Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.2 - Všeobecná zpětná vazba

126 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
5,005 posts
4,444 battles

Kapitáni! :Smile_bajan2:

Francouzská revoluce pokračuje a prvního března tak přišla další Le aktualizace s pořadovým číslem 0.7.2!

Informace o veškerých změnách, včetně videa s Dášou :fish_cute_2: najdete na našem portále

Jednotlivé čásit mají vytvořené svoje vlákna na zpětnou vazbu:

Vive la France - Francouzské bitevní lodě

Operace Hermes

Vizuální efekty a změny v mapách

Optimalizace v herní mechanice

a chyby můžete hlásit zde:

Hlášení chyb

Neváhejte a točte, tedy pište nám své názory, připomínky, pozdravy! :fish_viking:

[ATOM]
Players
31 posts
16,261 battles

Jen malou poznámku. Unikátní velitel potřebuje přeškolení?

Proč je teda unikátní , když je zcela nepochybně obyč.

Díkec.

• Boring 2

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles
17 minutes ago, Obergon said:

Jen malou poznámku. Unikátní velitel potřebuje přeškolení?

Proč je teda unikátní , když je zcela nepochybně obyč.

Díkec.

Protoze obycejnej neni. Podivej se na ieho staty. A doporucuiu nejdriv pouzit google ;)

• Cool 1

[1CSSL]
Players
366 posts
8,745 battles

po aktualizaci to vypadá takhle :5a987dbd07758_Snmekobrazovky(534).thumb.png.b063df2b63e054dd1d317daf09dff507.png

při otevření kapitána ze zálohy se promísí všechno do hromady .......

omlouvám se ale neví do jaké kategorie to poslat

[ATOM]
Players
31 posts
16,261 battles

Ok před aktualizací jsem měl Jaena Honoré jako kapitána na Normandii a přeškolenýho.

Po aktualizaci se musí opět přeškolovat na tu stejnou loď, stále dokola, to mě s...e.

[CULMY]
Players
294 posts
12,698 battles

Tak jsme si dva dny zase užili nového patche, ale prosím mohl by někdo kompetentní dát fix 7.2.1, ty propady fps, sekání, teleportující torpéda a zvyšený počet disconectů za poslední dva dny je trochu moc.

[CRYO]
Players
369 posts
10,464 battles

Dalsi vec s tim patchem.

HERDEK ! Koho sakra napadlo premistit tabulku statů v bitve aktivujici se tlacitkem H hm ??

Zrovna toto byla jedna z mala veci co od sveho pridani do hry FUNGOVALA jak má a ted ? tragedie .......... zobrazuje se vzdy kdyz pisu do chatu v bitve a stisknu H , super !

Proc neni moznost volby mit tabulku na starym miste a na novym hm ?

• Cool 1
  • Funny 1

Players
250 posts
17,974 battles
On ‎28‎.‎02‎.‎2018 at 3:56 PM, YabbaCoe said:

Neváhejte a točte, tedy pište nám své názory, připomínky, pozdravy! :fish_viking:

Já bych pro tebe měl spousty zpětný vazby,ale k čemu to je když to ani sám po 2000 bitvách co máš nevidíš ...  Všimnul sis vůbec v jakej  lejnech je matchmaking ??? Hraje se na zabírání bodů a to je snad 85% vygenerovaných her a stejně tam  uděláte rozdílný počty destroyerů a to dokonce i v tierech a nikde to jinde vykompenzovaný není a to nemluvim ani o lodích co mají radar ... to je kapitola sama o sobě .... Tak polož ten hrnek s kafem odlož krosánta do šuplete a už to tam tluč do počítače,že v patchi 0.7.3. si KOMUNITA KONEČNĚ ŽÁDÁ FAIRPLAY MATCHMAKING !!!  Doufám,že to chápeš,protože to je priorita a né  další uprávy map nebo dělání vlnek podél lodě ... 

• Cool 3
  • Boring 1
  • Bad 2

[WG]
WG Staff
5,005 posts
4,444 battles
47 minutes ago, Krisak said:

Já bych pro tebe měl spousty zpětný vazby,ale k čemu to je když to ani sám po 2000 bitvách co máš nevidíš ...  Všimnul sis vůbec v jakej  lejnech je matchmaking ??? Hraje se na zabírání bodů a to je snad 85% vygenerovaných her a stejně tam  uděláte rozdílný počty destroyerů a to dokonce i v tierech a nikde to jinde vykompenzovaný není a to nemluvim ani o lodích co mají radar ... to je kapitola sama o sobě .... Tak polož ten hrnek s kafem odlož krosánta do šuplete a už to tam tluč do počítače,že v patchi 0.7.3. si KOMUNITA KONEČNĚ ŽÁDÁ FAIRPLAY MATCHMAKING !!!  Doufám,že to chápeš,protože to je priorita a né  další uprávy map nebo dělání vlnek podél lodě ... 

Klidně to do zpětné vazby zapíšeme, není problém. Tak, jak by podle tebe měl konkrétně vypadat fairplay matchmaking? :fish_glass:

Players
250 posts
17,974 battles
57 minutes ago, YabbaCoe said:

Klidně to do zpětné vazby zapíšeme, není problém. Tak, jak by podle tebe měl konkrétně vypadat fairplay matchmaking? :fish_glass:

Tak si vyndej poznámkovej bloček a tužku (určitě jsou oboje někde na dně šuplete) a pečlivě si to čti a dělej to,co už mělo bejt udělaný před půl rokem a to nepřeháním ani omylem ....  Každýmu je u zadele jestli má jedna strana o bitevku víc nebo o tier křižníku mín,ale podstatný ve hře je,že se hraje na zabírání kapů (bud jeden hlavní nebo 3-4 malý) a proto je důležitý,aby obě strany měli už na začátku stejnou šanci je získat !!! To si musíš uvědomit a hlavně si to musej uvědomit i ti, co stím můžou něco dělat (proto bys jim to měl poslat nejlíp telegramem,protože včera už bylo o půl roku pozdě) Tímto FAIRPLAY začíná ....   každá strana stejnej počet destroyerů a taky zrcadlově stejnejch tierů , to by snad nemusel bejt takovej problém ...  nebudu  bazírovat na tom,aby to bylo vyrovnaný i silově ( tzn: aby to nebylo 2x shimikaze vs 2x gearing) protože vím, ze 7letý zkušenosti z WG her,že to si šetříte jako pecku tak k 5tejm narozeninám WOWS v roce 2021 (cca) ...  další oříšek je,že sypete jednu prémiovou lod do hry za druhou,že je načase začít i vyrovnávat lodě radarama ... tím nemyslím hydroakustický vyhledávač,ale přímo přehledový radar,kterej když na jedný straně jsou dva a druhá strana má  prd,tak to ovlivní hru jako blázen (nemusej bejt ty lidi ani schopný,jen to píchnou za ostrov u kapu a sledujou kdo začne kapovat a pak pic a než se DDčko nebo cokoliv vzpamatuje,už spí s rybama jak Lucca Brasi v Kmotrovi). To si tam všechno zapiš do deníčku a koukej lognout na nějakej  naboostěnej WG účet,kde jsou pořádný tiery a di to sledovat do hry ....   jedna hra z 10ti je  vyrovnaná na destroyery a radary ... to je trošku málo nemyslíš ? Případné dotazy ti zodpoví komunita,jen se tady poptej zdejších guru ... 

• Cool 2
  • Bad 1

Players
96 posts
2,973 battles
On 28. 2. 2018 at 3:56 PM, YabbaCoe said:

Kapitáni! :Smile_bajan2:

Francouzská revoluce pokračuje a prvního března tak přišla další Le aktualizace s pořadovým číslem 0.7.2!

Informace o veškerých změnách, včetně videa s Dášou :fish_cute_2: najdete na našem portále

Jednotlivé čásit mají vytvořené svoje vlákna na zpětnou vazbu:

Vive la France - Francouzské bitevní lodě

Operace Hermes

Vizuální efekty a změny v mapách

Optimalizace v herní mechanice

a chyby můžete hlásit zde:

Hlášení chyb

2018-03-03 12.37.12.jpg

Players
1 post
2,981 battles

Abych řekl pravdu, tenhle patch je dobrý, jen je pravda že si musíte osvojit nový herní styl Francouzkých bitevních lodí. Jsou zde ale věci které mě při hraní celkem rozlítili, například zmenšení mapy "Ohnivá země". Díky tomu že jsem byl zvyklý na této mapě s křižníkem Aoba jet kolem pár ostrůvků potom se někde daleko zahrabat. Teď jsem zjistil že díky zmenšení mapy na objíždění skal nemám čas a hned se do mě pustili nepřátelé. Zbyla mi asi desetina životů a poté jsem nemohl ani vykouknout přídí, natož zádí. Nakonec bude díky tomuto "vylepšení" mapa "Ohnivá země" moje nejnáviděnější.

Alpha Tester
140 posts

Co se týče FPS, tak jsem si při coop testování všimnul, že velký drop FPS, z 65 na 25, nastane když je zpozorováno mnoho lodí. Nemyslím tím na minimapě, ale v samotné detekčním poli hráče. Tj. když jedu s BB, tým detekuje všechny boty a ti jsou v dostřelu mé hlavní baterie. Nevím, zda se to takto projevuje jen u mě, ale třeba to pomůže nalézt řešení.

Players
5,246 posts
31,615 battles

- Nejak jsem si nevsiml, ze by se pri strelbe na DD nebo neco malyho mirilo lepe. Je to porad stejny, navic, kdyz horim, vidim uz uplny kulovy.

- Kdyz pisu do chatu, tak mi ruzne problikava obrazovka, asi chlapci zapomneli, ze pri aktivnim chatu by meli vypinat hotkeys....

@Krisak - radaryrozdelovat lode na s/bez radaru je problem. Spousta jelit si totiz ten radar nevezme. Takze, dostanes NO a zeptas se ho, jestli ma radar a on ti oznami, ze vozi neco jineho...

Players
210 posts
18,313 battles

Samotný patch je vcelku v pohodě. FPS mi trošku zlobilo, ale dneska je to už v cajku + klient občas zaprotestuje (asi se mu něco se mu nelibí) a kikne mě do WIN :-D. Co se FR BB týče, tak podle mě je to fajn změna oproti UK BB, i když se přiznám, že osobně bych raději viděl aktivní italskou větev. Co mě ale rozčiluje je MM, který je hodně, spec. při tierech 6 a 8, nevyvážený a mnohé méně zkušené hráče to dorazuje od hry. Jen v našem klanu byli min. 3 zpočátku zapálení nováčci, kteří prostě a jednoduše nedávali, že jsou s 6tkama v 8-mičkové bitvě a neustále dostávají na kokos, kvůli své nezkušenosti. A dnes jsem i já sám byl konsternován, pač při 31 k hráčích na serveru být neustále (hrál jsem 6 her) v o 2 tiery vyšší bitvě je otravné. Výše od hráču popsané problémy by se měly řešit, ale je třeba něco udělat i s MM, aby to neodrazovalo nové hráče a bylo to nastaveno lépe, nej. na +1, -1 na všech tierech. Hra má přece lákat další hráče nebo ne? Vždyť jde i WG o prachy :-)

[CSNL]
Players
273 posts
10,523 battles
1 hour ago, ims21 said:

- Nejak jsem si nevsiml, ze by se pri strelbe na DD nebo neco malyho mirilo lepe. Je to porad stejny, navic, kdyz horim, vidim uz uplny kulovy.

A není to tak v pořádku? Na menší se hůře míří, při ohni je skrze dým špatně vidět. Proč by to mělo být jinak? 

Players
250 posts
17,974 battles
2 hours ago, ims21 said:

@Krisak - radaryrozdelovat lode na s/bez radaru je problem. Spousta jelit si totiz ten radar nevezme. Takze, dostanes NO a zeptas se ho, jestli ma radar a on ti oznami, ze vozi neco jineho...

To je holt pešek,že si ten radar nějaký rajče nevezme .... každopádně je to stejně potřeba udělat a zaimplementovat to do MM,aby se s radar loděma počítalo ....   beztak nemaj programátoři v Bělorusku dostatečný vytížení,páč štouraj do fungujících věcí a netušej,že je něco v nepořádku,jelikož jim to zase krosánt pojídači a kafe popíječi z Paříže dostatečně důrazně neoznáměj,aby na to opravdu jak si komunita žádá reagovali !!! 

PS: Tohle je pro YabbaCoe aby názorně viděl o čem ten bláznivej Krisák píše ....  pokud si na tohle nenarazil několikrát za den,tak ti sem budu každej den sypat tvůj FAIRPLAY MM jak si ho představuješ .... screen z dneška BTW ...

shot-18.03.04_11.59.47-0612.jpg

• Bad 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,117 posts
14,497 battles

Podepisuji se pod pády FPS, ze 60 na 40 a méně - což by tak nevadilo, kdyby to nebylo spojené s mikrolagy (1-3s)

-> po snížení detailů FPS dropy ano, mikrolagy NE

[VR_GA]
Players
9 posts
10,028 battles

Hra už má na sobě moc nabalených aktualizací a pomalu se začíná zasekávat. Patrné to bylo při hraní hry scénář.

[718TH]
Beta Tester
5 posts
4,348 battles

Vraťte mi mého kuchaře! Jak osvěžující bylo jej pozorovat na palubě Missouri v přístavu! Vraťte mi mého hrdinského kapitána! Vraťte mi Stevena Seagala!

Players
123 posts
10,063 battles

MM serie viac ludi, tak napr. je kua velka vyhoda mat na jednej strane belfast a na na druhej nie, to iste plati pre kutuzova, taktiez ma rozculuje ked hrac s 100-200 hrami kupi T8 premium a potom to tak vyzera ..... ja viem pre prachy urobite vsetko .... sa vam raz na tuto igru ...ved viete co. 

[SALIS]
Players
663 posts
15,525 battles

Mám dotaz, nepsalo se že v této verzi již v kontejnerech nepůjde získat mise na francouzské bitevní lodě? Já dneska jednu dostal, na Lyona. :cap_haloween::cap_haloween:Ale nevím jestli jsem za splnění té mise něco dostal, protože lyona už expím, ve výpisu nic není ale mám 3 bodového kapitána na Lyon což by mohl být od toho... :cap_haloween:(asi tam máte nějakou chybu-né že by zrovna v téhle aktualizaci byla jediná) 

[SWR]
Players
1 post
8,970 battles

Dobrý den, asi už se na to mnohokrát odpovídalo, ale poprosím jenom pro mě...

Proč byla odstraněna operace Narai ?

Byla to totiž bezkonkurenčně nejlepší ze všech operací, byla téměř nová a hlavně pro tier VII.

Za poslední dobu jsou právě operace to nejlepší vylepšení ze všech věcí co dáváte do hry a přijde mi škoda zahodit něco, na čem určitě dost lidí strávilo dost času, aby to do hry dostalo.

Nová operace je sice zajímavá, ale vzhledem k omezení pouze na hrstku lodí je její hratelnost výrazně nižší. 

Předem díky za odpověď.

Players
2 posts
6,466 battles

Zdravím, já bych byl pro prodloužit dobu trvání kampaně Nová časově limitovaná francouzská kampaň: Francouzské zlato. Přeci jen nejsem otrokem hry a tak hraji jen ve volných chvílích. (tak 3 - 4 x týdně). Co alespoň čtrnáct dní + ?

Co se týká poznámek s MM, tak naprosto souhlasím. Možná to ne není až takový problém ve větším počtu DD, ale pokud má jedna strana 1x DD a druhá 2 DD tak jo.

Zdárec. 

Guest
This topic is now closed to further replies.