Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tom21

Mod na kolory ników

13 comments in this topic

Recommended Posts

[BSW]
Players
52 posts
4,309 battles

Witam, kolega który gra w wota mówił mi że w wocie wyświetlają się kolory ników w grze, tj. jak ktoś gra bardzo dobrze to ma nik fioletowy, jak gra kiepsko to nik czerwony, działa to podobno na obie drużyny. Czy istnieje akceptowalny przez WG mod do okrętów kolorujący niki graczy w zależności od win ratio?

[E--C]
Players
441 posts
4,387 battles

Istnieje zewnętrzny program pokazujący statystyki graczy będących z Tobą w bitwie ale tyko na aktualnie wybranym okręcie:  MM Monitor.

Jest on legalny i można go znaleźć np. w paczkach z modami. Ale generalnie nie polecałbym stosowania takich narzędzi gdyż zabierają fun z gry i mogą powodować efekt samospełniającej się przepowiedni tj. zobaczymy że drużyna jest słaba i w podświadomości nastawiamy się na porażkę.

PS mamy taki fajny temat:

Pozdrawiam :Smile_honoring:

[BSW]
Players
52 posts
4,309 battles

Chciałem tego moda głównie dlatego żeby potwierdzić lub obalić teorię spiskową która mówi że przy wysokim win ratio gra wrzuca nam do teamu ameby :D Gram dla fanu więc nie bardzo mnie obchodzi wygrana czy przegrana, zawsze gram by zrobić jak najwięcej w bitwie. A teraz gdy skończyłem wreszcie maraton na ten francuski niszczyciel gdzie musiałem grać okrętami których nie lubię moje win ratio zaczyna wracać do normy, średnio przez ostatni tydzień mam 63% więc ciekawy jestem czy wrzuca mi nobków do teamu :D

[-DWS-]
Beta Tester
4,287 posts
11,448 battles
2 hours ago, tom21 said:

Chciałem tego moda głównie dlatego żeby potwierdzić lub obalić teorię spiskową która mówi że przy wysokim win ratio gra wrzuca nam do teamu ameby :D Gram dla fanu więc nie bardzo mnie obchodzi wygrana czy przegrana, zawsze gram by zrobić jak najwięcej w bitwie.

To nie zadziała, każdy widzi co chce zobaczyć. Rzetelne badania wymagały by pracowitego zapisywania wyników tak powiedzmy 1000 bitew i późniejszej analizy statystycznej.

[BSW]
Players
52 posts
4,309 battles

Może ktoś podać link do tego moda mm monitor? Nie mogę nigdzie znaleźć działającej wersji

Players
2,777 posts
15,268 battles
9 minut temu, tom21 napisał:

Może ktoś podać link do tego moda mm monitor? Nie mogę nigdzie znaleźć działającej wersji

Coś chyba słabo szukałeś. Pierwszy wynik po wpisaniu w Google: world of warships mm monitor.

Po prawej u góry: download latest 1.1.0.3

Players
1,305 posts
10,774 battles
6 minutes ago, tom21 said:

tak, ale to nie działa

Świetny opis błędu...ale podejrzewam, że musisz zmienić serwer na EU i/lub włączyć powtórki.

[GOFER]
[GOFER]
Beta Tester
4,016 posts
19 minutes ago, tom21 said:

Ściągnij paczkę modów Aslaina - tam jest MM monitor (a przynajmniej był kiedy tej paczki używałem), jest tam też kilka innych fajnych modów - m.in. mod do podglądania WSZYSTKICH modeli okrętów w grze, i mod który pokazuje wszystkie modele w kolorze. Polecam. Ściągasz np. stąd:

http://aslain.com/index.php?/topic/2020-0730-aslains-wows-modpack-installer-wpicture-preview/

BTW, nie wiadomo nic o tym, żeby graczom z wysokim WR losowało "ameby" do teamu częściej niż innym. Ale taki gracz może liczyć że częściej będzie bottom tierem. Osoby których nie mam w zwyczaju posądzać o fantazjowanie, uważają że można dojść do poziomu 70% bitew jako najniższy tier, co pokrywa się z moimi obserwacjami.

Pozdrawiam

[BSW]
Players
52 posts
4,309 battles

Ech już wiem o co chodzi, myślałem że po wgraniu tego moda do folderu gry win ratio gracza na okręcie którym aktualnie gra będzie mi wyświetlało podczas rozgrywki po najechaniu na niego kursorem na liście drużyn, tymczasem ten mod działa po uruchomieniu w oknie. Niestety nie tak to sobie wyobrażałem. Nie ma jakiegoś moda żeby działał podobnie jak opisałem?

[GOFER]
[GOFER]
Beta Tester
4,016 posts

Nie.

Mogę Tobie poradzić to co mi poradził @Greyshark: olej WR, skup się na poprawianiu własnych umiejętności i robieniu w bitwie tego co do Ciebie należy. Jeżeli będziesz coraz lepszy, to WR z czasem to pokaże. Jeżeli jesteś niecierpliwy, są sposoby na podbicie WR - tylko po co?

Pozdrawiam

• Cool 1

[BSW]
Players
52 posts
4,309 battles

Mnie nie chodzi przecież żeby zwiększyć swoje WR, 55% według mnie jest ok, tylko żeby zobaczyć jakie mają ludzie z którymi jestem w bitwie i to właśnie dla funu. To co według was odbiera fun z gry mi by dawało fun. No nic, skoro nie ma takiego moda o jaki mi chodzi będę musiał z tym żyć XD

[GOFER]
[GOFER]
Beta Tester
4,016 posts
1 hour ago, tom21 said:

Mnie nie chodzi przecież żeby zwiększyć swoje WR, 55% według mnie jest ok, tylko żeby zobaczyć jakie mają ludzie z którymi jestem w bitwie i to właśnie dla funu. To co według was odbiera fun z gry mi by dawało fun. No nic, skoro nie ma takiego moda o jaki mi chodzi będę musiał z tym żyć XD

MM Monitor ma swoje ograniczenia - jeżeli pokazuje Tobie że twoje lotnisko ma 27% WR w 300 bitwach, to masz powód do zmartwienia. Ale jeżeli pokazuje że Tirpitz ma 100% WR w 3 bitwach - to nie mówi nic. Jeżeli pokazuje kilku graczy po każdej stronie z ukrytymi statami - to też w sumie nic nie wiesz (ostatnio jakaś niemiecka gnida "zwyzywała" mnie od noobów, bo MM-M nie pokazał mu moich statów).

Osobiście, zrezygnowałem z używania MM monitora.

Pozdrawiam

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.