Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tanktankkimo

Ülkece bağlantımız koptu

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
213 posts
3,714 battles

Selamlar,

Yaklaşık 15 dakika önce sunucuya bağlantı koptu. Klandan farklı şehirlerde yaşayan arkadaşlar da düştüğü için ülke genelinde olduğunu tahmin ediyorum. Oyunun daha başındaydım. Ve geri girebildiğimde ölmüştüm. Ne oldu benim pre kamuflajım? Ne oldu benim flamalarım? 

[EJDER]
Players
775 posts
10,943 battles

fps düşüsünüde ekleyeyim yama ile alakalı bir durum galiba ayrıyetten haftanın operasyonlarınada oyundan atıyor

[CMMR]
Players
681 posts
13,508 battles
21 minutes ago, tanktankkimo said:

Selamlar,

Yaklaşık 15 dakika önce sunucuya bağlantı koptu. Klandan farklı şehirlerde yaşayan arkadaşlar da düştüğü için ülke genelinde olduğunu tahmin ediyorum. Oyunun daha başındaydım. Ve geri girebildiğimde ölmüştüm. Ne oldu benim pre kamuflajım? Ne oldu benim flamalarım? 

Yurtdışında yaşayan klandaki diğer arkadaşlar da aynı sorunu yaşıyormuş kısaca EU serverında genel bir sorun olabilir :))

Players
213 posts
3,714 battles
On 3/7/2018 at 1:15 AM, _CaNBaNuR_ said:

Yurtdışında yaşayan klandaki diğer arkadaşlar da aynı sorunu yaşıyormuş kısaca EU serverında genel bir sorun olabilir :))

Yok genel bir sunucu sorunu değildi. Çnkü maça geri döndüğümde ölmüştüm. Diğer oyuncular gayet güzel devam etmişler:)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.