy błędy w aktualizacji 0.7.3.

Players
1 post
3,409 battles

Witam

Po aktualizacji nie można wejść do inwentarza:(

Pokazuje się tylko adres strony (screen)

pzdr

fabian1003

shot-18.03.30_14.38.05-0082.jpg

[MW_RP]
Beta Tester, Players
9 posts
9,021 battles

Od piątku w trybie kosmicznym wywala z gry po 2 minutach grania i tak cały czas. W czwartek było dobrze a od wczoraj nie da się grać. I wyskakuje mi jakiś błąd gry. Wysłał bym to gdzieś jak bym wiedział gdzie bo system zgłoszeń w wows jest bez sensu. Błąd wywala tylko w trybie kosmicznym.

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles
10 minutes ago, DaN_i_eL__PL said:

Od piątku w trybie kosmicznym wywala z gry po 2 minutach grania i tak cały czas. W czwartek było dobrze a od wczoraj nie da się grać. I wyskakuje mi jakiś błąd gry. Wysłał bym to gdzieś jak bym wiedział gdzie bo system zgłoszeń w wows jest bez sensu. Błąd wywala tylko w trybie kosmicznym.

Proponuję zapoznać się z tym:
https://eu.wargaming.net/support/pl/products/wows/

I z tym:

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles

Znalazłem fajny błąd. Jeżeli podejrzymy profil gracza w grze to zamiast "bitwy kooperacyjne" mamy "bitwy drużynowe". Zarówno na liście, jak i w wyświetlanej nazwie. Ikonka jest właściwa.
image.thumb.png.8188cfc4228749e27c8cb57500e8be42.png

[ZGZ]
Players
3,891 posts
8,233 battles

Dotyczy tej aktualizacji, ale też co najmniej kilku wcześniejszych.

Stosunkowo często (myślę, że min. raz dziennie jeśli gram więcej niż 2-3 gry) jestem wylogowywany z klienta podczas wchodzenia do gry (dziś już 3 razy, przy 5-6 grach :( ). Początkowo wszystko wygląda normalnie (jest liczba okrętów w kolejce, kółeczko się kręci), po czym - zamiast pokazać listę graczy z podziałem na zespoły - widzę ekran logowania. W większości przypadków wystarczy zalogować się by wejść do gry (oczywiście z opóźnieniem), ale od czasu do czasu nawet kilkukrotna próba logowania nic nie daje - zamiast do gry znów trafiam na ekran logowania.

Sytuacja powtarza się niezależnie od sieci (więc nie jest to problem łącza), dołożenie pamięci do komputera też nie pomogło, zatem nie jest to także kwestia pamięci komputera.

[A-Z]
Players
164 posts

Modyfikacja dubbingu ustawiona na "Dubbing +" nie działa (korzysta z ustawiania języka dubbingu) na okrętach: Arizona, Queen Elizabeth, Bretange, Shenyang (i prawdopodobnie jeszcze kilku innych, ale ze względu na malutką flotę, tylko te mogłem sprawdzić).

W języku polskim, nie ma słowa: "przeciwlotniczynm".

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles

Najpierw usuń preferences.xml a potem, jak nie pomoże to spróbuj przeinstalować sterowniki graficzne i direct X.

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles
15 minutes ago, Marcin_As said:

Jak i gdzie usuwa się preferencje xml

W głównym katalogu z grą (domyślnie C:\Games\World_of_Warships\ ) znajduje się plik preferences.xml .Po skasowaniu go gra przyjmuje domyślne ustawienia. Między innymi Direct X.

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles
2 minutes ago, Marcin_As said:

A może problem polega że ja niemam takiego pliku ?

Ten plik tworzy się przy pierwszym uruchomieniu gry. To co wrzuciłeś wspomina o plikach nv* - czyli części powiazanej z NVidią - sterownikami oraz błędami w d3d11 - czyli błędem z Direct X 11. Spróbuje przeinstalować sterowniki i direct x.

Players
1 post
388 battles

Witam
Mam problem za znacznym spadkiem FPS, tak znacznym że sięgającym nawet 0 fps.  Wartość ta jest niezależna od ustawień grafiki. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie jednak nic to nie dało, zmieniłem w ustawieniach karty graficznej optymalizację wątkową na włączoną oraz wyłączyłem pamięć podręczną jednostki cieniowania oraz w trybie zarządzania energią zmieniłem na preferowaną maksymalną wydajność po tych zabiegach wróciło do normalnego stanu rzeczy tj. 75 fps na wysokich ustawieniach jednak po wyłączeniu i ponownym włączeniu gry problem znowu się pojawił. Podobny problem nie występuję w innych grach. Bardzo prosiłbym o pomoc z tym problemem. Z góry dziękuję

Specyfikacja:
    Procesor:  Intel Core i5-7300HQ

Pamięć RAM : 8 GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050  + Intel HD Graphics 630
   System:  Microsoft Windows 10

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles
2 minutes ago, vini8 said:

Witam
Mam problem za znacznym spadkiem FPS, tak znacznym że sięgającym nawet 0 fps.  Wartość ta jest niezależna od ustawień grafiki. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie jednak nic to nie dało, zmieniłem w ustawieniach karty graficznej optymalizację wątkową na włączoną oraz wyłączyłem pamięć podręczną jednostki cieniowania oraz w trybie zarządzania energią zmieniłem na preferowaną maksymalną wydajność po tych zabiegach wróciło do normalnego stanu rzeczy tj. 75 fps na wysokich ustawieniach jednak po wyłączeniu i ponownym włączeniu gry problem znowu się pojawił. Podobny problem nie występuję w innych grach. Bardzo prosiłbym o pomoc z tym problemem. Z góry dziękuję

Specyfikacja:
    Procesor:  Intel Core i5-7300HQ

Pamięć RAM : 8 GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050  + Intel HD Graphics 630
   System:  Microsoft Windows 10

Polecam się zapoznać z tym tematem:

Na końcu jest jak wysłać zgłoszenie do wsparcia.

[ISEN]
Beta Tester
1,116 posts
2,499 battles

Błąd wizualny: włączenie syreny w porcie nie powoduje pojawienia się pary, która jest widoczna w trakcie gry i powinna też być widoczna w porcie.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.