Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
anonym_RcmOkfI99bBx

WG: "Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru"

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
35 posts

"Kaptanlar,15 Mart 2018, Perşembe gününden itibaren World of Warships portalımız, resmi forumumuz ve Facebook sayfamızın Türkçe sürümlerindeki tüm faaliyetlerimizi durduracağız.Son 18 ay içerisinde elde edilen sonuçların gösterdiği üzere, ne yazık ki Türkiye topluluğunun gelişimi beklediğimiz performansı sergileyemedi. Türkçenin desteklenmesinin daha iyi performans sergileyen dillere benzer bir gelişim göstereceğini ummuştuk, ancak maalesef sonuç umduğumuz gibi olmadığından bu dile verilen desteği durdurma kararı aldık.World of Warships için Türkçe oyun-içi dil desteğinin yanı sıra müşteri hizmetleri desteği hâlâ mevcut olacak, dolayısıyla dünya çapındaki milyonlarca oyuncu ile destansı deniz çatışmalarınıza normal olarak devam edebileceksiniz.World of Warships Facebook sayfasının bir hayranıysanız, 15 Mart'tan itibaren otomatik olarak İngilizce sayfaya yönlendirileceksiniz.Vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz, denizlerde görüşmek üzere!" İmza WG

Bu sabah portalda gördüğüm bir konuyu Türk topluluğuyla paylaşmak istedim. Konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açıyorum.

Bu ne rezalettir? Bu nasıl bir açıklamadır? Performanstan kastınız size yeterince para bayılmadığımız mıdır? Resmen cezalandırır gibi forum desteğini kapatmak ne tür bir skandaldır? Şahsım adına konuşmam gerekirse rahatsızlık duymamın sebebi ingilizce bilmediğimden değil de, diğer dilleri desteklerken "onlar kadar iyi performans sergileyemediniz(bunun anlamı belki de para vermediniz) bizde o zaman kapatıyoruz alın size" şeklinde skandal bir açıklama yapmanız. REZALET! Şu forum ve portal desteği sizin para kaybetmenize mi yol açıyor? Şurada iki kelime türkçe olunca nerenize batıyor da kapatıyorsunuz? Hadi facebook'da yeterince ilgi olmamıştır kapatırsın veya geçici süreyle askıya alırsın da, forumu ve portalı kapatmak nedir? Bu şekilde oyuncuları cezalandırdığınız zaman göremediğiniz o destek her neyse göreceğinizi mi zannediyorsunuz? Oyuncu memnuniyetini zerre kadar umursamadığınızı, napolyon misali " PARA PARA PARA! " zihniyetinde olduğunuzu biliyordum da, bu kadar da utanmaz olduğunuzu bilmiyordum öğrendim iyi oldu. Tamam kapatın, hatta oyun için desteğide kapatın müşteri hizmetlerini de kapatın hadi yiyorsa bunu da yapın. Öyle görmediğiniz desteği size vermemiz için yoklarmış gibi(Bak, destek göremiyoruz kapatırız haa dermiş gibi) ucundan kesmeyin verdiğiniz dil desteğini yiyorsa komple kesin! Göremediğiniz o desteği görmek için oyuncuların oynanışla ilgili şikayetlerini yerine getirseydiniz sizin için daha hayırlı olurdu lakin siz yine zor yolu seçiyorsunuz, PEKİ! Siz Türk milletini hiç doğru tanımamışsınız. Şimdi o aradığınız desteği Edited.

Bu post moderasyon ekibi tarafından, uygunsuz ifadeler içermesi sebebi ile değiştirilmiştir.

Players
19 posts
652 battles

Tamam TR forum kaldiriliyor peki TR ana sayfa ve haber cevirileri Turkce verilmeye devam edecek mi acaba ?

Şunuda belirtmek isterim TR tarafi bu gün bukadar az rabet goruyorsa tek sorumlusu vardir Wg nin Türk çalisanlari sorumluluk onlarindi ve onlar ne oyuncu çekebildiler nede gelen oyunculari tutabildiler halbuki bu is onlarin. Sorumluluklarini bilerek isin geregini yapmali ve bakmali ters giden birseyler var ise biz nerede hata yaptik nasil telafi ederiz diye 

Bahsettigim wg personelleri : vuque & tagl1a 

Türkçe icerikler kisitlaniyorsa wg nin sucudur

Not : eminim ki kabullenmeyeceklerdir ve hatta kaale bile almayacaklardir (Gerçekle dalga gecen gercegi göremez)

Türkçe iceriklerinin kisitlanmasi beni gercekten uzdu yazik

• Cool 1

Players
35 posts

Açtığım bu konudan ötürü bana uyarı veren, ve "Yeniden post atabilmek için hatamı kabul ettim butonuna basmak zorundasınız" diyen moderatörü tebrik ediyorum ve avuçlarım patlayıncaya kadar alkışlıyorum bravo uyarı verdiği yetmiyormuş gibi bir de hatalı olmaya zorluyor

On 02.03.2018 at 2:37 AM, Lost_Nebulas said:

Tamam TR forum kaldiriliyor peki TR ana sayfa ve haber cevirileri Turkce verilmeye devam edecek mi acaba ?

Şunuda belirtmek isterim TR tarafi bu gün bukadar az rabet goruyorsa tek sorumlusu vardir Wg nin Türk çalisanlari sorumluluk onlarindi ve onlar ne oyuncu çekebildiler nede gelen oyunculari tutabildiler halbuki bu is onlarin. Sorumluluklarini bilerek isin geregini yapmali ve bakmali ters giden birseyler var ise biz nerede hata yaptik nasil telafi ederiz diye 

Bahsettigim wg personelleri : vuque & tagl1a 

Türkçe icerikler kisitlaniyorsa wg nin sucudur

Not : eminim ki kabullenmeyeceklerdir ve hatta kaale bile almayacaklardir (Gerçekle dalga gecen gercegi göremez)

Türkçe iceriklerinin kisitlanmasi beni gercekten uzdu yazik

Portal desteğini keseceklerini söylüyorlar yani haberler türkçe olmayacak artık. Ya hadi forum kullanılmıyor diye kapatıyorsun, portal desteğini niye kesiyorsun? 3-5 haberi türkçe vermek niye batıyor?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.