Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_Ninyu_

Türkçe haber kaynağınız fleetreview-tr.com

8 comments in this topic

Recommended Posts

[BV]
[BV]
Players
521 posts
12,677 battles

ftr.thumb.jpg.548be0a790a61e5475931552f97311d2.jpg

------------------------------------------

Tanıtıma girmeden önce kısa bir açıklama yapmak istiyorum. 2016 yılının ağustos ayında kendi çapımda kurduğum fleetreview-tr kurulduğu andan itibaren portal öncesi verdiği bilgiler sayesinde oldukça olumlu tepki ile karşılaştı ve kısa sürede 10k okunmayı zamanla 40k okunmayı yakaladı. İnsanlar gelecek yenilikleri haftalar öncesinden bilmeyi çok sevdi ve bu sevgi beni sitemi güncel tutmaya itti. Özellikle Topluluk Katılımcısı olduğum zamanlar en aktif dönemlerini yaşadı. Resmi Türkçe haberi gelmeden günler öncesinde paylaşılan haberler bir kitle oluşturdu ve Türk oyunculara bir blog okuma alışkanlığı kazandırdı.

Fakat bu güzel ortam özellikle WG'nin kendi developer sayfasını açması, sızıntıların önüne geçmesi ile malesef baltalandı ve sitem uzunca bir süre inaktif şekilde durdu. fleetreview-tr sıradan bir portal sitesi olmadığı için bu süre boyunca zaten Türkçe'ye çevrilmiş haberleri yayımlama gereği duymadım, fakat bu süre boyunca sürekli sitemin kontrol edildiğini istatistikler kısmından görüyordum ve bu takip eden insanlara bilgi verememek beni derin üzüntüye sokmuştu. Ortada verecek bir bilgi yoktu çünkü...

Ancak Türk Topluluğuna verilen WG desteğinin tamamen hem portal hem forum hem de facebook üzerinden bitirilmesi üzerine insanların Türkçe bilgiye tekrar ulaşabilmesi için siteyi yeniden yapılandırdık. Bu saatten sonra Türkçe bilgiye ulaşmak isteyen herkesi tıpkı eskiden olduğu gibi aynı adreste bekliyor olacağız.

------------------------------------------

World of Warships'in en iyi haber bloğu fleetreview-tr.com bendeniz OttomanSlap/Recep tarafından kurulmuş ve TR Topluluk Katılımcısı rykzet/Deniz'in ekibe katılmasıyla yayın hayatına yenilenmiş tasarımıyla geri dönmüştür.

OttomanSlap/Recep, 26 yaşındayım ve  temmuz 2015 'ten beri World of Warships oyununu aktif bir şekilde oynuyorum.

rykzet/Deniz 25 yaşındayım ve CBT'den beri aktif bir şekilde oynuyorum ayrıca Twtich ve Youtube kanalımda da oyunla ilgili yayınları ve videolarımı devam ettiriyorum.

Amacımız size en iyi ve kaliteli bilgiyi en kısa sürede ulaştırmak,oyun hakkında nerede ne yayınlanmış ise size bildirmek, oyun bilginize ve tecrübelerinize artı katmak olacaktır.

Yayınlanacak haberler tüm World of Warships forumlarından,reddit gibi sitelerden ve röportajlardan orjinal çeviri hali ile sizlere ulaştırılacaktır.Sizlere düşen bizi takip etmek ve bilgilenmektir. Belirli aralıklarla yayınlayacağımız geliştiriciler ile olan röportajlarla oyuna neler geleceği ve neler değişeceğini öğrenecek oyunun gelişimi ve değişimi hakkında sağlıklı bilgiye ulaşacaksınız.

Editörleriniz : OttomanSlap / rykzet

Not: Sitemiz yeni platforma taşındığı için eski platformdaki oturmuş düzeni kurmak zaman alıyor. Yaklaşık bir haftadır saatlerce uğraşıyoruz ve bir çok sıkıntıyı giderdik. Sitede ki deneyimleriniz sırasında tespit ettiğiniz sıkıntıları bize facebook ve SPS / FTR discordu üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca facebook sayfamızı da takip edebilirsiniz. (İsim değişimi 3 gün sürüyor ismi değişim sürecinde)

Sitemiz     >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> http://www.fleetreview-tr.com/

Facebook >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> https://www.facebook.com/fleetreview.tr/

Discord     >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> https://discord.gg/dhFhJFh

• Cool 18

Community Contributor
371 posts
6,328 battles

Gereken desteği elimizden geldiğince vereceğimizden şüpheniz olmasın. Duyurumu konusunda tarafımızca paylaşımları yapıyoruz. Başarılar :Smile_popcorn:

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.