Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Aragamash

Balancovaný MM

68 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Privateer
2,861 posts
4,745 battles
1 hour ago, TheComedian1983 said:

Já jsem zvědav jestli to někdy dotáhnem na komplet růžovej klan a pokud ano, zda to dotáhnem na např. celej klan vybanovanej na týden :cap_yes:

1 hour ago, LucyCZ said:

Na růžovou divizi jsme tuším měli dobrej úspěch s náborem :Smile_great:, ale ten banán....čéče nevím :Smile_teethhappy:

Hele vy komici , jsem si k vůli Vám zlomil nehet a prasklo mi zrcátko :Smile_medal:

• Funny 2

[IDDQD]
Korzár
1,552 posts
11,090 battles
Před 1 hodinou Stratos_HF řekl/a:

Hele vy komici , jsem si k vůli Vám zlomil nehet a prasklo mi zrcátko :Smile_medal:

Jsi si chtěl dlouhým vietnamským nehtem na malíčku vydloubnout VOKO? :cap_haloween:

Players
122 posts
13,396 battles

Největší sr...a téhle hry MM a její rozdělování hráčů....neuvěřitelné. Přesně kvůli tomu tahle hra stojí za vyližpr..l. Na jednu stranu zlaťáky a fialky a na druhou stranu odpad z publicku. Bravo WG, jen tak dál k znechucování hráčů.

shot-18.04.05_15.04.43-0556.jpg

shot-18.04.05_17.00.29-0615.jpg

• Cool 1

[BL4CK]
[BL4CK]
Players
4 posts
17,919 battles

Je to stale dokola .... a team z WG je neschopny konecne udelat bitvy stejneho Tieru vse vyreseno zadny +-

• Bad 1

Players
856 posts
11,895 battles

Možná se pletu, ale neslibovali nedávno, že to bude rozhazovat lodě tak, aby na jedné straně nebyli (jako teď) 2 Missky a 3 Minotaurové?...a na naší straně ani jedna z těchto lodí? Mělo to být pokud možno zrcadlově ne?:cap_hmm:

worldofwarships_2018-06-10_21-01-05-98.p

[T-N-T]
Beta Tester
902 posts
7,208 battles
31 minutes ago, ladisg said:

Možná se pletu, ale neslibovali nedávno, že to bude rozhazovat lodě tak, aby na jedné straně nebyli (jako teď) 2 Missky a 3 Minotaurové?...a na naší straně ani jedna z těchto lodí? Mělo to být pokud možno zrcadlově ne?:cap_hmm:

worldofwarships_2018-06-10_21-01-05-98.p

Já tam nevidím možnost to namíchat jinak.

Ty čety to zamkly tak, že to jinak složit nejde:cap_like:.

Players
856 posts
11,895 battles

Slibovali "

• Navíc bere systém tvorby týmů v úvahu národ, ke kterému každá loď patří, ale rozdělení lodí do týmů s ohledem na jejich národ probíhá bez přihlédnutí k jejich úrovním. Systém se pokouší zajistit, aby bylo národní zastoupení v soupeřících týmech co nejvyrovnanější. Přitom se snaží umístit lodě do týmů podle jejich úrovně, typu a národa rovnoměrně, ale ne striktně symetricky. Pokud by systém vždy dodržoval přísnou symetrii sestav týmů, mohla by doba, kterou hráči stráví čekáním ve frontě na bitvu, přesáhnout pět minut a týmy by byly do bitvy posílány neúplné.

Takže díky četám je ten jejich nový systém stejně absolutně nefunkční i v době, kdy sestavování týmů trvá hře pouhé 2 sekundy a systém nemá žádnou snahu o to jejich slibované "zrcadlení národů". Pak to dopadne že oni mají třeba 2 ruské lodě vs 0 a my 3 britské vs 1 oni třeba.

Mě je to fuk (jenom že to slibovali), takhle složené týmy jsou kolikrát příslibem zajímavé bitvy..... jenom jsem si ale všiml že ten jejich MM upřednostňuje kratší čekací doby před zrcadlením a nemá snahu počkat ani pár vteřin.

Mě štve na MM jenom to, že neumí(nechce) složit rovnocenné týmy z pohledu výkonnosti jednotlivých hráčů, ale i tady na fóru je spoustu zastánců "rychlovek"

[IDDQD]
Privateer
2,861 posts
4,745 battles
14 minutes ago, ladisg said:

Mě štve na MM jenom to, že neumí(nechce) složit rovnocenné týmy z pohledu výkonnosti jednotlivých hráčů, ale i tady na fóru je spoustu zastánců "rychlovek"

Zásadní problém , počet hráčů . Na EU kolem +/- 20:00 hraje kolik , 25K lidí ? Skoro týden jsem nehrál , takže nevím .  Proto ti to rankově ( použiju barevnou škálu z tanků - fialka ,modrý , zelený atd . ) vyrovnaný lidi nedá . A navíc , má o to WG záujem ? Asi ne . Pozor konspirace - drží 90% lidí kolem WR 50% z extremy na obě strany .Tady to rankování narozdíl od CS-Go atd . nebude fungovat .

Takže když opička zatočí kolem RNG , tak jsi v pérdeli a neuděláš nic a můžeš být sebefialovější  . Proto jsou v slzavém údolí ty epické bitvy z nastřílenou DMG +300K , potopených lodí 6 a víc a prohra . 

[O-S-W]
Players
215 posts
10,619 battles

hlavně je teď ve hře milion křižníku a všechny s radarem. Jako mít bitvu kde je 7 lodí s radarem na jedné straně (bylo to myslím 6 vs 7), tak to je pro DD fakt zábava. Nemluvě o CV, každý křižník má AA + baráž, takže si určitě "dobře" zahraje i hráč s CV.Je to ode zdi ke zdi. Hrál jsem s Gaeringem, byl za skálou v CAPu a přes 2 minuty svítil v kuse na radary (nemohl jsem dělat nic než koukat na čas, vyjet = smrt), radary střídaly Missouri + Clevelandy 9km ode mě. Fakt super zábava, současná verze hry je s DD na tieru 8-9 skoro nehratelná.

Players
713 posts
5,721 battles
Před 51 minutami TimTaylorCz řekl/a:

hlavně je teď ve hře milion křižníku a všechny s radarem. Jako mít bitvu kde je 7 lodí s radarem na jedné straně (bylo to myslím 6 vs 7), tak to je pro DD fakt zábava. Nemluvě o CV, každý křižník má AA + baráž, takže si určitě "dobře" zahraje i hráč s CV.Je to ode zdi ke zdi. Hrál jsem s Gaeringem, byl za skálou v CAPu a přes 2 minuty svítil v kuse na radary (nemohl jsem dělat nic než koukat na čas, vyjet = smrt), radary střídaly Missouri + Clevelandy 9km ode mě. Fakt super zábava, současná verze hry je s DD na tieru 8-9 skoro nehratelná.

Vzit si Shimu a jet to ciste na DMG a prcat capy. Jedine řešení.

Hlavne balanc clevelandu na VIII je fakt uchvatny, stacilo by bohate kdyby mel radar na 7km a buff dostrelu treba. Ten dostrel v X je tragedie. Za me na VI OP a na VIII slaby, nemohli jej dat na VII kde by byl akorat :cap_old:

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,482 posts
9,914 battles
49 minutes ago, BergiCapitain said:

Hlavne balanc clevelandu na VIII je fakt uchvatny, stacilo by bohate kdyby mel radar na 7km a buff dostrelu treba. Ten dostrel v X je tragedie. Za me na VI OP a na VIII slaby, nemohli jej dat na VII kde by byl akorat :cap_old:

Mluvime o tom samem Clevelandu? Respektive aktualne ma nejlepsi winrate, nejlepsi avg. kills a treti nejlepsi prumerny damage ze vsech t8 krizniku?
A ano ma zatim na svem konte maly pocet bitev (nekolik desitek tisic) ale argument ze ho hrajou ted jen fialky neplati jelikoz ho dostal kdejaky tunta.

Players
713 posts
5,721 battles
Před 14 minutami Sigimundus řekl/a:

Mluvime o tom samem Clevelandu? Respektive aktualne ma nejlepsi winrate, nejlepsi avg. kills a treti nejlepsi prumerny damage ze vsech t8 krizniku?
A ano ma zatim na svem konte maly pocet bitev (nekolik desitek tisic) ale argument ze ho hrajou ted jen fialky neplati jelikoz ho dostal kdejaky tunta.

Az bude mit na konte podobny pocet bitev jako ostatni, tak to zhodnotime. 

Zatim je to dost zkresleno slozenim tymu. Casem se bude vyskytovat ve hre jeden cleveland na kazdy strane a tyhle cisla budou vypadat jinak. Obraz bitvy nemluve.

[SALIS]
Players
334 posts
12,106 battles
2 hours ago, BergiCapitain said:

není náhodou 9km radar stejný jako měl NO na osmičce a teď má Baltík na tom stejném tieru? 

Buff dostřelu? A co by jsi na větší vzdálenost s těma obloučkama trefoval? A na sedmičku nemohl přijít protože tam přijde třída Brooklyn, která nejde napasovat nikam jinam...

Za mě je Cleveland tam kam patří, dobře vybalancovaná loď, ikdyž pro spoustu hráčů (například pro mě) až moc těžká na hraní :Smile_smile::Smile_smile:

Spoiler

Teďka vyšly (a vyjdou) radarové křižníky tak si všichni hráči DDček stěžujou, že je moc radarových křižníků... Potom vyjdou bitevky a všichni hráči křižníků si budou stěžovat že je všude moc křižníků; a potom vyjdou DDčka a všich BBabies si budou plakat že je všude moc torpéd a že nevidí co po nich stříli a tak dále... 1f603.png

• Cool 3

Players
713 posts
5,721 battles
Před 4 hodinami Dave6 řekl/a:

Buff dostřelu? A co by jsi na větší vzdálenost s těma obloučkama trefoval?

Odhalit skrytý obsah

Teďka vyšly (a vyjdou) radarové křižníky tak si všichni hráči DDček stěžujou, že je moc radarových křižníků... Potom vyjdou bitevky a všichni hráči křižníků si budou stěžovat že je všude moc křižníků; a potom vyjdou DDčka a všich BBabies si budou plakat že je všude moc torpéd a že nevidí co po nich stříli a tak dále... 1f603.png

To stejne co s DM. Obloucky jsou dost podobne.

Jinak nemuzes srovnavat NO jakozto tezky kriznik a Cleveland, je tam uplne jiny gameplay. Tudiz by mel mit i jinou vybavu plynouci z ulohy ve hre.

[SALIS]
Players
334 posts
12,106 battles
2 minutes ago, BergiCapitain said:

To stejne co s DM. Obloucky jsou dost podobne.

Jinak nemuzes srovnavat NO jakozto tezky kriznik a Cleveland, je tam uplne jiny gameplay. Tudiz by mel mit i jinou vybavu plynouci z ulohy ve hre.

Jenže Des Moines (což je, jentak mimochodem těžký křižník) má v základu skoro stejný dostřel jako Cleveland + může mít modul na dostřel což je výhoda toho, že je o dva tiery výš než Cleveland :Smile_smile::Smile_smile:

No a WG určilo (nebo mně osobně to tak přijde), že právě lehké křižníky budou vybaveny dobrými spotřebními doplňky, aby plnily úlohu podpůrné lodi pro tým; zatímco těžké křižníky by teoreticky měly mít víc šancí si nastřílet a víc vydržet...  :cap_rambo: 

Players
713 posts
5,721 battles
Před 11 hodinami Dave6 řekl/a:

Samozrejme vim, ze DM je tezky kriznik ale urcenim je to CA do capu, kdezto NO neni uplne CA do capu at uz kvuli absenci radaru, reloadu ci trajektorii strel. S DM vydrzim celne abych neco "odingal" zabil DD a zase se schoval, ale s clevelandem nic neodingas jelikos dostanes i celne na salvu klidne dve citadely a vubec nemluvim o tom, jak se do tebe opre X BB. Takze nejake zabijeni DD v capu neni uplne realne jedine muzes stat za ostrovem a poustet radar a strilet padacky na podpaly BB, ale tohle neni uloha CA. O nejakem zabavnem GP ani nemluvim. Zabavnou lod na svem tieru zprasili tim, ze ji dali o dva tiery vyse. Vim, ze zase nekdo vytahne statistiku a kolik ma Cleveland WR, DMG atd, to je ted, az se srovna MM ktery nebude vypadat 1DD, 7Clevlandu, 2CA, 2BB ale 3DD, 5BB a 4CA, tak se to otoci a bude to jeden z nejhorsich VIII CA. Treba se pletu a rad se omluvim, ze jsem zde siril nesmysly.

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,482 posts
9,914 battles
6 hours ago, BergiCapitain said:

Samozrejme vim, ze DM je tezky kriznik ale urcenim je to CA do capu, kdezto NO neni uplne CA do capu at uz kvuli absenci radaru, reloadu ci trajektorii strel. S DM vydrzim celne abych neco "odingal" zabil DD a zase se schoval, ale s clevelandem nic neodingas jelikos dostanes i celne na salvu klidne dve citadely a vubec nemluvim o tom, jak se do tebe opre X BB. Takze nejake zabijeni DD v capu neni uplne realne jedine muzes stat za ostrovem a poustet radar a strilet padacky na podpaly BB, ale tohle neni uloha CA. O nejakem zabavnem GP ani nemluvim. Zabavnou lod na svem tieru zprasili tim, ze ji dali o dva tiery vyse. Vim, ze zase nekdo vytahne statistiku a kolik ma Cleveland WR, DMG atd, to je ted, az se srovna MM ktery nebude vypadat 1DD, 7Clevlandu, 2CA, 2BB ale 3DD, 5BB a 4CA, tak se to otoci a bude to jeden z nejhorsich VIII CA. Treba se pletu a rad se omluvim, ze jsem zde siril nesmysly.

Ehmm vys o tom ze si protirecis?

Nejdrive pises ze CL Cleveland se hodi jen na schovavani se za ostrov a zapalovani a farmeni damage na BB a na konci pises ze se mu zatim dari v MM kde je vetsina lodi CA/CL a ze se mu prestane darit az bude MM kde vetsina lodi je jeho potrava (BB a DD)?

Ale mas pravdu ze teprve cas ukaze kde se ustali. Jelikoz jedna vec je jak je lod nastavena a druha vec je co s ni provedou hraci. Trebas Atlanat je v rukou zkuseneho hrace naprosto OP lod zatimco v rukou podprumerneho hrace naprosto strasliva lod.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.