Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_psyhopata_

Tu nic nie ma

27 comments in this topic

Recommended Posts

Players
10 posts
25,120 battles

Polecam  klan jak i członków ,porządna ekipa, zgrana, miła atmosfera, zero zgrzytów kłótni , ogarnięci. dziękuje że jestem z wami.

• Cool 1

Players
3,136 posts
11,828 battles

Proszę coś z tym niezwłocznie zrobić, me oczy krwawią. Pisze się Urwa, nie Órwa.*

To więcej niż naganne :Smile_popcorn:

* reszta jest mniej istotna, włącznie z treścią. Jeszcze taki zacznie wprowadzać błąd obcokrajowców, którzy wprost uwielbiają te(to) słowo.

• Funny 3

[TF16]
[TF16]
Players
1,612 posts

nie wieżem, rze moszna tak napisoć po polskiemu..... po prostu nie wierzem....

W sumie to szacun - gość trzy razy się poprawiał aby opisać swoją ciocię i nawet mu się udało. Gratki :cap_haloween:

• Cool 1
  • Funny 1

[A_K]
[A_K]
Players
2,692 posts
24,020 battles
10 minutes ago, blacman_pl said:

nie wieżem, rze moszna tak napisoć po polskiemu..... po prostu nie wierzem....

W sumie to szacun - gość trzy razy się poprawiał aby opisać swoją ciocię i nawet mu się udało. Gratki :cap_haloween:

Było grubo po dziesiątej, to już godzina gdzie połowa jest pijana.

[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,329 battles
21 minut temu, baxowaty napisał:

Było grubo po dziesiątej, to już godzina gdzie połowa jest pijana.

Raczej 90% jest pijana, reszta to nieletni...:cap_haloween:

[QTAZ]
Players
480 posts

:Smile_popcorn:

To mi przypomina, jak brzydko wyglądają bluzgi na czacie, że człowiek musi się lepiej kontrolować. Niestety czasami sam rzucam fakami w trakcie bitwy. Ale nigdy tak personalnie i dosadnie.

Players
3,136 posts
11,828 battles

Uważam lidera, jak i klanowiczów ARESa za niepoważnych. Staramy się wywołać choć mini dramę, a tu zero zainteresowania.

Takie zachowanie jest naganne.

• Funny 2

Players
10 posts
8,269 battles

A no witam ;) Ten post został założony, bez naszej wiedzy, przez wielmożnego kurczaka, więc nie wszyscy o nim wiedzą, ale możemy się pokłócić i obrzucić obelgami :)

[ARES-]
[ARES-]
Players
147 posts
20,561 battles

Witam wszystkich.

Co do zachowania naszego klanowicza Błażeja było ono naganne. Złamał nas wewnętrzny regulamin który zabrania obrażania kogokolwiek czy to wewnątrz klanu ,czy też na chacie gry. Zostanie z nim przeprowadzona rozmowa i jeśli ponownie dojdzie do takiej sytuacji gracz zostanie nawet usunięty z klanu. W naszym klanie kultura i szacunek do innych graczy był zawsze podstawą  i takiego zachowania nie będziemy tolerować. Jednak z drugiej strony wklejanie tutaj tej konwersacji a raczej na pewno jej części wyrwanej z kontekstu budzi wiele wątpliwości. Błażej jest z nami od początku istnienia klanu jest prawie 40 letnim opanowanym facetem który łatwo nie daje się ponieść emocjom (znam go od roku) . Więc proszę nie osądzać z góry jego osoby i całego klanu znając tylko urywek konwersacji który został wklejony. 

Proszę też bardzo moderatora o zamknięcie tego tematu . Twórcą tematu jest pewien turysta klanowy ( 14 klanów w rok czasu :) - który już z naszym klanem nie ma nic wspólnego , a dodatkowo ten post o rekrutacji został tu umieszczony bez wiedzy dowodzących.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich do zobaczenia na morzu :)

• Cool 3

Players
852 posts
8 hours ago, tomaszo1234 said:

Witam wszystkich.

Co do zachowania naszego klanowicza Błażeja było ono naganne. Złamał nas wewnętrzny regulamin który zabrania obrażania kogokolwiek czy to wewnątrz klanu ,czy też na chacie gry. Zostanie z nim przeprowadzona rozmowa i jeśli ponownie dojdzie do takiej sytuacji gracz zostanie nawet usunięty z klanu. W naszym klanie kultura i szacunek do innych graczy był zawsze podstawą  i takiego zachowania nie będziemy tolerować. Jednak z drugiej strony wklejanie tutaj tej konwersacji a raczej na pewno jej części wyrwanej z kontekstu budzi wiele wątpliwości. Błażej jest z nami od początku istnienia klanu jest prawie 40 letnim opanowanym facetem który łatwo nie daje się ponieść emocjom (znam go od roku) . Więc proszę nie osądzać z góry jego osoby i całego klanu znając tylko urywek konwersacji który został wklejony. 

Proszę też bardzo moderatora o zamknięcie tego tematu . Twórcą tematu jest pewien turysta klanowy ( 14 klanów w rok czasu :) - który już z naszym klanem nie ma nic wspólnego , a dodatkowo ten post o rekrutacji został tu umieszczony bez wiedzy dowodzących.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich do zobaczenia na morzu :)

Nic tu nie jest wyrwane z kontekstu. Dostał ode mnie przypadkowo jedną torpedą z Aoby. Od razu rzuciłem na czacie "sorry mate", na co on odpisał "GG IDIOT". I po prostu wyszedłem z bitwy odpaliłem, kolejną i po kolejnej skończonej bitwie napisał do mnie to co na screenshocie. Tam jest cała "rozmowa". 

Dobrze wiedzieć, że są jeszcze tacy 40 letni faceci, którzy o kawałek piksela dostają szału i białej gorączki.  To co by się działo, gdybym go nie chcący zatopił? Nie miał bym już życia? 

• Cool 1
  • Funny 2

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
18 minutes ago, En_Vivo said:

Nic tu nie jest wyrwane z kontekstu. Dostał ode mnie przypadkowo jedną torpedą z Aoby. Od razu rzuciłem na czacie "sorry mate", na co on odpisał "GG IDIOT". I po prostu wyszedłem z bitwy odpaliłem, kolejną i po kolejnej skończonej bitwie napisał do mnie to co na screenshocie. Tam jest cała "rozmowa". 

Dobrze wiedzieć, że są jeszcze tacy 40 letni faceci, którzy o kawałek piksela dostają szału i białej gorączki.  To co by się działo, gdybym go nie chcący zatopił? Nie miał bym już życia? 

Niemniej jednak umieszczanie takich screenów z widocznymi nickami graczy jest niezgodne z regulaminem forum, więc nie powinieneś tego robić, o ile nie chcesz narazić się na karę od moderatora forum.

• Boring 1
  • Bad 1

[TF16]
Players
459 posts
16,637 battles
13 hours ago, blacman_pl said:

ale o co chodzi...?

Hehe, nadworny "turysta klanowy" znowu zmienia barwy klubowe :cap_haloween:

Ciekawe jak długo wytrzyma (albo z nim wytrzymają) w nowym klanie :cap_hmm:

• Funny 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,612 posts
21 minutes ago, piterski74 said:

Ciekawe jak długo wytrzyma (albo z nim wytrzymają) w nowym klanie :cap_hmm:

już chyba opuścił...

[ISEN]
Beta Tester
4,743 posts
14,508 battles
3 hours ago, Greyshark said:

Niemniej jednak umieszczanie takich screenów z widocznymi nickami graczy jest niezgodne z regulaminem forum, więc nie powinieneś tego robić, o ile nie chcesz narazić się na karę od moderatora forum.

Tego typu sprawy powinny być wysyłane na support a nie na forum ew. do dowódcy danego delikwenta.

[QTAZ]
Weekend Tester
320 posts
11,218 battles

Po tylu migracjach klanowych, kilku zmianach nicka (był prezes_krzysiek, prezes_krzys, red_shoehart i teraz kurczak) proponuję oddać się chwili refleksji nad samym sobą i przeanalizować czy aby na pewno wszyscy do okoła są do bani czy może problem jest we mnie.  Generalnie dziwię się, że ktoś jeszcze na poważnie traktuje jego aplikacje do klanu. 

• Cool 4

[HOB]
[HOB]
Players
20 posts
8,948 battles

40-latek ?????..... ze słownictwem, ortografią i poziomem pryszczatego ucznia szkoły podstawowej?

OMG.....

A ja zawsze myślałem, że takie teksty na "czacie" to tylko od sfrustrowanych dzieci latają....

• Cool 1
  • Funny 3

[WIDMO]
Players
149 posts
19,809 battles
23 hours ago, eeLCee said:

Po tylu migracjach klanowych, kilku zmianach nicka (był prezes_krzysiek, prezes_krzys, red_shoehart i teraz kurczak) proponuję oddać się chwili refleksji nad samym sobą i przeanalizować czy aby na pewno wszyscy do okoła są do bani czy może problem jest we mnie.  Generalnie dziwię się, że ktoś jeszcze na poważnie traktuje jego aplikacje do klanu. 

To dopiero teraz żeście się skapneli ? I jeszcze wywiady na youtubie robili :cap_like:. To jest robota dla lekarzy nie dla nas a na przyszłość Panowie lepszy research :Smile_glasses: 

[AKI]
Players
4,181 posts
7,672 battles

uuu dramka? Czekam na więcej bo dawno porządnego tematu nie było i forum umiera :Smile_popcorn:

[TF16]
Players
420 posts
8,111 battles
16 minutes ago, FM6a said:

uuu dramka? Czekam na więcej bo dawno porządnego tematu nie było i forum umiera :Smile_popcorn:

jest jeden fajny w off-topie, ale nie ma tam wodzireja

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this