Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
laksaaa

ORP "GROM'' Zapraszam.,

3 comments in this topic

Recommended Posts

[WILKI]
Players
2 posts
6,779 battles

Witam. Zapraszam do klanu , raczej nie fanatyków:cap_haloween: ale zwykłych, przeciętnych graczy lubiących rozrywkę w piątkowe i sobotnie wieczory. Najchętniej widziani gracze z 8-ką lub 7-ką z przodu w roczniku no i połowa 90-tego. Ze względu iż sam mam 8-kę i raczej łatwiej będzie nam się dogadać no i nie mamy tyle czasu na codzienne rozgrywki co młodzież. Mam nadzieje że znajdzie się kilkoro (M) lub kilka (K) chętnych do wspólnej zabawy:cap_like:. MOŻE NAWET POGRAMY W BITWACH KLANOWYCH:cap_look::cap_rambo:. ZOBACZYMY. Na razie serdecznie ZAPRASZAM. A no i teamspeak by się zdał żeby pogadać podczas gry.

PS. Fajnie jak ktoś ma 8 TIER . Jak są bitwy klanowe to po zagraniu 8-ką dostaję się trzy dyszki do rozgrywek.

Jeszcze raz POZDRAWIAM I ZAPRASZAM

• Cool 4

[NASI]
Players
5 posts
9,221 battles

Witam

Wiem że jest w waszym klanie kolega Pako doszedł do was niedawno, jeśli można po proszę przekazać iż poszukuję z nim kontaktu .

Może napisać i tutaj .

osobiście też rozważam przyjście do waszego klanu , dlatego potrzebuję kontaktu z Pako

Pozdrawiam

Janek  /swojak/

[WILKI]
Players
2 posts
6,779 battles

Witam.

Obecnie Pako nie ma  w naszym klanie był długo nieaktywny i Rekruter chyba go usunął albo sam zrezygnował. Tak więc nie mam z nim kontaktu.

Ale serdecznie zapraszam.

POZDRAWIAM: laksaaa