Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Vollkof

Dobieranie

4 comments in this topic

Question

Players
6 posts
8,460 battles

Witam 

Od czego zależy dobieranie graczy a mianowicie grając lotniskowcem na tVIII ciągle dodaje mnie na ludzi IX, X gdzie w połowie drogi do BB tracę połowę eskadry... Jest jakaś zależność co do wyboru? Wiem ze to może banalne czy głupie pytanie ale jestem nowym graczem i nie rozumiem tego ;) 

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
492 posts

Dobieranie zależy od ilości dostępnych graczy skolejkowanych do bitwy w danych tierach i danych okrętach. To wersja oficjalna. Jest też w tym element "losowości", jeśli to randomy.

• 0
Players
2,022 posts
18,432 battles
14 minutes ago, Vollkof said:

Witam 

Od czego zależy dobieranie graczy a mianowicie grając lotniskowcem na tVIII ciągle dodaje mnie na ludzi IX, X gdzie w połowie drogi do BB tracę połowę eskadry... Jest jakaś zależność co do wyboru? Wiem ze to może banalne czy głupie pytanie ale jestem nowym graczem i nie rozumiem tego ;) 

Losowania masz + -  2  (wyjątek to niskie tiery). Czyli grając 8-mką możesz trafić przeciwników w meczach 6-8, 7-9, 8-10. Z czego 70% czasu będziesz pewnie grał na 10 tier. Nie przejmuj się, wszystkim nam tak losuje.

Tu masz tu dużo dokładniej wyjaśnione 

http://wiki.wargaming.net/en/Battle_Mechanics_(WoWS)

Wybieraj osamotnione pancerniki najlepiej niskiego tieru. Nie atakuj krążowników raczej na początku bitwy i unikaj skupiska wrogich okrętów. No i spot, spot spot.

Faktem jest że jak kiedyś wziąłem Lexingtona, to była tylko jedna taka bitwa, trafiłem na dyszki jako jedyna 8-mka w grze. WSZYSCY byli chyba na build na pelotke, i pływali blobem. Pamiętam że na koniec bitwy byłem bez samolotów (przeciwna lotnia miała 2 zestrzelenia) i z 5k damagu na koncie. Jedyne co mogłem zrobić to kosić wrogie samoloty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this