Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PancernyAgrest

[MS-B] Marynarka Szuwarowo-Bagienna rekrutuje! Nowe zasady rekrutacji!

511 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2,382 posts
15,812 battles

Witam serdecznie w wątku rekrutacyjnym jednego z najstarszych, najbardziej znanych i najlepszych klanów w Polsce.

MS-B istnieje nieprzerwanie od otwartej Bety. To coś więcej niż zwykły klan - łączą nas przyjacielskie relacje, spotykamy się na zlotach i wspólnie rabujemy i gwałcimy na morzach WoWsa od trzech lat.

Co zapewniamy:

- stabilność - powstają nowe klany, stare się rozpadają a MS-B bez poważnych dram wewnętrznych cały czas trzyma poziom

- umiejętności - w naszych szeregach znajdziecie wielu bardzo doświadczonych graczy należących do ścisłej polskiej czołówki

- niespotykany klimat

- zloty klanowe

Dowódcy:

@PancernyAgrest, @Euzebias

Rekrutacja:

- rekrut musi być pełnoletni

- każde podanie rozważane jest indywidualnie - zwracamy uwagę na statystyki

- przed złożeniem aplikacji konieczny jest kontakt na Discordzie z @Euzebias

Nie będę rozwodził się nad zasadami klanowymi. Podstawy to:

- szacunek dla innych klanowiczów

- obecność na TSie w trakcie gry

- chęć integracji

NASZ DISCORD https://discord.gg/emGJyjd

Jeżeli przebrnąłeś przez ten słowotok i nadal masz ochotę stać się jednym z nas to gorąco zapraszamy!

RLrAlne.jpg

AXdeL4H.jpg?1&key=774964c7beb477bfbf22fb

vQkEv9O.jpg?1&key=1bdc16a0e2886ec936e61d

5QQadN1.jpg&key=d0f47000c42883a17ba2c6ec

QUug01k.jpg

• Cool 8

Players
2,382 posts
15,812 battles

Zlot skończył więc czas na małe podsumowanie:

1) Dziękuję wszystkim za obecność. Szczególne wyrazy uznania kieruję do ekipy Wiarusów, która tłumnie stawiła się po raz kolejny.

2) Łobuzy również stanęły na wysokości zadania. Miło było Was poznać. Byliście pewnie trochę stremowani, nasze towarzystwo jest raczej ciężkie w obyciu (o konsumpcji trunków nawet nie wspominam) ale następnym razem będzie lepiej.

3) Dziękuję @WG_Lumberjack za wsparcie organizacji zlotu. Turnieje wypadły bardzo fajnie, koszulki wszystkim przypadły do gustu.

4) Wielkie brawa dla @Parpoceel za odstąpienie kodu na jeden z najbardziej poszukiwanych okrętów Solenizantowi.

5) Finalne oklaski lecą dla @LiveInNuku za wzorowo zorganizowany zlot. Tylko z pogodą dałeś ciała!

• Cool 6

[BOBER]
Players
105 posts
3,820 battles

Jako, że jestem jednym z filarów klanu, to powiem tyle, że jeżeli umyjesz głowę kwasem, to nie licz, że odrosną ci włosy.

• Cool 1
  • Funny 1

[-FWS-]
[-FWS-]
Players
29 posts
19,680 battles

Co by zamknąć temat ostatniego już IV zlotu MSB chciałbym podziękować wszystkich uczestnikom za stworzenie świetlnej atmosfery i zabawy. Wszystkich ,którzy pomogli w organizacji i sprzątaniu za zaangażowanie i co ważniejsze do rychłego spotkania mam nadzieję już jesienią gdzieś między Odrą a Wisła i rzecz jasna co najmniej w takim samych doborowym towarzystwie

• Cool 2

[WMF]
Beta Tester
225 posts
8,070 battles

Bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim za niesamowitą jak zawsze atmosferę na zlocie. W szczególności chciałbym podziękować LOBUZom za to, że mieliśmy okazje ich poznać. Pewnie złośliwie ich nikt nie uprzedził, kto to jest Hoody i jaką z tego powodu będą mieć traumę do końca życia jak usłyszą podobny śmiech. :Smile_teethhappy:

• Cool 4

[MS-B]
Players
68 posts
8,154 battles
21 hours ago, PancernyAgrest said:

5) Finalne oklaski lecą dla @LiveInNuku za wzorowo zorganizowany zlot. Tylko z pogodą dałeś ciała!

Nie nie pogoda była celowa, snieg wyrównał chodniki i zakrył brud.

• Cool 2

[QTAZ]
Players
151 posts
4,783 battles

Dzięki za ogarnięcie zlotu, było to fajne doświadczenie. Myślę, że każdy się fajnie bawił i miał okazję do wypicia/porozmawiania/poznania z kim to się na co dzień gra.

Do zobaczenia w grze i powodzenia na CW :)

• Cool 3

Players
2,382 posts
15,812 battles

Dotarła do mnie informacja o końcu sojuszu z Łobuzami.

W związku z tym podejmujemy zdecydowane działania: nie robimy nic.

Jeżeli elementy wywrotowe pokroju nieaktywnego od roku Slasza chcą opuścić nasze zacne towarzystwo to proszę się nie krępować. Na TSie stworzę osobny pokój z chusteczkami, żeby po Was płakać.

Łobuzy: nadal Was chłopacy lubimy, mam nadzieję, że jedynie Hultajowi zdrowo odwaliło a między resztą naszych graczy będzie panowała pozytywna atmosfera.

Swoją drogą - podając rękę Hultajowi trzy dni temu tego się nie spodziewałem :cap_haloween: Dobrze, że sztyletem po nerach nie dostałem.

• Cool 1
  • Funny 3

Weekend Tester
132 posts
3,734 battles

Zapraszam do naszego klanu, a dokładniej części - 

3) Wiarusi [MS-B_]

Dowódca: @Zdziebu

Zastępca Dowódcy @mierzynianin

Prawdziwe MS-B. Gracze, którzy tworzyli klan, regularni bywalcy zlotów. Wyjątkowo luźne podejście do klanówek - gra kto ma na to ochotę. Świetna organizacja (własny kanał na WhatsUpie). Przy rekrutacji największą waga przykładana jest do charakteru gracza - umiejętności mają drugorzędne znaczenie. Wszystko w graniach rozsądku. W pełni rozbudowana baza klanowa.

Warunki rekrutacji:

- każda osoba traktowana jest indywidualnie i musi odbyć rozmowę rekrutacyjną z Dowódcą

- wymagamy symbolicznego WR w granicach 50% i 30k średniego DMG

- okręty dziesiątego poziomu są mile widziane ale nie wymagane

- ogromne poczucie humoru i dystans do samego siebie.

Jeśli masz ochotę dołączyć do nas, szukaj Pirotechnic na teamspeak lub innych wyżej wymienionych osób, na pewno coś ustalimy :)

Players
2,382 posts
15,812 battles
1 hour ago, Pirotechnic1 said:

Zapraszamy serdecznie polskich graczy do najdłużej istniejącego Polskiego klanu w WOWS. 

SOK jest starszy i nadal istnieje.

Players
1,990 posts
14,779 battles

Wnioski z wczoraj:

1 gra: Mamy najlepsze Zao na serwerze. (zdaniem Zao) 

2 gra: Nasz Zao jest uber pro. (zdaniem Zao)

3 gra: Istnieją torpedy których nie da się minąć w uber Zao, nawet jak są wyspotowane, z 5 km, a Zao ma włączone hydro. (zdaniem Zao)

4 gra: Jak Zao w drugiej minucie gry zjada 2 torpedy to na pewno to są te nie mijalne torpedy.  Zao ma pojechane z gównem przez Szakala

5 gra: Zao mówi do Szakala: uważaj nie rób tego, zniknij, bo padniesz. Szakal mówi: Goń się, wiem co robię, mam 400 gier na Montanie na klanówkach. 30 sekund później przypływają nie mijalne torpedy.....

• Cool 2
  • Funny 8

[QTAZ]
Players
481 posts
On 26.03.2018 at 8:20 AM, SzakalDarkstar said:

Wnioski z wczoraj:

1 gra: Mamy najlepsze Zao na serwerze. (zdaniem Zao) 

2 gra: Nasz Zao jest uber pro. (zdaniem Zao)

3 gra: Istnieją torpedy których nie da się minąć w uber Zao, nawet jak są wyspotowane, z 5 km, a Zao ma włączone hydro. (zdaniem Zao)

4 gra: Jak Zao w drugiej minucie gry zjada 2 torpedy to na pewno to są te nie mijalne torpedy.  Zao ma pojechane z gównem przez Szakala

5 gra: Zao mówi do Szakala: uważaj nie rób tego, zniknij, bo padniesz. Szakal mówi: Goń się, wiem co robię, mam 400 gier na Montanie na klanówkach. 30 sekund później przypływają nie mijalne torpedy.....

Musi być jakaś nowa tajna broń! Czytałem donosy o tym, że czerwoni od dawna pracują nad jakąś samonaprawadzającą się bronią podwodną :cap_haloween:

• Cool 1

Players
2,382 posts
15,812 battles

@WG_Lumberjack - trochę zaspałeś bo @_ZiReAeL_ ma już prawie miesięcznego bana zamiast dwóch tygodni. Siedzi za niewinność. Wyjścia są trzy: Tirpitz dla Zireaela, podpięcie wątku klanowego na tydzień albo nic. Wybieraj mądrze.

500137543.png

Najlepsza CVka w klanie. Klękaj Hieno! :Smile_glasses:

Weekend Tester
132 posts
3,734 battles

Gdy jest Ci smutno, nie masz z kim grać, wpadnij do Nas. Na lepsze gry będzie Cię stać :)
Zdrowo kopnięci, pozytywnie zakręceni zapraszają do klanu MS-B.

Players
2,382 posts
15,812 battles

No w końcu wypadało to wbić... Osiem zwycięstw z rzędu.

Gratulacje dla ALKO za to samo osiągnięcie.

Łobuzy - wymiatacie. Macie szansę na TOP 1!

shot-18.03.29_21.49.07-0754.jpg

• Cool 7

Alpha Tester
599 posts
10,208 battles

Wesołych Świąt Wielkanocnych dla klanowiczów i znajomych :D Niech wam się darzy, wszyscy bedą zdrowi i dużego zajączka co by nowego Tirpitza można kupić.

• Cool 1