Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Testování opravy FPS dropů

12 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,400 posts
4,348 battles

Kapitáni!

Poslední aktualizace nebyla příliš zdařila, alespoň co se stability hry týče. Moc dobře jsme si vědomi potíží s FPS dropy a tvrdě pracujeme na tom, abychom problém oddělili od zbytku a vytvořili náležitou opravu. Nyní jsme však přesvědčeni, že to bylo způsobeno chybou v systému, který byl zodpovědný za obnovování menší UI objekty. Bug se objevoval po odehrání jistého počtu bitev za sebou, kdy toto číslo záviselo na charakteristice nastavení hry. Nyní interně testujeme opravu tohoto problému a tato oprava byla také implementována na Veřejný test verze 0.7.3.

Pro ty z vás, kteří byli nejvíce ovlivněni těmito potížemi a kteří by si chtěli ověřit efektivitu této opravy, v přiloženém manuálu můžete vidět, jak modifikovat momentální produkční verzi herního klienta (0.7.2.1). Nicméně, to vyžaduje, aby váš herní klient byl čistý, bez jakékoliv módu, jelikož jejich prezence může narušit provedení opravy a může nám poskytnout zavádějící data o efektivitě této opravy. Instrukce, jak opravu nainstalovat najdete zde: 

Spoiler

WARNING: ‘Launch the game in safe mode’ is NOT an alternative for game client modification uninstall in this very case
WARNING: If you’re not sure you can fully uninstall game client modifications do not proceed with this manual
Mod installation manual:
1.    Delete all of game client modifications if you have any
2.    Check & repair game integrity using launcher or WGC

How to do in WGC:
 image.png

image.png

How to do in launcher:
 image.png

image.png

image.png

3.    Download & execute this program
http://dl-wows-gc.wargaming.net/projects/mods/EN_FixFPS.exe
Insert path to your World of Warships game folder, i.e. “C:\Games\World_of_Warships”

image.png

4.    Make sure the result is successful. To do this, open game folder and check way
 “<game folder>\res_mods\0.7.2.1\gui\flash\”.
You should see 7 files inside:

image.png

1.    Launch the game using WGC or Launcher
2.    In case you’ll have one of following issues: game freeze, game client performance drop, non-working consumables, ships icons absence, please add following info to this topic (all of materials must be gathered after closing game client):
a.     File: ...\<game_folder>\profile\python.log
b.     Screenshots\video with to indicate occurred issuer
3.    DxDiag file

How to create DxDiag?
a.    DxDiag file (see instruction here: https://na.wargaming.net/support/en/products/wows/articles/530/)
After checking the files from the folder "<folder with the game> \ res_mods \ 0.7.2.1 \ gui \ flash \" manually delete them.
Based on the results of checking the changes and tests, it  will be decided to release this fix as a patch for the client version of the game.

pozn. je to v anglickém jazyce, tak pro ty z vás, kteří tento jazyk neovládají, můžou pomoct přiložené screenshoty.

V závislosti na výsledcích z Veřejného testu 0.7.3 a na poskytnuté zpětné vazbě od hráčů, kteří se rozhodli nainstalovat tento fix-mód, se následně rozhodneme, jak dále postupovat s touto opravou a kdy jej implementovat na hlavní server, aby tato oprava byla absolutně úspěšná.

Doufáme, že tento test bude úspěchem a že tato oprava zamezí současným problémům s FPS dropy. Omlouváme se za nepříjemnosti tímto způsobené našim hráčům.

S podravem

Váš World of Warships tým

[WG]
WG Staff
4,400 posts
4,348 battles

Kapitáni,

Dnes byl do hry implementován micropatch, který by měl podle všeho vyřešit FPS dropy. Máte s nimi stále potíže?

Players
1 post
4,067 battles

Dobrý den,mám velký problem s FPS ,vždy jsem hrál s min.60 FPS,poslední dva dny mám jen 2 FPS,nevím co už mám dělat,dal jsem opravit hru,odinstaloval jsem ji a pořád nic,počítač mám nový a výkonný,vše mám na ultra ,dokonce jsem zkoušel i hodně ubrat na grafice ,ale pořád nic,nevíte někdo poradit? mockrát děkuji

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
21 posts
18,805 battles

Chtěl bych znát názor. V inkriminovaném období od posledního up-datu do pondělní opravy fps dropů jsem měl aktivní prémiový účet. Myslím, že kompenzace v počtu navrácení prémiových dní, kdy byl WoWS špatně hratelný vinou WG by byl na místě.

• Cool 2

[POFF]
[POFF]
Players
442 posts
9,506 battles

Včera mě při hraní FPS dropy navštívily znovu. Tak to jen hlásím.

[WG]
WG Staff
4,400 posts
4,348 battles
7 hours ago, jurgenb said:

Včera mě při hraní FPS dropy navštívily znovu. Tak to jen hlásím.

On 3/20/2018 at 4:53 PM, javaanse said:

Dobrý den,mám velký problem s FPS ,vždy jsem hrál s min.60 FPS,poslední dva dny mám jen 2 FPS,nevím co už mám dělat,dal jsem opravit hru,odinstaloval jsem ji a pořád nic,počítač mám nový a výkonný,vše mám na ultra ,dokonce jsem zkoušel i hodně ubrat na grafice ,ale pořád nic,nevíte někdo poradit? mockrát děkuji

Můžete prosím odeslat wgcheck na podporu? Kdyžtak návod najdete zde: https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/articles/65/

Jde jen o to mít po hromadě reporty od vás, kteří stále s FPS dropy máte potíže. Děkuji

[IDDQD]
Korzár
2,470 posts
494 battles
1 hour ago, YabbaCoe said:

Můžete prosím odeslat wgcheck na podporu? Kdyžtak návod najdete zde: https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/articles/65/

Jde jen o to mít po hromadě reporty od vás, kteří stále s FPS dropy máte potíže. Děkuji

Kolega se ptal, jestli nám nevrátíte prémiák za dny, kdy byl Wows nehratelný. Když něco chcete, tak to jsme Vám dobří, ale jak chceme komepnzaci za Vaše chyby, tak to přehlížíte. Nezapomeňte zas dát do videa, jak jsme pro Vás důležití a jak Vám na nás záleží. 

• Cool 3

[WG]
WG Staff
4,400 posts
4,348 battles
18 hours ago, Wolffnstein said:

Kolega se ptal, jestli nám nevrátíte prémiák za dny, kdy byl Wows nehratelný. Když něco chcete, tak to jsme Vám dobří, ale jak chceme komepnzaci za Vaše chyby, tak to přehlížíte. Nezapomeňte zas dát do videa, jak jsme pro Vás důležití a jak Vám na nás záleží. 

Samozřejmě se zeptám, ale nic slíbit zatím nemůžu :Smile_sad:

EDIT: Bylo naznačeno, že až budou tyto problémy s FPS dropy kompletně vyřešeny, tak pak se bude uvažovat o důstojné kompenzaci. Více informací prozatím nemám

• Cool 2

[WG]
WG Staff
4,400 posts
4,348 battles
V 7/28/2018 v 0:36 noob_on_steroids řekl/a:

YabbaCoe: pure google translate?

cože, co? :fish_nerv:

Players
567 posts
7,881 battles

Ale, zdálo se mi, že ten tvůj první příspěvek tady vypadá jako přeloženej googlem a protože jsem měl pár piv, tak jsem se neudržel. Sorry za spam a za drzost...

• Funny 1

[WG]
WG Staff
4,400 posts
4,348 battles
Před 15 hodinami noob_on_steroids řekl/a:

Ale, zdálo se mi, že ten tvůj první příspěvek tady vypadá jako přeloženej googlem a protože jsem měl pár piv, tak jsem se neudržel. Sorry za spam a za drzost...

no máš štěstí :fish_viking:

Sign in to follow this