Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Gong_ER

Oyun oynanmaz hale geldi!!

8 comments in this topic

Recommended Posts

[EJDER]
Players
201 posts
13,755 battles

Arkadaşlar herkeste oluyor mu bilmiyorum ama bu son yamadan sonra oyun oynanmaz hale geldi. Bi dünya para verip sistem kuruyoruz. Oyun sanki core2 sistemde oynarmış gibi yavaş ve takılıyor. Server sıkıntısı büyük ihtimal ama yani düzeltin artık şunu. Oyunu çok seven benim bile şevkim kaçtı. Bu oyun böyle devam edemez. İnsanları soğutmayın oyundan!!

Ekleme yapıyım; ara ara da olsa oyun menüleri ve arayüzünde de bariz bir yavaşlama var. 

• Cool 3

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
12,468 battles

Arayüz ve menüdeki takılmalar her zaman vardı ama savaşdaki takılmalar ve kasmalar bu son yamadan sonra olmaya başladı. Düzeltirler diye umuyorum yakın zamanda.

• Cool 3

Players
634 posts
22,386 battles

Aynı sorunu o yamadan sonra bende yaşıyorum benim bulduğum çözüm geçici de olsa işe yarıyor ben oyun laptop u (MSI) ile oynuyorum bunu yazmamdaki neden makinem oyun için gerekli sistem gereksinimlerini fazlasıyla karşılayacak durumda ama bu son yamadan sonra bende bu sorunu yaşıyorum  önce oyunu sonra Laptop u  kapatıyorum ve sonra yine açıyorum  bir süre düzeliyor 2 -3 saat kadar sonra yine başlıyor 

Umarım en kısa zamanda bu sorun giderilir 

• Cool 2

[EJDER]
Players
774 posts
10,925 battles

yeni versiyon gelmeden bence tekrar yama ile düzelmez yakın zamandada bu fps problemini çözeceklerini düşünmüyorum 70 fps oynadığım oyunu bu son yama ile 17 fps görmek çok kötü bir durum 

• Cool 1

[TCG]
Players
63 posts
20,826 battles

Aynı sorunu filo oynarken bizde birkaç kez yaşadık. Bilgisayarı resetlerken düzeldi sonra tekrar kasmaya başladı. Bende FPSde düşüş olmamasına rağmen bu sorunlar oldu. Hatta bazı grafik ayarlarında düzeltmeler yaptıktan sonra bile oyun oynanmaz hale geldi.

• Cool 2

Players
735 posts
10,305 battles

Aynı sorun bende de var. Anlaşılan genel bir sorun var. Bende resetleme dışında bir çözüm bulamadım. Yama beklemekten başka çare yok gibi. 

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.