Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Ukončení testování Graf Zeppelin

1 comment in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
3,605 posts
4,234 battles

Kapitáni! :cap_look:

 

S radostí oznamujeme, že testování německé letadlové lodi Graf Zeppelin je u svého konce. V aktualizaci 0.7.3 hráči obdrží finální podobu této letadlovky, která budeme mít dvě možnosti nastavení svých letek:

  • 2 letky o 5 stíhačkách a 3 letky o 5 střemhlavých bombardérů
  • 1 letka 8 stíhaček, 2 letky o 5 torpédových bombardérech a 1 letka 9 střemhlavých bombardérů

 

Během testování byly letadla upraveny. Stíhačky získaly více HP a posunuly se z tieru VIII na tier VII, což by jim mělo pomoct lépe bojovat s nepřátelskými letkami stíhačů, obzvláště s kapitánovou schopností "Expert na vzdušný souboj". Střemhlavé bombardéry obdržely kulatou zónu dopadu, místo obvyklé elipsy. Tyto bombardéry také budou mít možnost si vybrat mezi HE a AP bombami. AP bomby by už měly mít nulové zpoždění, takže dopadnou na cíl okamžitě. Torpédové bombardéry budou mít dva typy výzbroje: Standardní a hlubinná torpéda. Hlubinná torpéda nemohou zasáhnout torpédoborce, ale zase mají zvýšenou šanci na způsobení zaplavení, v porovnání se standardními.

 

Statistiky lodě samotné se také změnily. Vzhledem k tomu, že mají poměrně silná a zároveň nezvyklá sekundární děla a také Hydroakustický vyhledávač, Graf Zeppelin se může stát poměrně nebezpečným i bez použití svých letadel, především pro schované torpédoborce. To by mělo odměňovávat agresivní styl hry. Také jsme vylepšily úhly sekundárních zbraní, které jsou umístěny na palubě, což lodi umožní střílet na obě strany.

 

Graf Zeppelin se stane unikátní a zajímavá loď. Bombardéry budou postrachem i pro lodě vyšších tierů, ale hráč této letadlovky by měl být na pozoru, na co vlastně útočí. Formace se silnou protileteckou palbou může znatelně tyto letadla ohrozit. Stíhače budou svou vzdušnou nadvládu získávat poměrně těžko, ale jistě poskytnou skvělou podporu a obranu proti nepřátelským bombardérům. Navíc letky vylétávají z Graf Zeppelinu rychleji, než na ostatních letadlových lodích, což může být mnohdy podstatný rozdíl zaplnit vzduch více letadly. 

 

Toto nastavení bude dostupné ihned, co přijde aktualizace 0.7.3 živě ve čtvrtek 29.3.2018. Hráči, kteří si zvolili vrácení peněz tak mohou učinit okamžitě, jak 0.7.3 přijde živě, až do aktualizace 0.7.5. Jak jsme již řekli předtím, tato loď bude dostupná pro ty, kteří si ji zakoupili, pro následující 3 měsíce od vydání aktualizace 0.7.3. (konec testovací fáze). Pokud si Graf Zeppelin ponecháte v době aktualizace 0.7.3, obdržite na ni také speciální kamufláž.

 

  • Cool 1
  • Funny 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×