Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Aragamash

Balancovaný MM

68 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
2,397 battles

Ahoj,

předpokládám, že se tato zpětná vazba s odezvou moc nesetká, ať už kvůli malému vzorku dat, nebo prostě proto, že nejsem dostatečně platící zákazník (alepsoň tak mi to bylo naznačeno na WoT fóru). Hlavně bych se totiž chtěl zeptat, kdy dojde k tvorbě bitev s vyváženým MM. Ve World of Tanks se jim to už povedlo a ačkoliv 3-5-7 systém není možná utopisticky ideální, nestává se, že by na jedné straně byly tanky vyšší úrovně než na druhé. Tento problém ovšem na lodích máme a to docela často. 

Tak například hned první screenshot v příloze. Vážně vám přijde fér, že jeden tým má tři osmičky a ten druhý má pouze devítky a desítky? Ten den se mi to stalo dokonce dvakrát (druhý screenshot jsem nedělal, měli jsme 2 osmičky, oni žádnou - tentokrát jsme to ale vyhráli i přes to, že nám MM hodil fůru klacků pod nohy). 

Upřímně, ale toto není ten největší problém, který mě trápí. Samozřejmě, že je lepší mít vyšší úrovně, ale když tam hodíte pár zásahů do citadel, tak je vám úplně jedno zda jste trefili Yorcka, Hippera nebo Roona...

Jak jsem řekl hned na začátku, přítelkyně si dělala statistiku a skončila u čísla 36 protože toho prostě a jednoduše měla dost. Počítala bitvy, ve kterých nepřátelský tým měl více torpédoborců než náš... U čísla 36 přestala počítat s pár docela sprostými slovy... Ono ani nejde o to, že je to snad v každé druhé bitvě. Jde o to, že tým, který měl více torpédoborců ve 36 případech prohrál jen 5x... Stručně řečeno, pokud to ten tým nepodělal hned ze začátku nějakou torpédo-kamikazí a torpédoborce jim přežily první 3 minuty, tak jsme to měli spočítané. Mít o torpédoborce víc je mnohdy až neuvěřitelná výhoda. Poslední dobou jsou populární bitevní lodě a tým s více torpédoborci si je vklidu posílá pod vodu. Potřebujete obsadit oblast? Nevadí, tým s více torpédoborci je prostě flexibilnější a rychlejší. Samozřejmě to funguje i opačně. Má-li můj tým více torpéďáků, je celá bitva mnohem snazší (pokud nepadnou během prvních 3 minut).  Z posledních 7 tkových, kdy jsme měli více těchto borců, jsem prohráli jen jednou...

Já fakt nevím, kde je problém. Ve špičce je online až 27 000 hráčů. To je tak těžké zařídit stejné počty torpédoborců na obou stranách? Už jsem to zkoušeli i oblafnout tím, že jsme vzali do čety 3 šestkové torpé'ďáky a nepřátelé měli 2 šestky a 2 sedmičky... 

Nevadí mi mít celkově tým nižší úrovně, nevadí mi když mezi sedmičky někdo dotáhne čtverku (ve WoT to vyřešili), ale prostě tahle nevyváženost torpédoborců je stupidní a hru to vážně kazí. Máte-li více torpédoborců, je hra z poloviny vaše. Jen to totálně nepokazit... Vážně to chce už změnu. Nebo rovnou zaveďte 2 letadlovky proti jedné, vyjde to nastejno...

(Jinak, než někdo začne nadávat, jaká jsme rajčata - jsme standartní normální průměrný vzorek s poměrem vítězství 50%. respektive 52% u ní...)

shot-18.02.21_23.03.10-0828.jpg

Players
4 posts
2,397 battles

Tak jen malá aktualizace pro Vás, kdo jste to tady neignorovali.

S přítelkyní dnes v divizi 4 bitvy...

Myoko + Lyon na jedné z těch přepracovaných map... Měli jsme o jednoho torpédoborce méně. Aby to nebylo málo, první torpédoborec spáchal sebevraždu (ne doslova, prostě ho chytli, to se stane) a druhý měl potíže se připojit do bitvy. Pak přišel cyklón no a bylo vymalováno... Prohra.

Myoko + Lyon na Epicentru - mapa Trojzubec. Opět o jednoho torpéďáka méně. Sice jsme se drželi, ale nakonec jsme to prohráli. S Myokem mě jako posledního dorazil Aigle. Jak nečekané. Takže prohra.

2x La Galissionére... Přítelkyni se nedařilo připojit (zase). Tentokrát jsme my měli 3 DDčka a nepřátelé jen 2. Byla to ta mapa se 4 obsazovatelnýma zónama uprostřed mapy uspořádanýma do čtverce. Ze začátku to bylo vyrovnané. Ale nakonec jsem vyhráli a to o dost.

Čtvrtá bitva byla Isokaze a Phoenix mezi pětkama na mapě, kde skoro celý jihozápadní roh zabírá pevnina. My 2 torpédoborce a oni jen jednoho. Přestože jsem s Phoenixem kopyto a ona je nová s Isokaze, a přestože oba týmy měly Langleyho a Bogue vyhráli jsme drtivě se ztrátou dvou lodí. Já ve Phoenixu (torpédový nálet mě pěkně sejmul) a myslím že Wyoming nebo New York... Drtivá výhra... 

Já neříkám, že je to stoprocentní. Samozřejmě, že ne... Ale ta korelace zde prostě bude. V 85% případech, když vidím, že má jeden tým více torpédoborců, tak je výsledek jasný. Jistě záleží na schopnostech ostatních hráčů a na tom jak ryhcle DD padne, ale fakt v 85% tým s vícero DDčkama vítězí. A fakt je to o ničem, když víte výsledek už při načítání bitvy.

Tak to je... Dělejte s tím sakra něco...

P.S. Všiml jsem si, že v každé bitvě je vždy alespoň jeden hráč AFK první 3 až 4 minuty. Mě osobně hra padá co 4 bitvy. A přítelkyni také. Tohle nebývalo. V každé bitvě je vždy někdo mimo prvních pár minut. Proč? Nedá se s tím něco dělat?

Howgh - domluvil jsem...

[T-N-T]
Players
282 posts
2,329 battles

Afk pripady a vyrazeni ze hry chapu. Bez diskuze jasna vec. S tim MM.. Ja Ti nevim. Hru Ti neprohraje MM, jen hraci. Trenuji ted treba CV. Kdyz vidim, ze ma tym prevahu v DD, proste tomu hru prizpusobim. Musim, jinak je velka sance, ze prohrajeme. Cumakuju okolo DDcek, parkrat na ne F3kou upozornim a hotovo. Podrzim je rozsvicene a smitec.. Pripadne ho prudim spotem, jako odkrytky se pakuje schovat za ostrov, no a jak jede podel, nema kam uhnout, tak torpeda a uz jen sleduju tu zoufalou zatacku ve 40ti uzlech a vyskoci cerveny ribbon kill. Nechci tim rict, ze MM je vzdy v poradku, ale treba me zasadne nevadi. Proste mam nejakou situaci na place a tu musim resit. S CV si to pohlidam, s kriznikem je treba DDcka najit, ustvat a znicit. No a s bitevkou opatrneji, kdyz vim, ze za ostrovem bylo DD. Nenajedu tam jak ten vikendovy "monkey player", ze ne..?

Chci tim rict, ze na kazdeho predatora je ve hre nejaky smetak, kterym muze dostat po hrbete..

Players
4 posts
2,397 battles

Samozřejmě, máš pravdu, že záleží na hráčích a na týmu. Koneckonců, dobře sehraný tým si poradí snad s čímkoliv. Ale v náhodných bitvách ta sehranost moc nefunguje a proto je třeba, aby ty týmy byly víceméně vyvážené.

A tak, první bitva dnes. My 3 DDčka, oni 4 torpédoborce. Byla to ta mapa, co vypadá jako souboj dvou kontinentů a průliv s ostrovy mezi nimi (pardon, na jména map jsem fakt pako). Nepřátelé obsadili 3 zóny. My ani jednu. Bitvu jsme prohráli po asi 7 minutách s tím, že nám zbyli ještě 3 lodě. Drtivá porážka na body. 

Jak chcete obsadit zóny, když nepřátelé mají více průzkumníků a jednoduše vytlačí ty vaše? Prostě nejde a už mě tento přístup fakt štve. Vymýšlí nesmysly s delfínama a další hlouposti ale opravit MM jim potrvá jako ve WoT, kde s tím pohli asi po 6 letech. 

Screenshot má, ale z nějakého důvodu nejde otevřít (aby toho nebylo málo, že?)

[T-N-T]
Players
282 posts
2,329 battles

Ja ti rozumim. Dokonce si i myslim, ze nejde zase tak o spolupraci, jako vubec o pochopeni roli trid lodi. Ten pripad, co jsi popsal by vyresily dva krizniky, co by vasim DDckum na capech pomohly a rozbily DDcka enemaku. A ne si odjely nastrilet par ohnu do bitevek, ktere je vymazou na dve dobry.. jenze trefit torpedoborec je preci vetsi prace, nez kliknout na BBcko a mit to jisty, ze.. rozumis mi, vid?

Predevcirem jsem jel midtier cv, v prvnich peti minutach jsem mel na konte vsechny tri enemacka DD, z toho dva z plnejch a v desate minute jsem byl i tak "last hope", bez jedineho capu a reportnut jako "worst cv ever". Kripltrojceta reportujicich bitevek odjela chcipnout na ohne do rohu mapy a bylo.

Co na tom, ze nekdo nespolupracuje. At si jede. Ja bych jako vetsi potiz videl prave to, ze nekdo nevi/nechce hrat to, co je potreba. A hra mu to neda vedet. 

[O-S-W]
Players
223 posts
10,429 battles

Vyváženost MM by se opravdu měla poštelovat, a to především v počtech a typech DDček. Je velký problém, pokud máte odehrát bitvu v módu Epicentrum a máte o jedno DD méně. MM ale bohužel nemůže za stupiditu hráčů. Jednou z věcí, kterou bych zavedl téměř okamžitě je systém banování hráčů, co si berou do bitvy klíčová plavidla jako je DD a nebo CV a pak na začátku bitvy nehnutě stojí jako AFK! Těmto (neslušné slovo) bych (hodně nepřiměřený výraz) a systém by jim změnil po uběhnutí minuty status na kupříkladu zelenou barvu (ne růžovou) a kolegové v týmu by je mohli beztrestně odstřelit. Takovejhle ignorant si vezme DDčko, spustí si hru a jde si udělat kafe, než se to načte a pak se uprostřed hry rozjede, aby ještě potopil pár nastřílenejch enemáků! Ve finále pak nevypadá v tabulce tak špatně, přestože může za prohru, protože na začátku, kdy je role DD nejdůležitější si prostě vařil kafe... Takovýhle lidi bych nemilostrdně banoval! Pokud nemám stabilní připojení a blbne mi počítač, mám mít v hlavě dost rozumu na to, abych za prvé nehrál a nebo si vzal třeba bitevku. V případě CV je to ještě markantnější... Zrovna včera se divím, že jsem nedostal ban na chat, když mě drahoušek MM umístil do týmu s naprostým (opravdu hodně vulgární slovo, které člověk který nebyl na vojně ani nezná), který asi z radosti z neštěstí ostatních hraje letadlovky... Ten hráč má nahráno 154 bitev a hraje šestkovou americkou CV. To, že teprve po druhé minutě hraní vypustil jedinou letku stíhačů, která se začala loudavě sunout kolem mapy je snad naprosto jasné... Tito lidé mohou za klesající úroven hry! Konkrétně u letadlovek bych vyžadoval nejméně 200 her proti botům, než bych dotyčnému povolil zapojit se do náhodných bitev!

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
156 posts
14,979 battles

Je fakt, že typy (národy) u dd by se ošetřit mohly. Pokud se hraje zrovna epicentrum nebo na capy, tak mít v týmu duo Khabar+Taskhent není zrovna dobrá výchozí situace, zvlášť když naproti je Gearing a Yügumo.

Co se týče množství DD, bohužel jejich vyšší počet na naší straně automaticky neznamená výhru. Pár dní zpátky jsme v bitvě měli 4 DD, enemy o jedno méně (tiery 6-8), po pěti minutách bitvy to bylo na DD 3-1 ve prospěch enemy týmu a to poslední naše lízalo kraj mapy. Z těch třech, co se již koupali byly dvě v divizi, samozřejmě neměli lepší nápad, než najet do capu, hodit si jeden oblak kouře pro oba, začít nadávat týmu, jací jsme "noobi", že jim nespotujeme a o půl minuty později chcípnout na torpy, které jim do smradu poslalo enemy Fubuki.

A protože nepřátelské dd nebyly bez mozku jako naše, tak po zbytek hry nás vesele spotovaly, enemy křižníky a bitevky si nastřílely a protože byly skryty za kouřem, tak jsme neměli po kom střílet (a bohužel Richelieu pro tyto případy letadlo nemá).

Špatné CV je jiná kapitola, brambora v CV dokáže negativně ovlivnit hru a to velmi důrazně. MM dle mého názoru má určitě prostor pro zlepšení, na druhou stranu brambory ze hry fakt eliminovat nedokáže (včera jsem potkal jednu bramboru v Montaně - měl nastřílených v průměru necelých 20k na bitvu, odehráno přes padesát bitev - jsem sice špatný "dédéčkář", ale těch cca 20k v průměru mám snad na každém dd).

• Cool 1

[O-S-W]
Players
223 posts
10,429 battles

Ano, je to všechno o hráčích a klíčové lodě jako jsou DDčka a CV by si zasloužily od WG větší snahu o vyškolení hráčů. Vždyť tento efekt hlouposti hráčů DD, kdy najedou do capu a tam se bokem hned za praporkem zastaví a ve smradu čekají na nevyhnutelné, je do nebe volající! Takovej hlupák sedí v kouři a lodě, které ho mohou krýt nemají šanci cokoli vidět, protože nesplnil jeden z hlavních úkolů DDček a sice spot! Kdy konečně tito experti pochopí, že je mnohem vhodnější sice třeba na první dobrou podle situace necapnout, ale nasvítit enemy lodě? 

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
156 posts
14,979 battles
Před 4 hodinami MarfyArt řekl/a:

Ano, je to všechno o hráčích a klíčové lodě jako jsou DDčka a CV by si zasloužily od WG větší snahu o vyškolení hráčů. Vždyť tento efekt hlouposti hráčů DD, kdy najedou do capu a tam se bokem hned za praporkem zastaví a ve smradu čekají na nevyhnutelné, je do nebe volající! Takovej hlupák sedí v kouři a lodě, které ho mohou krýt nemají šanci cokoli vidět, protože nesplnil jeden z hlavních úkolů DDček a sice spot! Kdy konečně tito experti pochopí, že je mnohem vhodnější sice třeba na první dobrou podle situace necapnout, ale nasvítit enemy lodě? 

Odpověď na otázku je jedním slovem nikdy.

Bohužel reakce poloviny hráčů ve chvíli, kdy je něco naspotuje je pustit kouř a čekat... Takhle se jeden dneska dočkal, že jsem ho torpédoval s de Grasse a dokončil to dělama - pravda, chcípl jsem u toho jak malé děcko, tým se rozhodl dát si lajnu a než doletěly granáty od nejbližších, tak už jsme si s rybama vařili kafe a hráli druhou hru žolíka...

Players
3,841 posts
19,378 battles

50% populace má IQ nižší než je průměr :Smile_teethhappy:To je prostě dané a bude to tak vždy. Btw - nezvednou to žádné pseudoškoly a podobné ústavy.

Obsluha PC se zjednodušila na pouhé klikání, takže spousta jedinců z levé strany Gaussovy křivky se dokliká až k hrám WG a díky různým bonusům se prokliká až na T8-T10.  A když je vyfasuješ do týmu, tak je úplně jedno, jestli je to na DD 5:4 nebo 4:5, protože za chvilku to většinou je 1:4 nebo 0:3.

Ale to platí pro všechny lodě, jen u těch DD se to projeví nejrychleji.

• Cool 4

Players
49 posts
1,500 battles

Nevím jak to přijde vám, ale zase úplně jako špatné bych to neviděl. Přeci nikdo nechce "unifikované" bitvy, kde proti sobě půjdou přesně stejné počty toho a toho. Nedej bože snad stejné kusy techniky v rámci fér MM. To by zábavnost rychle klesla pod bod mrazu. Takhle jak to je to nabízí jakous takous rozmanitost, která nemusí být vždy na škodu. 

Je potřeba si uvědomit, že spousta hráčů ( cca 95% +) bere tu hru jenom jako zábavu, odreagování, pokec s přáteli, apod.  Statistiky a taktika je nezajímají, prostě si jdou jen tak zahrát. A od toho ten random prostě je a má tomu i přizpůsobený MM ( hlavně z hlediska rychlosti připojení do hry). Chápu, že to někomu, kdo tu hru bere vážně a jede na statistiky, hodně hýbe žlučí, ale tak to prostě je.  Ano, Gausova křivka nepochybně platí na IQ, ale na tohle bych to zase tolik nevztahoval, kvůli výše uvedeným důvodům. Prostě ne pro všechny jsou dobré statistiky priorita. Od hrocení jsou CW a tak to má být. Po randomu nemůže žádný zdravý člověk nic chtít. 

Rada na závěr, když vás to rozčiluje, tak to vypněte a běžte dělat něco jiného. Osobně dám sem tam pár her, někdy se zadaří více, někdy méně, někdy vyplácám všechny reporty, někdy všechny pochvaly, prostě random. Když cítím, že mě to začíná otravovat, tak to vypnu a je klid. 

• Cool 4

Players
3,841 posts
19,378 battles

Mě MM taky nevadí (nicmene urcite neni problem pri 20k hracu dat stejny pocet DD, aby se pak uz nikdo nemohl vymlouvat) - jak jsem psal, je to stejně o jelitech, který vyfasuješ. Ale je dost težký se u toho odreagovat, když to zapneš a první bitvu projedeš stylem 1:11, druhou projedeš s 4 kilama a nastřílenýma 180k , protoze 2 dementi se celou dobu schovavali za skalou a stylem - ted vam to ukazeme - chcipnou z plnych HP behem 20s... treti bitva (5:5DD) - opacny pomer ... 11:1, a je to tak rychle, ze si ani nezastrilis. To to pak znechucene vypnes...

• Cool 1

[CALM]
Players
244 posts
13,513 battles

Nedávno jsem jel s žabákem na streamu a padnul tam dotaz právě na tohle. V patchi 7.3 bude poměr dds v mm upraven.

• Cool 2

[PRDI]
Players
20 posts
5,006 battles

Takisto mi vôbec nevadí ak nie sú vyvážené tiery lodí pri MM, ono sa pri +-2 tiery dá zahrať s takmer každou lodou ale naozaj problém vidím hlavne v nepomere DD a to zvlášť ak ide o mód Domination. Jedno DD naviac je v hre kľúčové, ak sú všetci hráči s DD inteligentnejší ako Forrest Gump, čo nebýva vždy. 80% prehier začína tým, že DD chcípnu v prvých troch minútach hry. Ak sa ale náhodou stane, že oba teamy majú DD hráčov s mozgom tak je tá prevaha jasná a taký tým vyhrá aj keby nechcel :-).  Mnohokrát pri prevahe DD jedného teamu hráči krížnikov jednoducho capovať nepôjdu lebo enemy DD ich nonstop spotuje a väčšina krížnikov sa drží na hranici dostrelu a BB ktorá sa snaží capovať namiesto bojazlivých krížnikov si to vyžerie od DD pár úhormi a všetkých ostatných lodí ktoré sa na dobre viditeľnú BB na cape zamerajú. Veľa bitiek končí predčasne s takmer všetkými loďami nažive s tým že jeden team má všetky capy a druhý žiadny a väčšina prehrávajúceho teamu buď líže okraje mapy alebo udržiava vzdialenosť na max. dostrel. Takisto to MM veľakrát krásne rozhodí, jeden team má 5 stealth japoncov a druhému týmu to hodí 5 DD  zložených z ruských a nemeckých o ktoré sa rýchlo vedia krížniky a aj BB postarať vďaka skoršiemu spotu. Alebo si tri ruské DD povedia, že oni capovať jednoducho nejdú a tri capy vs 0 sa rovná rýchla prehra.  Ale toto až taký problém nie je, všetky DD v rukách dobrého hráča sú  výborné každý národ svojim spôsobom. Asi by fakt stačilo aby aspoň pri Nadváde oba teamy začínali s rovnakým počtom DD tak ako to v prípade CV WG už urobilo - práve preto, že CV mali zásadný vplyv na hru ako majú aj DD.

[T-N-T]
Players
282 posts
2,329 battles
Před 1 hodinou marwin303 řekl/a:

Nedávno jsem jel s žabákem na streamu a padnul tam dotaz právě na tohle. V patchi 7.3 bude poměr dds v mm upraven.

Oho! Nene!! :cap_fainting:

Players
3,841 posts
19,378 battles

Proč pořád plácáte o vyrovnaném počtu DD v dominanci ? Měl jsem spoustu bitev, kde jsme měli 5DD a enemy 4DD a naše jelita vychcípala v prvních minutách a stav na dd byl po chvilce  1:4 nebo 0:3.  Naopak, když máš víc DD a v nich víc jelit, je to pro tebe horší, protože opačná strana má navíc použitelného hráče v použitelném křižníku. Kdežto ty máš jelito, který zaleze do smradu a tam chcípne. A už vůbec neřeším (ani když jedu s DD), kolik kdo má radarů.  To jsou pořád jen výmluvy...

• Cool 1
  • Bad 1

[BAF]
Players
147 posts
9,956 battles
2 hours ago, marwin303 said:

Peklo zamrzlo? neuverim, dokud neuvidim :)

[PRDI]
Players
20 posts
5,006 battles
1 hour ago, ims21 said:

Proč pořád plácáte o vyrovnaném počtu DD v dominanci ? Měl jsem spoustu bitev, kde jsme měli 5DD a enemy 4DD a naše jelita vychcípala v prvních minutách a stav na dd byl po chvilce  1:4 nebo 0:3.  Naopak, když máš víc DD a v nich víc jelit, je to pro tebe horší, protože opačná strana má navíc použitelného hráče v použitelném křižníku. Kdežto ty máš jelito, který zaleze do smradu a tam chcípne. A už vůbec neřeším (ani když jedu s DD), kolik kdo má radarů.  To jsou pořád jen výmluvy...

Ten pomer samozrejme platí len ak hrajú DD hráči s mozgom, a nechcípnu v prvých troch minútach hry. Keď sú v DD owce tak ich môže byť aj 10 vs 1 lebo minimále 9 ich chcípne pri úvodnom cape a stav bude vyrovnaný.

Players
317 posts
3,392 battles

Narozdíl od WoT je WoWS celkem přátelská k tomu být lowtier. Většinou 1 loď o tier vyšší než má soupeř neřeší nic. Dost často se takový disbalanc stává, když hraješ v divizi.

Jediná blbá situace je, když to takhle nalosuje torpédoborce. Tam to může být výhoda dost znatelná, protože DDčka se často řežou 1 vs 1 a každý bonus v HP, DPS atd je poznat.

U jiných typů lodí to tak velký problém není. Souboje 1 vs 1 jsou velkou vzácností a o výsledku bitvy rozhodují faktory jako pozice, úhlování a focus mnohem víc, než to jestli má nějaká loď o 10% víc HP a jedno dělo navíc. Pokud je rozložení tierů v bitvě pestré, tak nemám vůbec žádný problém si zahrát a být užitečná i v -2 MM. Jediné, co mě štve jsou bitvy, kdy jste třeba jediná VIII mezi 10x tier X doplněné 1x IX. To se bohužel stává celkem často taky. V takovém případě už opravdu jen paběrkujete.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,781 posts
3,353 battles
6 hours ago, marwin303 said:

Teď si musím vzpomínat, co jsem vlastně řekl :Smile_teethhappy: Nevím o tom, že bych dával přesné datum či patch. Jen bych chtěl říct, že se na tom pracuje a je to jedna z priorit, aby byl MM pokud možná, co nejvíce vyrovnaný. Konkrétní informace o úpravách rozhodně pak najdete v informacích o patchi. Víte, jak to bývá. Občas se něco nahlásí a jak se to začne testovat, tak se zjistí, že to chce poladit. V současné chvíli tak ani já nevím, kdy a jak úpravy v MM přijdou, ale budou brzy. 

Proto zatím neříkejte hop a nejásejte a pokud bude v 7.3 situace stejná, tak se omlouvám. :Smile_honoring:

Alpha Tester
2,876 posts
17,723 battles

MM není taková bolístka.

Neskutečným tempem klesající kvalita hráčů je problém.

Bitvy hotové za šest minut na libovolném tieru v libovolný čas a den. Naprosto absurdní chování hráčů, kteří stěží zvládají WSAD. Mezi tierem II a X už není rozdíl.

@Rock_n_Rolf doufám brzy nahodí video, kde naše divize už byla daleko za hranicí zoufalství a už jsme se jen hystericky pochechtávali na TS. To až uvidíte tak se pose....

To není pláč z nějaké frustrace z dněšního randomu, ale smutný déle trvající trend.

Bejt statpadder tak jsem v háji, protože v bitvách nelze zahrát standard pokud není proti komu hrát.

Opravdu by se mělo začít dělat něco pro hráče aby pochopili mechaniku hry. Ideálně formou misí, kampaní a operací, které budou nastaveny a popsány tak, aby lidé museli pro náležitou odměnu využívat mechanik hry.

• Cool 5

[IDDQD]
Players
366 posts
11,558 battles

Nevím, jestli se nějak neupravovaly body, ale poslední cca dva týdny je většina bitev strašně rychlá. Neřeším MM, tier či výhra/prohra, ale prostě za pár minut bodově hotovo. Pokud se neupravovaly body (rychlost tiknutí nebo počet za kill), tak to už zbývá jen velmi, ale opravdu velmi upravovaná (směrem dolů) demence hráčů naskládaných vždy jen do jednoho z týmů. Nevybavuji si, a to jsem ve hře defacto denně od releasu, že by to bylo tak strašně markantní a časté, tyhle rychlé konce. Nemůže to přece bavit ani jednu stranu, ne? A pokud, milé WG, je to nenápadná úprava podobně jako v tancích - víc krátkých bitev, více utrácení za doplňky a podobně, tak moc prosím, tyhle WoTovské manýry nám sem nezavádějte, díky ...

Alpha Tester
2,876 posts
17,723 battles

Pokud má enemy devět lodí na a1 a o tři přijde společně s capy tak je hotovo během 6-8 minut. Tak je to poslední dobou často. Prihoď cyklon a... :Smile_sceptic:

Bitvy jsou nudné a jalové. 

Hráči neví o hře nic.

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,508 posts
10,979 battles
Před 2 hodinami TheComedian1983 řekl/a:

Opravdu by se mělo začít dělat něco pro hráče aby pochopili mechaniku hry. Ideálně formou misí, kampaní a operací, které budou nastaveny a popsány tak, aby lidé museli pro náležitou odměnu využívat mechanik hry.

Prijd si na TS poslechnout Rolfa jak tu nadava na chovani lidi ve scenari. :Smile-angry:

Players
59 posts
1,260 battles
22 minutes ago, TheComedian1983 said:

Bitvy jsou nudné a jalové. 

Hráči neví o hře nic.

A ani vědět nebudou. 80% z nich to hraje protože se jim líbí lodě a jak to bouchá, šplouchá. Že existuje třeba nějaký forum se zkušenostma a návodama jednou slyšely od "kámoše co to moc žere". 

To je furt dokola. 

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.