Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
FormationCloudsDefance

Viva France Olayını Anlamadım

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
12 posts
3,111 battles

Viva France koleksiyonunda görevler yaptık ve kutular topladık. Benim Koleksiyonumda 2 parça eksik kaldı. İnsanlar bu görevlerden fransız zırhlısı falan kazananları duydum. Birkaç sorum var:

• Koleksiyondaki 2 eksiği nasıl tamamlayabilirim?
  • Aigle kazanırsam, bazı görevlerden 1 fransız kutusu veriyor, bu kutudan bu koleksiyona özel içerik çıkar mı, yoksa sadece fransız gemilerinde kullanabileceğimi parçalar mı çıkar?
  • Süper Kutu'dan premium gemi çıkma ihtimali var mı?

Players
843 posts
13,584 battles

Gelmeyen koleksiyon parcasina mause ile tikla yenilenen koleksiyon parcalari ile koleksiyonu tamamlayabilirsin o kutulardan ozel sancaklar ve bayraklar cikar birde sansa fransiz zirhlilari 5,6,7,8 tier zirhlilari cikma sansi var super kutudan premium gemi cikar sansa ama bana cikmadi bazi arkadaslarima cikti 5 ve 6 sv gemiler unutmadan harekat bolumunde fransiz gorevlerini tekrar yaparak yildiz toplayarak gorevleri tamamlayabilirsin 3. Gorev sonunda 8 tier fransiz bb si kalici kamuflaji veriyor daha bendede bitmedi surede kisitli bilgin olsun

Players
12 posts
3,111 battles
1 saat önce, PisiReis dedi:

Gelmeyen koleksiyon parcasina mause ile tikla yenilenen koleksiyon parcalari ile koleksiyonu tamamlayabilirsin o kutulardan ozel sancaklar ve bayraklar cikar birde sansa fransiz zirhlilari 5,6,7,8 tier zirhlilari cikma sansi var super kutudan premium gemi cikar sansa ama bana cikmadi bazi arkadaslarima cikti 5 ve 6 sv gemiler unutmadan harekat bolumunde fransiz gorevlerini tekrar yaparak yildiz toplayarak gorevleri tamamlayabilirsin 3. Gorev sonunda 8 tier fransiz bb si kalici kamuflaji veriyor daha bendede bitmedi surede kisitli bilgin olsun

Zaten yinelenenleri kullandığım halde 2 boşluk kaldı.

Players
843 posts
13,584 battles

Daha kutu veriyor bitirirsin merak etme harekat gorevlerinde fransiz gorevini bitirmeye calis sen bazi gorevleri es gecmissin yada erkenden yenilenenleri kullanmissin normalde bitmesi lazimdi

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.