Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
KEBAP_POWER

Beleş Sürekli 15.000 Doblon Veren Hack Buldum. Bütün Gemileri Aldım

4 comments in this topic

Recommended Posts

[D_S_W]
Players
192 posts
7,341 battles

Arkadaşlar bilmem farkındamısınız? Türkiye forumu mart ayının sonunu göremeyecek ve kapatılacak!

Başlığı böyle yaptım çünkü burayı foruma giren herkes galeyana gelip okuyacak. Bu forumu her ne kadar sevmesem de kapanacağına bir yerde sevinsem de bu kapısına kilit vurma olayını açıkçası ülkemize yapılan bir hakaret olarak görüyorum. Siz Türkler zaten para harcamıyorsunuz birde üstüne forum açıyoruz burayıda kullanmıyorsunuz! Forum sizin neyinize? (sakın burayı kast edip avel avel cevaplar yazmayın mesele sadece bu kadar değil - arıza çıkarmayın)

Kapatılmayı meşrulaştıran sözüm ona bahaneler beni tatmin etmiyor! Umuyorum bu başlığı okuyacak kontribatör attirabatör başlığı kapatmayacaktır.

Hamasetle işim yok ancak oyunu oynayacak yeni başlayacaklar yada gelip oyun içi sıkıntıları yazmak isteyenler nisan ayında suyamı yazacak?

Ben gelip kime çemkireceğim?

Gelip kimi protesto edeceğim?

Karşımda muhattap bulamayacağım?

Kimden hangi gemi hangi gemiyi daha iyi deler geçer hangi ağaçla başlamalıyım para yatırsam mı diye soracağım? 

Yada tiviçte yutubda video basan arkadaşlar arkanızda Türkiye cominitisi olmadan nasıl mutlu olacaksınız?

Kim kime ne atmış kim neyi ne zaman yapmış diye nerede hava atacaksınız?

Bir yere cevap yazacağınız zaman limandaki x seviye gemilerinizi işaretleyip ss leyip kime göstereceksiniz? 

Sevgili gençler dünyanın her yerinde olduğu gibi mutlu azınlıklar hayatı daha kolay yaşarlar... Bende ki 9 seviye gemiler de bile prem kamufulaj takımları bulunmakta. Ancak öğrenciler yada oyuna para veremeyen kitlenin daha fazla yardıma ve bilgiye ihtiyacı olacaktır! Gelin  forumunuza sahip çıkın! Takımınızda sorduğunuz soruları gelin burada sorun. Takım chat panellerinde yalan yanlış edindiğiniz bilgileri gelin burada işin uzmanlarından öğrenin. (bu ben değilim) Sanıyorum ki hala 15 günümüz var ve foruma olan alakayı artırabiliriz.

Gidin contirabatör attirabatör arkadaşın açtığı konuyu buradan takip edin. 

not: desteğe geçenlerde tekrar yazdım! forum hesabımı kapatabilirsiniz. 

not2: eminim olayı benden daha iyi özetleyecek atom mühendisi ilim irfan sahibi arkadaşlar çıkacaktır.

not3: attirabatör arkadaş konuya destek vermeni bari bu zaman da vermeni bekliyorum. 

Players
213 posts
4,352 battles

Bir şeyler yazacaktım da 10 güne silinecek nasılsa, emeğime yazık:Smile_Default:

Aslında buraya "türkçe forumda yazışır gibi ingilizce forumlarda yazışın" diye bir ingilizce kursu reklamı güzel giderdi.:Smile_teethhappy:

Players
213 posts
4,352 battles

Bir de mesajınızda kırmızı ile yazmışsınız. Forum kurallarına aykırı. Onu düzeltin yoksa 10 gün forum ban'ı alabilirsiniz:Smile_teethhappy::Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:

[D_S_W]
Players
192 posts
7,341 battles
3 dakika önce, tanktankkimo dedi:

Bir de mesajınızda kırmızı ile yazmışsınız. Forum kurallarına aykırı. Onu düzeltin yoksa 10 gün forum ban'ı alabilirsiniz:Smile_teethhappy::Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:

Ciddi olamazsın? Böyle bir kural olduğunu bilmiyordum :S Çok saçma :S Bence yanlışın olmalı. Kırmızı renkte ne var renk ya bu :S

Bu arada 10 gün sonra sistem tarafından kapatılacak ve asla ingilizce forumlara yazmayacağım için önemi yok. Ancak kırmızı renkte ne var. 

Düzenlemeyeceğim sanmıyorum. Sesli düşünüp yazıyorum.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.