Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Berkan_207

Premium veya Premium gemi yardım lazım beyler

13 comments in this topic

Recommended Posts

[SAAF]
Players
9 posts
519 battles

Arkadaşlar uzun zaman önce oyuna basladım ve premium hesap sahibiydim ancak 1 sene önce oyunu bıraktım accountuda öyle bıraktım gitti..şimdi steam üzerinden oyunu tekrar indirdim ama malum kasması  bir dert oynaması ayrı bir dert 2 gündür vücudumda tümör çıktı ve suanda premium oldukça pahalı neredeyse günlüğü 1 liraya geliyor 315 lira 1 yıllık premium...

1.Sizce premium gemi alsam kasması kolay olur mu?

2.Ben daha önceki accountumda hep agır zırhlu oynadım kruvazör ve muhrip bana göre değil açıkçası..ama ağır kruvazörleri yine oynarım bunu düşünerek bana premium gemi önerirmisiniz...

3.Dediğim gibi daha önce direk premium accountum oldugu için premium gemi alarak kasma işini çokta bilmiyorum örneğin...X isimli ağır kruvazör gemiyi aldım ve kullanmaya basladım diğer gemileri alabilmek için yinede o gemilerle oynayıp bir sonraki gemiyi açmakla vs ugrasmak gerekiyormu?Fikirleriniz ve bilgileriniz benim için değerlidir.Oyuna yeni baslıyan biriymişim gibi anlatırsanız çok sevinirim.çünkü gerçekten bu yardıma ihtiyacım var...

[D_S_W]
Players
192 posts
7,341 battles

Selam. Firmanın para kazanması ve ağaç sistemi üzerine kurulu bir oyun. Para harcamadan da kesinlikle oynanabilecek ve zevk alınabilecek bir oyun. Fakat ağaçları bitirip oyunda ki arkadaşlarına bak ben bu ağacıda bitirdim bunuda açtım demenin kısa yolu para yatırmak, prem hesap, kamufulaj takımları bayrak takımları almaktan geçer. 11 ağacı bitirmiş (kabo da 9 seviyeyi oynamadan para ile açmıştım) biri olarak sevdiğin iki ağaçta 10 seviye yeterli olabilecektir. 

Gemileri 1 seviyeden 10 seviyeye kadar tek tek açman gerekli.

1 - 5 arasını çok kısa sürede seri oynayarak 1 günde bile açabilirsin. 6-7 seviyeler zaman harcama ve geçirme bakımından uzun sürecektir. 8 - 9 seviyeler ise oyun içinde uzmanlaşmış hatta kaşarlaşmış oyunculara karşı mücadele edeceğin çok fazla zamanını harcayacağın seviyeler olacaktır. Oyunun ilk başında 8 seviye prem gemilerle başlamak hem kendine hemde takıma zarar verecektir. Naçizane tavsiyem 1 - 6 arasını normal oynadıktan sonra eğitim videolarını vs izleyip birkaç da makale okuduktan sonra para yatırman ve prem gemi alman olacaktır. Bu şekilde oyunun işleyişini takımın yada düşmanın ortalama taktiklerini çözer maçın ilk 5 dakikasında kazanıp yada kaybedeceğinizi çözmeye de başlayabilirsin. Bu oyunda bireysel katkı tabi ki önemli ancak takım halinde kolektif dizilim ve hareket , bireysel katkıdan daha önemli ayrıca şans faktörünü de kattığında kısacası bu kadar çok bileşenden oluşan denkleme kafadan tirpitzle girmek senin için zor olacaktır. Belki de oyunun fazlaca durağan olması dakikalarca ateş etmeden bekleme yada düşmana yanaşma durumlarını göz önünde bulundurduğunda sıkılıp 160 170 liranı çöpe de atmış olabilirsin. Toparlayacak olursam 1 - 6 seviyeleri en fazla prem hesap desteği ile oynaman ve sonrasını 7 seviyeye geçebilecek noktaya geldiğinde değerlendirmen olacaktır. 7 seviye ye kadar prem gemileri de oyunda birkaç hafta geçirdikten sonra düşünebilirsin. Önce standart ağaçtaki gemiler sonra prem gemiler. 

1- prem gemilerde sadece kredi kasabilirsin. Serbest dp kasmayı şimdilik düşünme.

2- Oyunda ağır kruvazör yok. Oyunda ağır kruvazörleri patates edecek hep zırhlılar da bulunmakta. Hindenburg oyuncusu olduğumu iddia etmesem de hinden de hem kendi seviyeli başka ağaç gemileri tarafından patatese çevirilebilmekte. 

3 - Yukarıdaki ve en alttaki paragraf bu şıkkı cevaplayacaktır.

Yada serbest dp çevirerek ağaçtaki gemileri açabilirsin. Bunun tek yolu ise elit gemi sahibi olman. Bu nasıl birşey? Örneğin 5 seviye geminin tüm araştırmalarını yaptın ve 6 seviye bir gemiye geçmeye hak kazandın.... Bu 5 seviye gemi ve prem satın alacağın bir gemi elit gemi statüsüne kavuşur... İster bu gemilerle birktirdiğin dp leri doblonla serbest dp ye çevirebilir ( sistem çok paranın olup doblonla ağaçları bitirmene olanak tanımıyor... Öncesinde biriktirdiğin elit gemi dp lerini ancak serbest deneyim puanına çevirip doblonla serbeste çevirebilirsin) 

Ke

[SAAF]
Players
9 posts
519 battles
40 dakika önce, KEBAP_POWER dedi:

Selam. Firmanın para kazanması ve ağaç sistemi üzerine kurulu bir oyun. Para harcamadan da kesinlikle oynanabilecek ve zevk alınabilecek bir oyun. Fakat ağaçları bitirip oyunda ki arkadaşlarına bak ben bu ağacıda bitirdim bunuda açtım demenin kısa yolu para yatırmak, prem hesap, kamufulaj takımları bayrak takımları almaktan geçer. 11 ağacı bitirmiş (kabo da 9 seviyeyi oynamadan para ile açmıştım) biri olarak sevdiğin iki ağaçta 10 seviye yeterli olabilecektir. 

Gemileri 1 seviyeden 10 seviyeye kadar tek tek açman gerekli.

1 - 5 arasını çok kısa sürede seri oynayarak 1 günde bile açabilirsin. 6-7 seviyeler zaman harcama ve geçirme bakımından uzun sürecektir. 8 - 9 seviyeler ise oyun içinde uzmanlaşmış hatta kaşarlaşmış oyunculara karşı mücadele edeceğin çok fazla zamanını harcayacağın seviyeler olacaktır. Oyunun ilk başında 8 seviye prem gemilerle başlamak hem kendine hemde takıma zarar verecektir. Naçizane tavsiyem 1 - 6 arasını normal oynadıktan sonra eğitim videolarını vs izleyip birkaç da makale okuduktan sonra para yatırman ve prem gemi alman olacaktır. Bu şekilde oyunun işleyişini takımın yada düşmanın ortalama taktiklerini çözer maçın ilk 5 dakikasında kazanıp yada kaybedeceğinizi çözmeye de başlayabilirsin. Bu oyunda bireysel katkı tabi ki önemli ancak takım halinde kolektif dizilim ve hareket , bireysel katkıdan daha önemli ayrıca şans faktörünü de kattığında kısacası bu kadar çok bileşenden oluşan denkleme kafadan tirpitzle girmek senin için zor olacaktır. Belki de oyunun fazlaca durağan olması dakikalarca ateş etmeden bekleme yada düşmana yanaşma durumlarını göz önünde bulundurduğunda sıkılıp 160 170 liranı çöpe de atmış olabilirsin. Toparlayacak olursam 1 - 6 seviyeleri en fazla prem hesap desteği ile oynaman ve sonrasını 7 seviyeye geçebilecek noktaya geldiğinde değerlendirmen olacaktır. 7 seviye ye kadar prem gemileri de oyunda birkaç hafta geçirdikten sonra düşünebilirsin. Önce standart ağaçtaki gemiler sonra prem gemiler. 

1- prem gemilerde sadece kredi kasabilirsin. Serbest dp kasmayı şimdilik düşünme.

2- Oyunda ağır kruvazör yok. Oyunda ağır kruvazörleri patates edecek hep zırhlılar da bulunmakta. Hindenburg oyuncusu olduğumu iddia etmesem de hinden de hem kendi seviyeli başka ağaç gemileri tarafından patatese çevirilebilmekte. 

3 - Yukarıdaki ve en alttaki paragraf bu şıkkı cevaplayacaktır.

Yada serbest dp çevirerek ağaçtaki gemileri açabilirsin. Bunun tek yolu ise elit gemi sahibi olman. Bu nasıl birşey? Örneğin 5 seviye geminin tüm araştırmalarını yaptın ve 6 seviye bir gemiye geçmeye hak kazandın.... Bu 5 seviye gemi ve prem satın alacağın bir gemi elit gemi statüsüne kavuşur... İster bu gemilerle birktirdiğin dp leri doblonla serbest dp ye çevirebilir ( sistem çok paranın olup doblonla ağaçları bitirmene olanak tanımıyor... Öncesinde biriktirdiğin elit gemi dp lerini ancak serbest deneyim puanına çevirip doblonla serbeste çevirebilirsin) 

Ke

suan sv 5 gemi var tüm arastırmaları tam ama dediğim gibi zamanında bu agaçları pre olomasına rağmen tek tek oynayıp açtım aynseyi yapmak açıkçası beni bunaltacak.Söylediklerin bana farklı bir akış açısı sundu bunun için tesekkür ederim bu elit gemi olayını tam anlıyamadım ama suan elimdeki geminin yanına pre gemi alırsam elit gemi statümmü olur benim?

[D_S_W]
Players
192 posts
7,341 battles

Teşekkür.

Abd kru ağacındasın. 2. seviyeyi bitirdin ve 3 e başladın. 2 seviyeli geminin tüm araştırmalarını yaptığın anda gemin elit gemi statüsüne girecek. Bundan sonra bu 2 seviye gemi ile biriktireceğin tüm deneyim puanların ortak havuzda birikmeye başlayacak. Bu havuzda biriken dp leri ise doblonla oyun oynamadan serbest dp ye para karşılığında çevireceksin. Örneğin bende havuz içerisin de 4.5m biriken dp bulunmakta. 

''Elit gemi statüsü için prem gemi satın almana gerek yok'' Sanıyorum bu kısmı anlatamamışım. Premium satın alınmış gemiler ve üst seviyesi açılmış her alt gemi seviyesi elit gemi statüsündedir. Bu alt seviyede ki gemiler yada ağacın tepesindeki tüm araştırmaları yapılmış gemiler bu statüye girerler. Zaten yeni bir gemi araştırdığında eski geminin üzerinde elit yazıyor olması lazımdı.

Ancak oyunun amacı ağaçtaki gemileri açmak, evet sürekli kendini tekrarlayan bir yapısı bulunmakta. Fakat farklı ülkelerin farklı gemilerine erişim sağlamak istiyorsan buna mecbursun. Farklı ağaçlar farklı deneyimler farklı stratejiler farklı heyecanlar yaşamanı sağlayacak... Tabi bunların bir kısmında hayal kırıklıkları yaşayacaksın vs vs. Biraz oyna biraz zaman geçir oyuna yatırım yapmayı sonra düşün. Kendimden örnek verirsem tank oyununda 5 seviye prem tank alarak oyuna başladım ve aynı gün bıraktım... 

Önce biraz zaman geçir. Forumda sana bu tip konularda benden çok daha iyi yardımcı olacak oyuncular bulunmakta. Onların yazacaklarını okuduktan sonra kafanda fazla sorun kalacağını sanmıyorum.

[EJDER]
Players
3 posts
1,602 battles

Premium dükkanda 30500 doblon 196 lira. 24000 doblona 360 gün premium al. Gari kalanıyla da artık mabel sakız mı alırsın, leblebi tozu mu sana kalmış. :)

[SAAF]
Players
9 posts
519 battles
5 dakika önce, sultanmurad dedi:

Premium dükkanda 30500 doblon 196 lira. 24000 doblona 360 gün premium al. Gari kalanıyla da artık mabel sakız mı alırsın, leblebi tozu mu sana kalmış. :)

maalesef 392 lira yanlısın var :)

[D_S_W]
Players
192 posts
7,341 battles
6 saat önce, sultanmurad dedi:

Eklemeyi unuttum pardon. WG her oyuncuya yapmadı bu indirimi maalesef...

Screenshot_112.jpg

Bu konuya sonra geleceğim! Cidden  olarak çemkireceğim! Hatta Türkçe desteğe konu ile ilgili saldıracağımın  garantisini veriyorum! Bu güne kadar bir anadol kamyonet parası bayılmış birisi olarak bu tip indirimler için ne yapmak gerekiyor??? Yada neye göre kullanıcılara veriliyor! Neye göre kime göre 5000 doblona ben x2 kat ödüyorum? Nereye dilekçe vereceğiz?

Neyse. 365 gün prem hesap almaktansa.

1 aylık prem hesap

1 paket tam yol ileri bayrak takımı

1 paket 50 lik viva le fr kamo takımı ilk etapta ağaçları kasmanda daha faydalı olacaktır. Bir anda 400 tl gibi bir fiyatı ödeyerek herşeyden kurtulamayacak alttaki paketleri de birkaç gün içerisinde almak isteyeceksin ve son durumda alışıp alışamayacağın sevip yada sevmeyeceğini bilmediğin bir oyuna 500 tl vermiş olacaksın. 120 tl lik bir yatırımla 1 hafta içerisinde herhangi bir ağaçta 8 seviyeye yaklaşabileceğini hatta açabileceğini düşünüyorum.

Zaten zamanla ilgili bir takım sorunların olduğunu özelden de yazmıştın. Bu kadar yatırım şuanda ölü olacaktır. Yada tüm bunların yerine 6 seviye prem gemi seni bir müddet idare edecektir.

[SAAF]
Players
9 posts
519 battles

Ya söyle birşey var ama zaten seviye 5 gemim var seviye 6 gemiyi yarına açarım yüksek ihtimal neden seviye 6 gemiye 70 lira vereyimki?senin dediğin gibi bir kaç gün daha bu sekil idare edeyim olmadı pre bayrak vs .çeker o sekilde oynamaya devam edeyim en iyisi...

[D_S_W]
Players
192 posts
7,341 battles
3 saat önce, Berkan_207 dedi:

Ya söyle birşey var ama zaten seviye 5 gemim var seviye 6 gemiyi yarına açarım yüksek ihtimal neden seviye 6 gemiye 70 lira vereyimki?senin dediğin gibi bir kaç gün daha bu sekil idare edeyim olmadı pre bayrak vs .çeker o sekilde oynamaya devam edeyim en iyisi...

Hiç uğraşmadan direk 6 için yazmıştım. Zaten 3 parçayı aldığında çabucak 8 e çıkar orada gerçek maçlar yapmaya başlayabilirsin. 1 - 7 arası pek hoş değil. Dangıl dungul gidiyor...

• Cool 1

[GREAT]
Players
161 posts
10,716 battles

İndirim herkese eşit ve adaletli bir şekilde yapılmadığı için ben Wg ile iletişime geçtim , vik vik vik diye aynı şeyleri yazıp durdular bana! O yüzden ne pre hesap ne de doblon almayacağım... Senin mevzuna gelirsek paranı harcama ; tümör çıktı kanser olucam filan diyorsanda kesenin ağzını biraz aç!

[D_S_W]
Players
192 posts
7,341 battles
17 saat önce, aydyldz dedi:

İndirim herkese eşit ve adaletli bir şekilde yapılmadığı için ben Wg ile iletişime geçtim , vik vik vik diye aynı şeyleri yazıp durdular bana! O yüzden ne pre hesap ne de doblon almayacağım... Senin mevzuna gelirsek paranı harcama ; tümör çıktı kanser olucam filan diyorsanda kesenin ağzını biraz aç!

Klan komutanı olduğu için olabilirmi ?

Olaya nereden yaklaşmak lazım? Profiline girmeden önce tüm prem gemileri satın almış olabilir düşüncesindeydim. Böyle birşey de yok. Forum yada oyunda yetkisi de bulunmamakta. Bu kara ambar kamyoncular derneğinin kuru fasulye ayrıcalığını nasıl edinmiş olabilir? Muhtara dilekçemi versek nasıl yapsak?

04.03.2018 saat 01:53'de, sultanmurad dedi:

Eklemeyi unuttum pardon. WG her oyuncuya yapmadı bu indirimi maalesef...

Screenshot_112.jpg

Hakikaten nasıl oluyor yada oldu bu? Kurufasulyede ki hikmeti çözemedim.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.