Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Alsace

16 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
1,221 posts
9,411 battles

Za mě nejlepší bitevní loď na svém tieru. Friedrich Der Grosse byl sesazen z trůnu. :Smile_honoring:

Players
44 posts
10,369 battles
On 3/31/2018 at 6:34 PM, Wolffnstein said:

Za mě nejlepší bitevní loď na svém tieru. Friedrich Der Grosse byl sesazen z trůnu. :Smile_honoring:

Teda tuhle loď ještě nemám a tak nemohu soudit, zda je nejlepší na T9, ale s Friedrichem jsem se trápil. Ne že ta loď sama od sebe nebyla špatná, ale ta byla hrozně náladová. Za mne zatím nejlepší na T9 je  Iowa. Proto jsem si jako jediný BB T9 nechal.

On 3/31/2018 at 7:59 PM, Rafan_cz said:

T9 mám všeobecně brané jako překážku k T10

[IDDQD]
Beta Tester
2,417 posts
4,319 battles
2 hours ago, Rafan_cz said:

Není pravda ( můj nazor a nikomu ho nenutím ) Alsace sice ještě nemám , ale na 9 jsem si nechal Liona

Players
44 posts
10,369 battles

Divný, v textu co jsem napsal, jsou výpadky textu a  nebo divné skloňování. Tak nevím, zda se to stalo na serveru a nebo u mne v PC. Když jsem to chtěl opravit, tak už to  nešlo.

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
148 posts
8,787 battles

S Alsace proti Lionu na férovku pojedu kdykoli...:cap_cool: Lion má v podstatě jedinou šanci jak porazit francouze a to způsobem, že bude využívat svého maskování a z velké dálky Alsace kropit HEčkama a mizet. Bez cizí asistence, kdy někdo další bude Alsace svítit, se ale Lion nechytá. V přímé frontální konfrontaci nemé moc šanci. Alsace ho rozebere sekundárkama a za chvíli pošle k rybám.

Players
343 posts
10,062 battles

Musim se přidat ke schvále i tvrzení, že jde asi o nejlepší BB IX. Po protrpěným Richelieu, kde musí člověk hrát extrémně opatrně a nikdy se netočit zadkem k nepříteli, je tohle úplně jinej šálek kávy. Návrat k hernímu stylu Lyonu a Normandie. Brutal loď na blízkou zteč. A to jí mam teprve ve stocku, s polovičním kapitánem a s polovinou doplňků. Zabiják No.1

Alsace-kraken.th.jpg

[IDDQD]
Beta Tester
2,417 posts
4,319 battles
14 hours ago, MarfyArt said:

S Alsace proti Lionu na férovku pojedu kdykoli...:cap_cool: Lion má v podstatě jedinou šanci jak porazit francouze a to způsobem, že bude využívat svého maskování a z velké dálky Alsace kropit HEčkama a mizet. Bez cizí asistence, kdy někdo další bude Alsace svítit, se ale Lion nechytá. V přímé frontální konfrontaci nemé moc šanci. Alsace ho rozebere sekundárkama a za chvíli pošle k rybám.

Zatím ji nemám , takže nemůžu posoudit . Jsem na Normandii a uvidíme jak se mi z Alsace bude hrát . Pokud z ní bude dobrý pocit ( a to Lion splňoval ) , tak není problém si ji nechat a Lion pujde do šrotu . Aspon u mne . Já jsem si z 9 nenechával ( když nepočítám Liona a Misku , což je převlečená Iowa a tu jsem nesnášel ) nic . 

Pokud v ní bude sedět lamka , tak jí rozseká i 7 , jenže todle platí o každé lodi . A když nemáš den , tak ti nepomůže nic . Ani obětování zelenooké blondýny která je panna ( to spíš vyhraješ 3x po sobě první ve sportce , než najít blondýnku která jest pannou ). 

• Cool 1

[CASN]
Players
3 posts
2,881 battles

Musim potvrdit ze ALSACE je velmi dobra lod , hlavne plna salva dobre triafa citadeli ... Sekundarky ma uplne perfektne , ja mam dostrel okolo 11,5km co je uplne v poho na svoj tier . Ani schovany kriznik za kopcom nema moc na sekundarky sancu :D Ohladne lietadlovej ochrany moc neviem zhodnotit nebolo ich vela . Akurat co je jedna nevyhoda ze ma kratsi dostrel napr. oproti miske alebo izumo ... Za mna uplne paradna lod , reload mam okolo 25sekund .

[IDDQD]
Players
1,221 posts
9,411 battles
6 hours ago, eGhE said:

Musim potvrdit ze ALSACE je velmi dobra lod , hlavne plna salva dobre triafa citadeli ... Sekundarky ma uplne perfektne , ja mam dostrel okolo 11,5km co je uplne v poho na svoj tier . Ani schovany kriznik za kopcom nema moc na sekundarky sancu :D Ohladne lietadlovej ochrany moc neviem zhodnotit nebolo ich vela . Akurat co je jedna nevyhoda ze ma kratsi dostrel napr. oproti miske alebo izumo ... Za mna uplne paradna lod , reload mam okolo 25sekund .

Full AA build (což je ale zcela zbytečné) je perfektní. Hlavně ta nejdelší aura se vším bordelem dává neskutečné pecky na svém tieru. :)

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
588 posts
5,716 battles

Vynikající záležitost tahle loď. Tak jak mě nebaví hrát vysoké tiery, tak tuhle loď jsem si parádně užil. Expení šlo samo, nebolelo to. Loď je velmi rychlá a obratná, má slušné AAčka i sekundárky, kvalitní pancíř a výborná děla. Takže všem doporučuju. 

Spojler

Moje staty:

Celkové výsledky

Bitvy 25
Vítězství 21 (84%)
Přežito bitev 16
Způsobené poškození 2 978 536
Lodí zničeno 31
Letadel zničeno 68

Průměrné skóre za bitvu

Zkušenosti 2 396,68
Způsobené poškození 119 141,44
Lodí zničeno 1,24
Letadel zničeno 2,72
Přesnost zásahů hlavní baterie 33%

Rekordní skóre

Zkušenosti 3 515
Způsobené poškození 211 013
Lodí zničeno 3
Letadel zničeno 25

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,417 posts
4,319 battles
On 21. 4. 2018 at 11:42 AM, Danny202 said:

Vynikající záležitost tahle loď. Tak jak mě nebaví hrát vysoké tiery, tak tuhle loď jsem si parádně užil. Expení šlo samo, nebolelo to. Loď je velmi rychlá a obratná, má slušné AAčka i sekundárky, kvalitní pancíř a výborná děla. Takže všem doporučuju. 

Hide contents

Moje staty:

Celkové výsledky

Bitvy 25
Vítězství 21 (84%)
Přežito bitev 16
Způsobené poškození 2 978 536
Lodí zničeno 31
Letadel zničeno 68

Průměrné skóre za bitvu

Zkušenosti 2 396,68
Způsobené poškození 119 141,44
Lodí zničeno 1,24
Letadel zničeno 2,72
Přesnost zásahů hlavní baterie 33%

Rekordní skóre

Zkušenosti 3 515
Způsobené poškození 211 013
Lodí zničeno 3
Letadel zničeno 25

No jo , jenže ty jsi tužka z CALM-u , tam tě četař Koul potahá :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

Co mi ostatní normální lidi . Uvidíme okolo středy ( v RB doexpím černoprdelníka který pude z baráku ) . Co pude , poletí a nastoupí Alsace .

• Funny 1

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
588 posts
5,716 battles
Před 8 hodinami Stratos_HF řekl/a:

No jo , jenže ty jsi tužka z CALM-u , tam tě četař Koul potahá :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

Co mi ostatní normální lidi . Uvidíme okolo středy ( v RB doexpím černoprdelníka který pude z baráku ) . Co pude , poletí a nastoupí Alsace .

Uvidíš sám, že ta loď za to stojí. :Smile_great::Smile_Default:

[IDDQD]
Players
286 posts
11,184 battles

Musím říct, že Alsace je jedna z mála lodí (co nejsou koncové T10 nebo premiáky), kterou si nechávám v přístavu, protože k mému hernímu stylu sedla a kromě toho, že je vizuálně hezká, tak je na ní i docela spolehnutí, ať už na pancíř či děla (samozřejmě do doby, než se v něčem WG zase povrtá). Jezdím spíše close-battle, mám ji tedy speclou full na SEC build (11,3 tuším) a strašlivá výhoda je právě ve francouzském enginu, kdy jste schopní zmást rychlým pohybem neznalé DD (velmi milé :cap_haloween:), nebo se poměrně bleskově přemístit jinam, kde jste víc potřeba. Za mně osobně dokonce zábavnější a spolehlivější než moje druhá devítka v přístavu (prem Missouri), takže pokud nejste klasický BB T9-10 britský "sniper", tak můžu jen a jen doporučit ...

[IDDQD]
Beta Tester
2,417 posts
4,319 battles

Zatím dvě bitvy , takže na hodnocení je brzy , ale ... Ale vypadá to , že budeme kamarádi .

Tadle lod , na rozdíl od Richelieho nemá pernamentně zaplou zpátečku . A i ty 380 nakládají . Rychlonabíjení+adrenalin je hodně zajímavé :Smile_teethhappy:

Uvidíme po přeexpení na Republiku , po Lionovi další adept na nechání si v přístavu

[SWTU]
Players
15 posts
6,102 battles

Tak po 120ti bitvách můžu říct že za mě luxusní loď s průměrným DMG okolo 85k kterou si v přístavu rozhodně nechám, trochu jsem se bál co přijde po Richelieu , ten pro mě byl trochu zklamáním, ale jak se dostane Alsace do ruky...

Osobně ji hraji poměrně nablízko, agresivněji, nebaví mě kroužit okolo mapy a střílet na 17km, a musím říct "ona to i vydrží" :)

Děla celkem nakládají ikdyž někdy potrollí, není problém dát do křižníku zboku za 1000, ale taky při troše štěstí ho na salvu sfouknout, či dát trojitou citadelu Montaně. Sekundárky sice samy o sobě moc DMG nedávají ale psychologický efekt na 11,4km ala utíkající DD/CA celkem funguje. A ta rychlost, to už je perlička

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.