Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Vyjmutí některých barev z příspěvků na fóru

14 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,343 posts
4,347 battles

Kapitáni!

Poté, co jsme představili nové schéma celého fóra, poměrně značný počet z vás se začlo potýkat s potížemi, při kterých se vám špatně četli některé příspěvky v případě, že ostatní hráči psali texty v jiných barvách, než v základních (např. černou nebo modrou, při využití temného schéma, nebo žlutou či světle šedou při použití světlého schéma).

Abychom vám ukázali, jak to vypadá:

TestTestTestTest

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vypnout možnost použití různých barev, které tak nadále budou moci využívat pouze zaměstnanci WG. Nicméně vám zůstává plno možností, jak upravit vaše texty, jako například podtržení, kurzíva, tučné a další nastavení pro nadpisy, různé velikosti textů a písma, stejně tak u tabulek, vodorovných linií, spoilerů atd.

Děkujeme za pochopení!

[BIA]
Beta Tester
387 posts
4,334 battles

A odkedy to bude fungovať ?

Už by mi to asi nemalo písať červenou nie? Pozadie som skúšal... to funguje.

[WG]
WG Staff
4,343 posts
4,347 battles
On 3/14/2018 at 4:43 PM, Eraser_SK said:

Bude to fungovat velmi brzy. Probíhali ještě jisté změny, proto se toto oznámení ještě na chvíli schovalo. 

[POFF]
[POFF]
Players
442 posts
9,506 battles

Ach jo. Co změna, to k okleštění stávajících možností... 

Časem nám povolíte jen bílé písmo na bílém pozadí, ne? A pro zvlášť urgentní příspěvky toto bílé písmo můžeme zvýraznit ještě tučným fontem.

Players
1,204 posts
12,678 battles
On 14. 3. 2018 at 3:34 PM, YabbaCoe said:

Kapitáni!

Poté, co jsme představili nové schéma celého fóra, poměrně značný počet z vás se začlo potýkat s potížemi, při kterých se vám špatně četli některé příspěvky v případě, že ostatní hráči psali texty v jiných barvách, než v základních (např. černou nebo modrou, při využití temného schéma, nebo žlutou či světle šedou při použití světlého schéma).

Abychom vám ukázali, jak to vypadá:

TestTestTestTest

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vypnout možnost použití různých barev, které tak nadále budou moci využívat pouze zaměstnanci WG. Nicméně vám zůstává plno možností, jak upravit vaše texty, jako například podtržení, kurzíva, tučné a další nastavení pro nadpisy, různé velikosti textů a písma, stejně tak u tabulek, vodorovných linií, spoilerů atd.

Děkujeme za pochopení!

Sám jsem měl potíže s černým textem páč používám ''dark theme''. Ale! Je tohle opravdu jediná možnost jak tento problém vyřešit? Co třeba signatura, na tu se tato omezení budou taktéž vztahovat? Hodláte bloknout jen několik barev které dělají největší problémy, nebo všechny barvy?

Edit:

Tak už nemůžu měnit barvu textu prostě nemám tu možnost, jednoduše zmizela. Barvy nefungují ani v signaturách. Jen tak!

Tento topic má 26 views! Jak je možné že o změně, která se bude týkat naprosto všech zdůrazňuji všech uživatelů fóra nejsou předány informace nějak lépe? Nebýt Žabákova random postu jakožto odpovědi na otázku kterou tu položil asi jediný člověk který tento topic včas zaregistroval absolutně nikdo by o této změně nevěděl. Drtivá většina uživatelů fóra by si toho všimla až když jim zmizí možnost změny barvy textu. Je opravdu tak težké ten topic někam připnout nebo bumpnout aby to lidé viděli? Jak je možné že je WG tak absolutně neschopné v předávání informací svým zákazníkům? Tímto přístupem jsem naprosto rozhořčen a jsem znechucen tím jakým způsobem je můj projev na fóru limitován!

Pfuj, má ucta Rock_n_rolf!

Edit #2: Barva textu změněna jako protest proti odebrání barev z fóra.

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,896 posts
14,290 battles

S tím tedy nesouhlasím, je těžký se prostě zakázala černá a bílá? :Smile_sad:

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,896 posts
14,290 battles

Jo a @YabbaCoe po klanové poradě tě asi vyměníme za jiného správce, przdíš nám forum. Kouknem kolik máme v naší kasičce a bude konkurz :Smile_trollface:

• Funny 1

Privateer
291 posts
6,075 battles
On 3/14/2018 at 4:43 PM, Eraser_SK said:

Cervena pujde vzdycky, viz Necyklopedie:

Spoiler

latest?cb=20070624155604

srry za OT, tohle proste muselo ven :Smile_Default:

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,896 posts
14,290 battles

A nechci a nechci a nechci....

Spojler
Spojler
Spojler
Spojler

Hack by IDDQD :Smile_trollface: 

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,896 posts
14,290 battles

Bojkot !!!!!!! :Smile_great:

Spojler
Spojler
Spojler
Spojler
Spojler

Pinky není nemoc :Smile_trollface:

[T-N-T]
Players
3,632 posts
16,756 battles

To jsou mi ale hloupé nápady.

Jak mám bez barev zvýraznit, na co např. v citovaném příspěvku reaguji

Respektive jak mám upozorŇovat na chyby v citovaném příspěvku?

Eh, to jsme to dopracovali.