Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
fido779

Modyfikacja 3 wyrzutni torpedowych NIE DZIAŁA

11 comments in this topic

Question

[WILKI]
Players
10 posts
12,860 battles

11.PNG

NIE CHODZI MI O mody A O MODYFIKACJE KTÓRE SĄ DO ZAMONTOWANIA W GRZE PRACOWNIK WG ŹLE MNIE ZROZUMIAŁ I OTRZYMAŁEM BEZSENSOWNĄ ODPOWIEDZ . CZY KTOŚ TEŻ MIAŁ TAKI PROBLEM PO ZAMONTOWANIU NA TEN NISZCZYCIEL TEGO ULEPSZENIA ?

KOLEDZY PRZEPRASZAM WSZYSTKO JEST OK . PO PROSTU JA SIĘ ZAKRĘCIŁEM I NIE DOPATRZYŁEM ODPOWIEDNIO { a chodzi o to że w porcie pokazuje nie minutę i trzy sekundy tylko sto trzy sekundy } TAKI MÓJ BŁĄD ZROBIŁEM TO JAK ŚLEPIEC PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA CAŁE ZAMIESZANIE . ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA W BITWIE

• Cool 1

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[ISEN]
Moderator
4,874 posts

A możesz zrobić zrzut ekranu na którym widać początek ładowania torped? Najlepiej jeszcze drugie w porcie by było widać i kapitana i ulepszenie.

• 0
Players
80 posts
6,032 battles
37 minutes ago, fido779 said:

11.PNG

NIE CHODZI MI O mody A O MODYFIKACJE KTÓRE SĄ DO ZAMONTOWANIA W GRZE PRACOWNIK WG ŹLE MNIE ZROZUMIAŁ I OTRZYMAŁEM BEZSENSOWNĄ ODPOWIEDZ . CZY KTOŚ TEŻ MIAŁ TAKI PROBLEM PO ZAMONTOWANIU NA TEN NISZCZYCIEL TEGO ULEPSZENIA ?

Bardzo smutne dla mnie info... mam stokowego fletcher'a i właśnie zamierzałem założyć ten moduł.

Daj znać, czy dalej nie działa.

W razie czego wezmę przeładowanie dział.

• 0
[HOB]
Beta Tester
698 posts
19,246 battles
41 minutes ago, fido779 said:

11.PNG

WG nie wspiera modyfikacji przyspieszenia ladowania torped na amerykańskich niszczycielach. Na te okręty zakłada się przyspieszenie dział

• Funny 1

• 0
[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
8 minutes ago, Memku said:

WG nie wspiera modyfikacji przyspieszenia ladowania torped na amerykańskich niszczycielach. Na te okręty zakłada się przyspieszenie dział

Masz oczywiście na myśli przyspieszenie obrotu dział :Smile-_tongue: ?

• Cool 1
  • Funny 1

• 0
Players
80 posts
6,032 battles
46 minutes ago, Memku said:

Może jestem naiwny, ale jeśli jest dostępny jakiś moduł i kosztuje 3000000, to powinien chyba działać.

• Cool 1

• 0
[WILKI]
Players
10 posts
12,860 battles
19 hours ago, kapitan_skarpeta said:

Może jestem naiwny, ale jeśli jest dostępny jakiś moduł i kosztuje 3000000, to powinien chyba działać.

WITAM . TEŻ TAK MYŚLAŁEM ALE  CHYBA JEST INACZEJ NIE KUMAM TEGO

• 0
[WILKI]
Players
10 posts
12,860 battles
19 hours ago, Memku said:

WITAJ . MOŻE MASZ RACJĘ NIE PRZYPUSZCZAŁEM ŻE WG MOŻE DAĆ MODYFIKACJĘ NA OKRĘT KTÓRA NA NIM NIE DZIAŁA . MOŻESZ MI WIĘCEJ O TYM PRZYPADKU NAPISAĆ . NIE BRAŁEM OBROTU PONIEWAŻ DZIAŁKA MA ON SPOKO BYNAJMNIEJ BENSON TAK MIAŁ . POZDRAWIAM

• 0
Players
1,745 posts
11,972 battles
32 minutes ago, fido779 said:

NIE BRAŁEM OBROTU PONIEWAŻ DZIAŁKA MA ON SPOKO BYNAJMNIEJ BENSON TAK MIAŁ . POZDRAWIAM

:)

• 0
[WILKI]
Players
10 posts
12,860 battles
23 hours ago, kapitan_skarpeta said:

Bardzo smutne dla mnie info... mam stokowego fletcher'a i właśnie zamierzałem założyć ten moduł.

Daj znać, czy dalej nie działa.

W razie czego wezmę przeładowanie dział.

WITAJ ŚMIAŁO MONTUJ TE ULEPSZENIE . JA SIĘ POMYLIŁEM WSZYSTKO DZIAŁA POPRAWNIE . PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE

• Cool 1

• 0
Players
80 posts
6,032 battles
26 minutes ago, fido779 said:

WITAJ ŚMIAŁO MONTUJ TE ULEPSZENIE . JA SIĘ POMYLIŁEM WSZYSTKO DZIAŁA POPRAWNIE . PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE

Dzięki za info

Sign in to follow this