Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
anonym_RcmOkfI99bBx

75.000 servis ücreti?

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
35 posts

Bilgilendirme için teşekkürler konuyu okudum vardığım sonuç= "Sen istiyor yüksek tier oynamak verecek para".

Utanmadan şu soruya verdikleri cevabın rezilliğine bakın: 

Yüksek Seviyeli gemiler için hala premium hesap gerekli mi?

Evet, kazancınızı maksimuma çıkartmak için premium hesap kullanmanızı tavsiye ederiz. Yalnızca usta oyuncular premium hesap sahibi olmadan sürekli pozitif sonuç elde edebilirler. 

Oyunun büyük çoğunluğu premiumsuz oynayan ve popülasyonu oluşturan insanlar olduğu halde nasıl bu kadar aç gözlü olup onların emeklerine hiç hak vermiyorsunuz? Bu politikanız insanları oyundan soğutmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Kimse oynamassa nasıl para kazanacaksınız? Kazanmayın demiyorum elbet bir hizmet sunuyorsunuz ve kazanacaksınız lakin emeğe saygı duyun ayıptır be. Sizin için bu oyunda saatlerini harcayıp bir yerlere gelen ve oyunun popülaritesini arttıran oyunculardan çok belki haftada 2-3 saat oynayan ama premium hesap ile oynayanlar daha değerli. Bir de oyuncuların iyiliği için bu değişiklikleri yapmış gibi sunuyorsunuz. Yine tamamen sizin agresif kar politikanızın bir parçası. Bu konuya benim gibi yeni vakıf olanlar bana hak verecektir tam bir fiyasko. Hem diyorlar ki oyuncuların daha iyi gelir sağlaması için uğraşıyoruz hem de diyorlar ki yüksek tier için premium alın. Yüzsüzlük...

• Cool 1

[CR33D]
Players
3,207 posts
17,927 battles

Cikarilacak tek sonuc o degil. Eger yuksek sevileri oynamak istiyorsaniz ve para kazanacak kadar iyi performans gosteremiyorsaniz, dusuk seviyelerle oynayip para biriktirmeniz gerekiyor. Kisacasi, premium hesap olmadan da para biriktirebilir, yuksek seviyeleri oynayabilirsiniz. Premium hesap sadece yeni gemileri arastirma ve gelistirme surenizi kisaltir. Yani, aslinda bu oyun tamamen "free to play". 

• Cool 2

[TR-SF]
Players
735 posts
10,960 battles

Çıkarılacak sonuç wargamingde mazotun litresi 5.35 lira beyler. Bunlar zor zamanlar. Hepimiz dişimizi sıkıp birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde üzerimize düşeni yapmaktır. 

• Cool 2
  • Funny 2

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,313 battles
08.03.2018 saat 14:48'de, farera dedi:

Çıkarılacak sonuç wargamingde mazotun litresi 5.35 lira beyler.

:cap_haloween:

Players
8 posts
6,462 battles

Oyunda katedilen mesafe 57 km mühimmat masrafları hariç servis bedeli 75.000 kredi.Gemi üc aşağı beş yukarı km ye 1,316 kredi yakıyor. :cap_cool:

Tüp filan taktırmak lazım. :cap_money:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.