Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
Thaleesi

Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

117 comments in this topic

Recommended Posts

[BV]
Players
570 posts
13,642 battles
23 dakika önce, Cptn_JackSparrov dedi:

Bişey yapacak isek emin olmak gerekir PisiReis :Smile_teethhappy: Kimseyi savunmadım avukatlık bir durum mu var ortada. Sizide anlamak çok güç biliyormusun. Limanlarınız hep değişiyor da :) TCDK mı TR mi ? 

DH-TR olmasın o ^^

• Bad 1

Players
818 posts
13,213 battles
On 3/5/2018 at 5:46 PM, PisiReis said:

Bu burada kalsin cevabini alacaksin bekle sen seni cc yapan kisi yazdigini bir okusun 

dükkanı kapatıp geldim oğulcan !

benim recep efendiye yazıma alınıp benim altıma nasıl cevap yazabilirsin sen ? sen daha 1 video çekmesini beceremiyip sağda solda ne oluyor diyemi bakıyorsun sanane bizim klanımızdan kimi ilgilendirir senin neyine ? sen zamanında demiyormuydun bak klanları karıştıran belli  demiyordun zamanında bu forumda cc olmayıpta topluluğa katkısı bol olan kişi senden daha çoktur buna emin ol sanane bizim içlerişimizden işine baksana sen

On 3/5/2018 at 6:06 PM, OttomanSIap said:

DH-TR olmasın o ^^

hertürlü senle burada sorunumu çözerim milletede çekirdek çiğnetirim merak etme recep efendi benim klanımın ismini sen ağzına alamazsın !

• Cool 1

[CMMR]
Players
681 posts
15,085 battles

Aferin PisiReis :) Tam da istedikleri kıvamda istedikleri şekilde sana biçilmiş rolü oynuyorsun ortada oyun var ise kurucusu sen olmalısın...he de geç :) fazla takılma buralarda yazılan çizilenlere :)

• Cool 2

[BV]
Players
570 posts
13,642 battles
2 saat önce, PisiReis dedi:

hertürlü senle burada sorunumu çözerim milletede çekirdek çiğnetirim merak etme recep efendi benim klanımın ismini sen ağzına alamazsın !

ne dedim yahu miyav reis. Sizede laf söylenmiyor vallahi. Bora bey çok haklıymış sizin hakkınızda söylediklerinde cidden hak veriyorm.

• Cool 1
  • Funny 2
  • Bad 1

Beta Tester
308 posts
8,165 battles
Just now, OttomanSIap said:

ne dedim yahu miyav reis. Sizede laf söylenmiyor vallahi. Bora bey çok haklıymış sizin hakkınızda söylediklerinde cidden hak veriyorm.

daenerys-targaryen-deal-with-it-spoiler.gif

• Cool 1
  • Bad 1

[AAO]
Community Contributor, Beta Tester
120 posts
13,084 battles

neyse yapamadım :(

Players
818 posts
13,213 battles
3 hours ago, OttomanSIap said:

Yok sana cevap vermiyecegim bora abi ile tanistik sen ne yazarsan yaz fayda etmez sana inanmam sen kendi dunyanda yasa ben seni tanidim oyuna baslarken !

• Cool 1

Players
64 posts
5,560 battles

Oyunu bırakıp başka oyunlara dalalı oldu baya. Forumun kapanacağını öğrenince uğrayayım dedim. Aranızda forumu sayfalarca bilgi paylaşmak için kullananlar vardı. Teşekkürler herkese çok yardımları oldu. Yayıncılara da ekstradan teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın. 

• Cool 1

[MORIA]
Players
284 posts
24,962 battles
On 3/1/2018 at 12:03 PM, rykzet said:

Bu olayın para ile alakalı olmadığını düşünüyorum açıkçası, bizden daha çok para harcamasına rağmen asla forumu veya portalı açılmamış ülkeler/diller var. Sebebi forum ve site kültürünün Türk oyuncularda olmaması. En basitinden İtalyan forumunda bile günde binlerce post atılıyor, bir oyuncu başka bir oyuncuya bir katkıda bulunabiliyorken Türk forumunda her gün aynı kişiler benzer şeyleri paylaşıyor. Foruma gelen adamda bakıyor 3-5 ölü başlık dışında dönen muhabbetler bana bir şey katmayacak, çekip gidiyor. Portalda aynı şekilde, kaç kişi oraya girip haberleri okuyor ki? Bugün biri bana diyor ki "Steven Seagal gitmiş haberin var mı?" var dedim, güncelleme notlarında yazıyor.. bununla ilgili sınırsız örnek verebilirim. 

^^ Dogru tespit

• Cool 1

Players
19 posts
652 battles

SON DAKİKA !

"Dışisleri bakanlığından yapılan son açıklamada : Araya devlet büyükleri girdi Wg bu kararından geri çevrilmiştir ."

mhp_ankara_il_baskanligina_turgay_bastug

Yani anlayacağınız Wg Tr desteğini kapamaktan vazgeçmişe benziyor beyler

• Funny 1

[D_S_W]
Players
192 posts
7,271 battles
49 dakika önce, Lost_Nebulas dedi:

SON DAKİKA !

"Dışisleri bakanlığından yapılan son açıklamada : Araya devlet büyükleri girdi Wg bu kararından geri çevrilmiştir ."

Desteğe yazıyorum hemen. Kapansın forum. İnsanlar burada bilgi paylaşmak yerine birbiriyle kavga ediyor.

:)

Umarım doğrudur, burada bu işi gayet güzel yapan insanlarda var kendimi eleştirmeyi ihmal etmeden huzuru kaçıran benim gibi oyuncularda var. İnşallah kapatmazlar.

Players
9 posts
405 battles
07.03.2018 saat 16:50'de, Lost_Nebulas dedi:

SON DAKİKA !

Eğer gerçekten kapanmıyorsa PP değiştirim yoksa kalsın böyle 

Players
1,228 posts
13,290 battles
5 saat önce, Berkan_207 dedi:

Eğer gerçekten kapanmıyorsa PP değiştirim yoksa kalsın böyle 

Kalsın kalsın :cap_haloween:

• Cool 1
  • Funny 1

[TORPZ]
Players
69 posts
13,280 battles

hazır kapanıyorken bende bir iki kelam edeyim.. zamanında çokça isyan etmişimdir bu forumlarda...

eyyyy we ge he.. sen kimsin..

salak, yemin ediyorum gerizekalı bu cocuk.. bakınız butttonu nerde lan!!!!

ben ve benim gibi bir takım insanlar zaten redditten takip ediyor oyunu,

ama wgnin karar veren merci olarak Edited  ki, her gün oyuna tek tük eklenen insanların kendine motivasyon bulduğu/sorularına cevap bulduğu/kendine clan bulduğu bu platformu kapatıyorsunuz.. cidden akla mantığa sığmıyor.. Edited sizi.

bide portal falan yazmışlar amelelere bak, google translateden kopyala yapıştırıp portal yapıyordunuz kaç kere dedim bana verin böyle haberleri cevireyim bari diye..

siz kendi kafanıza sıkmıyorsunuz geliriniz hoş

siz varolan topluluğa da bir şey yapamassınız..

anca en vizyonsuz halinizle 1 kişi dahi katılmasın diye bizi cezalandırıyorsunuz.. banada hoş blader alırsam 1 doblon benide Edited.. faydam yok zararım olmasın davaya.. sen kimi cezalandırıyorsun Edited.,,,

iyisiyle kötüsüyle bu forum sürekli +1 playera hizmet etti, bu forumdan en çok faydalananlar yeni başlayanlardır.. ileri düzey kullanıcı değil.. 

bu sizin yaptığınızda Edited dahası değil.

Bu post moderasyon ekibi tarafından, hakaret ve küfür sebebi ile değiştirilmiştir.

• Cool 2

[GREAT]
Players
161 posts
10,412 battles

Gençler veya benim yaşımdakiler (38) birbirinizi kırmaya ve yemeye doymayın , son 4 gününüz kaldı... Ondan sonra ne yapacaksınız çok merak ediyorum?

• Cool 1
  • Bad 1

[KOZMO]
Players
4 posts
11,786 battles
On 01.03.2018 at 1:25 PM, tagl1a said:

Kaptanlar,

15 Mart 2018, Perşembe gününden itibaren World of Warships portalımız, resmi forumumuz ve Facebook sayfamızın Türkçe sürümlerindeki tüm faaliyetlerimizi durduracağımızı üzülerek bildirmek isteriz. 

Son 18 ay içerisinde elde edilen sonuçların gösterdiği üzere, ne yazık ki Türkiye topluluğunun gelişimi beklediğimiz performansı sergileyemedi. Türkçenin desteklenmesinin daha iyi performans sergileyen dillere benzer bir gelişim göstereceğini umuyorduk, ancak maalesef sonuç umduğumuz gibi olmadığından bu dile verilen desteği durdurma kararı aldık.

World of Warships için Türkçe oyun-içi dil desteğinin yanı sıra müşteri hizmetleri desteği hâlâ mevcut olacak, dolayısıyla dünya çapındaki milyonlarca oyuncu ile destansı deniz çatışmalarınıza normal olarak devam edebileceksiniz.

World of Warships Facebook sayfasının bir hayranıysanız, 15 Mart'tan itibaren otomatik olarak İngilizce sayfaya yönlendirileceksiniz. Türkçe forumumuz da 15 Mart tarihinden itibaren kapatılacaktır. 

World of Warships ekibi ve Türkiye Topluluk ekibi olarak vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz, denizlerde görüşmek üzere!

sitenizin yetersizliği.  ben  ilk defa  foruma  girdim.  üye  olunca türkçe  formu  inceleyin   gibi  bir  uyarı  varmıydı hatırlamıyorum.  

ayrıca sormak  istediklerimi bilet    yolu  ile  öğrenmeye  çalışdım.  çokda forumlarda zaman geçiren  biri  değilim.  eskiden  girerdim  forumlara ama o zamanda  oyun la  ilgili alanlar  değildi. 

kısaca  ilgili  oyun ile  sorarak forumdan yanıt  alabileceğimi  bile  aklım  getirmemişdim.  

benim  gibi  bener  kullanıcılar  çogunlukda  olabileceği  göz  önüne alındıgında  forumun  kullanım amacını  bilmeyince  sanırım  kimsede  gelip  foruma  girmiyordur.   ben bile  ilk defa  girip  yorum  yazdıgıma  göre  forum  kapanması  beni  etkilemez  ancak    yeni  gelenler  için  bu alanları  kullanmayı bilenler  için  önemli  olabilir. 

yinede  müşteri  profilndeki  bir  ülke  oyuncularının  ayni  eşit  hizmeti  alabilmeleri  için  forumun  korunması  gerekliliği  ürün pazarlayan firma  için  bir  broşür  mahiyetinde  kalması  gerekli oldugunu  düşünüyorum.   bu  sistemin  yaygınlıgını ve  oyuncular  grubunun  dostca  ve  birbirlerine  bağlılıkları  ile  amatörce  bir  sosyal grup olma  yolunda  büyümesine  vurulmuş  bir  darbedir.  

sonuçda  siz  kendinizi küçültüp pazardan  ve  sosyal  medyadan  çekilmiş  gibi  görünüyorsunuz.   git  face  sayfanıda  kapa.  git  tiviter  sayufanıda  kapa..   isteyen  gelsin  yabancı  dildeki  sayfana.  takibin azalır.  popüler  olmanı  kaybedersin.  

kendi bileceğin  iş.  

zaten  ben  sanırım bu  ilk  ve  son  girişim  olacakdır.  bu sayfayı  aradıgımda  nerden  erişeceğimi bile  bilmezken   bu alanda  tartışana  gider  2  oyun  oynamayı  tercih ederim. 

[KOZMO]
Players
4 posts
11,786 battles

yukarda gördüm.  devlet  büyükleri  devreye  girmiş  son haber falan  :)   bu taq1 arkadaş her halde  burda  op.   yani  eskiden  ban atan   oplar  gibi.   :)  ona  mesaj attım.  firma  kıbrıs adresli.  diyorlar  ruslar  ın  kurdugu  bir  site.  

bir  çok  yere  yorum yazdımda  ama  bu kararı alana taq1  ne  kadar anlatabilir  ?  

biliyorsunuz  bu facede  bile  oldu.  türkiyede  ofis  açmak zorunda  kaldılar.  bu  reklam  ve  alışverişde  vergi  olayı.   özelden  sordum  kendine.   siz  türkiyeye  vergi  veriyormusunuz.  ?  yani  işin  başka tarafı  devlet  büyüklerinin  kullağına  gitse  kapatırlar  türkiyeden  bağlantıyı.   varmıdır  işin  hukuk  tarafı  nasıldır  bilmem.  satışların  kanuni  tarafını  pek  bilmem.  büyükleri  karıştırırsanız   sanırım  herkes  birbirine  siteye  nasıl  ulaşıldıgını  sormaya  başlar  ....!!!!   

ben  neden  başladım  bu  oyuna.  sadece  görsellerinin  iyi  oldugunu  görünce.  yoksa  hiç  başlamazdım.  her  ne  kadar perspektif  büyük  hatalar  ve  cisimlerdeki  orantısızlıklar  olsada  renkler  falan  gökyüzü  deniz  güzel.  

sonuçda  kapatılırsada  türklerede  yasak  gelirsede  oynamayız.  kaç  kişi  var  türkiyeden oyuncu  olarak? 

biz  biraz alışkanlıgımızı kaybedene  kadar  üzülürüz. ama  sanırım  firma  yinede türk  oyunculardan  vaz  geçmez.  dönmeye  çalışır.  

bu nedenle   gereksiz  bir  mevzuu.  bir  sohbet  odası  siteye  eklemenin  maliyeti  20 tl  miydi  neydi.  bir  sitede  sohbet  odası  yokdu.   verdik  20 tl  yi  siteye  bir  sohbet   yabi  forum  alanı  ilave ediverdiler.   bu  işin  altında  parasal  sorun  oldugunu  düşünmüyorum.  zaten  kopyala yapışdır,  google  çeviriden  yada  maus  sağ  tık  yap sayfayı  türkçeye  çevirden  oldu  sana  türkce  ..  

türkce nin kalkmasının  zorumuza  gitmesi   türklere  karşı  tüm  ab de  abd  ve  diğer  ülkelerdeki   karşıtlığı  sanki  burada  olması  ve  oyunculardaki  arka  plan  hissettikleri  kendilerine  yapılmış  bir  ayrımcı tutum,  haksızlık,  vede  bu  yolla  türkiyeyi  ve  türk  oyuncuları  tanımamazlık,  istememezlik bizlere  karşı  saygısızlık  olgusunu  hissetmeleridir.  

yoksa  türkce  kaldırıyormuş.  kaldır.  kaldırmazssan  .....  ama  neden  kaldırıyorsun?  peki  neden  koydun?  şimdi  neden  kaldırıyorsun.  

amaç taksimdeki  ağaç değildi.   burdaki  amaçda  foruma  ilgisizlik değil?  altındaki  gerçek  farklı..   biz anlıyoruz ama sizin  gerçeği  alacağınız  tepkiden  gerçekleri  söyleme  cesaretiniz  yok.  

alıştık   biz sizin  gibi  cesareti  sosyal  güveni  olmayan  her  cıyaklayan  ticarettede,  oyunlardada,  her  alandaki   bu tutumunuza  nefret  uyandırıyorsunuz.  şiddete varan söylemler geliştirilmesine  sebeb  veriyorsunuz.  buda  ayrıca  suçdur.  

yani  görselleri  iyi  olmasa  ..  al başına  çal  oyununu .  oyunmu yok.  

biz  öyle  para  ile  alıp  terk  ettiğimiz  oyun  çok  oldu..  çok kaftanlar  bırakdık  yerde.  

kendinizi akıllı sanan aciz ler.  banlayın  beni.  banlamazssan op değilsin.  optüm seni. 

yani  oyun  ile  kişiler daha sosyal grup kurdular.  arkadaşlıklara vesile  oldu.  görim sizi. bozun bu dostlugu.. 

siz ne  anlarsınızki dostlukdan. 

• Cool 1

[GREAT]
Players
161 posts
10,412 battles

Pisi sana birşey sorucam kardeş senin benimle bir sorunun mu var? Seni Cantürk'ün yayınında da görüyorum arada. Bir sıkıntın varsa söyle bana!

Players
818 posts
13,213 battles
46 minutes ago, aydyldz said:

Pisi sana birşey sorucam kardeş senin benimle bir sorunun mu var? Seni Cantürk'ün yayınında da görüyorum arada. Bir sıkıntın varsa söyle bana!

Seninle sorunum olsa sen bu soruyu bana soramazdin; herseye alinganlik yapma 

• Boring 1

[GREAT]
Players
161 posts
10,412 battles

Herhangi bir alınganlık yaptığım yok , merak ettim sebebini bir sıkıntın var ama söylemiyorsun çözebilelim. Hem dünkü çocuk değiliz herhangi bir konuda alınganlık yapalım! Ben herşeyi insanın yüzüne konuşurum bizde böyle...

• Bad 1

Players
818 posts
13,213 battles
2 hours ago, aydyldz said:

Herhangi bir alınganlık yaptığım yok , merak ettim sebebini bir sıkıntın var ama söylemiyorsun çözebilelim. Hem dünkü çocuk değiliz herhangi bir konuda alınganlık yapalım! Ben herşeyi insanın yüzüne konuşurum bizde böyle...

Bu isi ozeldende sorabilirdin yasinin adami ol toplum icinde boyle sorular sorulmaz cevabi agir olur 

• Funny 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.